Kıbrıs Otelleri

Kıbrıs Otellerinde Tatil Fırsatları

Türkiye’de son zamanların en çok ilgi gören tatil adası Kıbrıs, destorasyon olarak tüm istekleri karşılayabilen özelliklere sahiptir ve her guruptan insanı memnun ediyor. Yurtdışı tatili için en yakın, en kolay ve en cazip turistik ada Kıbrıs’tır. Ayrıca tatil yeri aramakta olan kişiler için en uygun seçenek. Tarihsel geçmişi, Türkiye’ye yakınlığı ve tatil imkânları ile her zaman alternatif bir konumdadır. Nefis suları, Akdeniz güneşi, uzun ve sakin kumsalları, deniz, güneş ve gece hayatı arayan tatilciler için cennet gibi bir ada. Hem mutfak lezzetleriyle hem de doğal güzellikleriyle baştan çıkarıcı bir yer. Zenginlikler ile dolu tarihi ve 2 milyon tatilci kapasitesi ile turistlerinde uğrak mekânı.

Tadına doyulmayan sahiller, sıcacık insanlar, serpilmiş tarihi miraslar, lezzetli mutfağı ve göz kamaştırıcı günbatımı ile bir tatilin tüm özelliklerine sahip. Kıbrıs’taki oteller ile tatile gelen tatilciler; uygun fiyat avantajları ile rahat bir tatilin keyfini çıkarabilirler. Kıbrıs’sa ilk kez gelen tatilcilerin adaya tekrar dönmelerine şaşırmamak gerekir. Ayrıca yunan tutku ve aşkın tanrıçası ile mitolojik Afrodit’in doğum yeri olan Kıbrıs’ta ister balayına gidin, ister kültür turları atın eminiz ki sizi tatmin edecektir. Aile otelleri ve balayı otelleri seçeneği bulunan otellerinde her bütçeye uygun fiyat avantajları mevcuttur. Kıbrıs’ta el değmemiş altın rengi kumsalları keşfe çıkmak ve keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız Kıbrıs tatilleri ve Kıbrıs otelleri hakkında şimdiden araştırma yapmaya başlayın. Sürekli karşılaştığımız tatil paketleri ile erken rezervasyonları gerçekten kaçırılmayacak kadar cazip. Balayı otelleri, SPA otelleri, Butik otel ve Deluxe otelleri ile her kesime hitap ediyor. Üstelik yurtdışı seyahatlerinde pasaportsuz gidebileceğiniz nadir tatil merkezlerinden biri. Vizesiz ve sadece nüfus cüzdanı ile geçiş yapmanız mümkün.

Kıbrıs’ı Keşfedin

Kıbrıs tatilinde eğlence sadece casino ve konaklamadan ibaret değil. Girne kalesini gezebilir, Hilarİon kalesinde gezinti yapabilir ve Akdeniz’in göz kamaştırıcı gotik kilisesini ziyaret edebilirsiniz. Atlas jet, Pegasus ve Türk hava yolları Kıbrıs’a düzenli olarak sefer yapan hava yolu şirketleridir. Dilerseniz Kıbrıs tatili hakkında ufak araştırmalar yaparak 9000 yıllık tarihi ile beraber hemen keşfedin.