29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Turları

24/10/2018 - 29/10/2018 tarihleri arası 110 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Cumhuriyet Bayramı turları ile 29 Ekim'i en iyi şekilde geçirmeye ne dersiniz? Cumhuriyetin ilan günü olan 29 Ekim, her yıl coşkulu bir şekilde kutlanıyor. Bu aynı zamanda iş yoğunluğundan uzaklaşmak için güzel bir tatil fırsatı anlamına geliyor. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlar eşliğinde dolu dolu bir bayram geçirin! İster yanı başımızda Balkan Turları, ister biraz daha uzak Avrupa Turları, isterseniz de Uzakdoğu turları ile günlük stresinizden uzaklaşın. Üstelik sadece bu seçeneklerle sınırlı değilsiniz. 30'dan fazla tur seçeneğimiz sizleri bekliyor.

Tatilinizi en verimli ve iyi şekilde geçirmeniz için düzenlenen turlar ile ister yurtdışı, isterseniz de ülkemizdeki güzellikleri keşfetmenizi sağlayacak yurtiçi turlarını tercih edin.

29 Ekim Turları ile Yurtiçi Kültür Keşfi

Yurtiçi kültür turları kapsamında dünyanın en güzel coğrafyalarından biri olan Kapadokya’yı gezebilir, stresten uzak, doğayla iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Parkları ve tarihiyle Eskişehir, doğası ve yaylalarıyla Karadeniz, samimi atmosferi ve maviyle çevrili yavru vatan Kıbrıs, tatların buluştuğu topraklar Gaziantep ve Şanlıurfa gibi destinasyonlar ise diğer yurtiçi tur seçenekleri. Ülkemizin doğasını ve muhteşem güzelliklerini keşfetmek için harika bir fırsat olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili, Prontotour’un avantajlı fiyatlarıyla daha keyifli geçecek! Yolculuğunu kısa tutmak isteyenler için ise dolu dolu geçen günübirlik turlar seçenekleri artırıyor.

29 Ekim Tatili Yurtdışı Planlarıyla Birleşiyor!

Vize evraklarıyla uğraşmak istemeyenler için vizesiz turlar kapsamında Balkanlar, Ukrayna veya Uzakdoğu keşfine başlamaya ne dersiniz? Bize çok da uzak olmayan Sırbistan, Makedonya, Bosna Hersek veya Karadağ’ı uzman rehberler ile gezerek tarihe doymak, 29 Ekim tatili için bulunmaz bir opsiyon! Ekim ayının sonlarında henüz soğuk havaların etkisini göstermediği Portekiz ve İspanya veya termal kaplıcaların keyfini çıkarabileceğiniz Orta Avrupa’nın neşeli şehri Budapeşte tercihlerinizden biri olabilir. 

Size özel düzenlenen 29 Ekim turları ile tatilinizi ister huzurlu, ister eğlenceli, isterseniz de yüzebileceğiniz yerlerde geçirin. Avantajlı seçenekler ile tatil fırsatını kaçırmayın!

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?