Kıbrıs Uçak + Otel Promosyon Paketleri

Promosyonlu Kıbrıs Otelleri

Akdeniz’in vazgeçilmez tatil rotası Kıbrıs; sıcak iklimi, pasaport ve vizesiz ulaşımı, harika doğa güzellikleri ve eşsiz deniziyle her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Ayrıca Kıbrıs sadece deniz, kum ve güneş üçgeninden yetinmeyenlere tarihi geçmişiyle birlikte birçok görülmesi gereken yapıt sunuyor. Siz de bu muhteşem adada harika konaklama imkanlarını Kıbrıs Otellerini inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Girne Kalesi, Kral mezarları, Büyük Han, Bufavento Kalesi, Batık Gemi Müzesi, Othello Kulesi, Mavi Köşk, Soli Bazilikası ve Mamas Manastırı Kıbrıs’ta gezilecek ve görülmesi gereken önemli tarihi yapıtlardan başlıcalarıdır.

Kıbrıs’ın harika plajlarını ve atmosferini yüksek hizmet anlayışı sunan Kıbrıs Otellerinde konaklayarak yaşayabilirsiniz. Otellerin konumu, özel etkinlikleri ve eğlence olanakları Kıbrıs tatilini vazgeçilmez hale getiriyor.

Akdeniz’in berrak sularına ulaşmak artık çok kolay. Yaz döneminde Kıbrıs’a düzenlenen sık seferler sayesinde Kıbrıs Ercan Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs’ta aile otellerinin yanı sıra yeni evli çiftler için mükemmel balayı konseptlerine sahip oteller de bulunmaktadır. Çiftler için düzenlenmiş özel sürprizler ve Kıbrıs’ın eşsiz bir tatil bölgesi olması, yeni evlenen çiftlerin rotasını Kıbrıs’a yöneltiyor.

Kıbrıs otelleri açık-kapalı havuzları, özel plajları, aktiviteler, Türk hamamı, masaj paketleri, sauna, spa, casino gibi hizmetleriyle ziyaretçilerine zengin seçenekler ve eğlenceli bir tatil vaad ediyor. Misafirlerin rahat bir konaklama geçirmesi için tüm hizmetlerde sınırları zorlayan Kıbrıs otelleri, donanımlı ve lüks yapısıyla hem eğlenceli hem de huzurlu bir tatil için en doğru adres. Aradığınız tüm hizmetleri bulabileceğiniz Kıbrıs otellerinde rezervasyonunuzu Pronto Tour aracılığıyla hemen yapabilirsiniz.

Bütçenize uygun Kıbrıs Otel fırsatlarından yararlanmak için Pronto Tour’un Uçaklı Kıbrıs Otel Promosyonlarından yararlanabilirsiniz. Hizmet ve kalite zenginliğinden yararlanmanız için tavsiye ettiğimiz otellerin listesini kontrol edebilir, mutlu ve huzurlu bir tatil için seçiminizi yapabilirsiniz. Pronto Tour Kıbrıs otelleri ve tatili için en avantajlı fırsatları ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor!