Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Adriyatik Sahilleri Rimini
İtalya Ve Yunanistan Sahilleri

7+ Kişi
02/10/2019 - 06/10/2019
4 Gece - 5 Gün
3* HOTEL
3,780 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Adriyatik Sahilleri Rimini Turu Rimini 4 gece 5 gün 3* Hotel Sole Mio vb. (4 kahvaltı) Türk Havayollari ile gidiş ve dönüş
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
3,780 TL
İlave Yatak
3,780 TL
Tek Kişi
5,580 TL
Çocuk
(0 - 2 Yaş) 2,100 TL
(2 - 12 Yaş) 3,360 TL

OTELLER


Sole Mio / Rimini

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERIİLE
İSTANBUL- BOLONYATK132109:30 - 10:15
BOLONYA- İSTANBULTK132618:25 - 22:55

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Bolonya - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Rimini'de belirtilen kategori otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferler
 • Panoramik Rimini şehir turu
 • Prontotour profesyonel rehberlik hizmeti
 • Dondurma ikrami
 • Aksam aperatif bar (programda belirtilen icecekler ve yiyecekler dahil)
 • Konaklama vergileri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza K.D.V dahidir.

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  120 EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.) www.prontotour.com/Others/Visa.aspx
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Otel ekstraları ( telefon , minibar vb. )
 • Ekstra turlar
 • SEYAHAT GÜVENCE: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.. Alınmış vize hizmeti ve sigorta bedeli iade kapsamında değildir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

GENEL UYARILAR & NOTLAR

 • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
 • Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalmak şartıyla, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerde de geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları müze ve ören yerlerinin girişlerini içermemektedir. Şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlı bir turdur.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak +  ekstra yatak)3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçüktür.
 • Triple odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitliğe göre 3 kişilik oda rezervasyonu yapılmaktadır. Triple odalar ek yatak nedeniyle diğer odalardan daha küçükmüş gibi görünebilir.
 • Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 – 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dır.
 • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkede ki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklik göstermektedir.
 • Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşu kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotura bildirilmelidir.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Pronto turun sorumluluğunda değildir.
 • Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri misafirden tahsil edilir.
 • Pronto Tour vize alımlarında konsolosluk ve misafirlerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya ret vermesi Prontotur’un sorumluluğunda değildir.
 • Programlarımızda belirtilen vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden misafirlerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz?) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Satın almış olduğunuz programın grup biletinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızda ki her uçuş mil garantisi vermez.
 • Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Pronto Tour Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Pronto Tour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları vb. durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL -­ BOLOGNA - RIMINI

Saat 06:00 İstanbul Havalimanı Dışhatlar Terminalinde, Tur Yetkilimiz ile buluşma. Bilet, bavul ve pasaport işlemlerinin ardından,

Saat 09:30 Türk Havayolları’na ait TK 1321 sefer sayılı tarifeli uçak ile Bologna’ya hareket. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek yolculuğun ardından

Saat 10:15 Bologna Havalimanına varış. Pasaport ve bavul işlemlerinin ardından,

Bizi bekleyen aracımızla İtalya’nın en gözde sahil şehirlerinden biri olan,Oscarlı ünlü yönetmen Federico Fellini’nin şehri Rimini’ye doğru yola koyuluyoruz.15 kilometre uzunluğundaki kum plajlı sahiliyle,1000 den fazla oteli,sayısız bar,restoran ve gece kulübleriyle tarihi M.Ö 3. Yüzyıla uzanan hikayesiyle Rimini’nin her daim neden bu kadar gözde olduğunu anlamak hiç de zor olmaz.Rimini gezimizde Augustus Kemeri,Tiberius Köprüsü,Piazza Tre Martiri,Palazzo dell’Arengo,Sismondo Kalesi göreceğimiz yerler arasında olacak.Verilecek serbest zamandan sonra geceleme için otelimize hareket edeceğiz.

 

2.GUN SAN MARINO-RAVENNA

Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimizle,rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek SAN MARINO-RAVENNA turunda önce İtalya Yarımadası bünyesinde yer alan 2 mikrodevletten biri olan San Marino’ya ziyaret ediyoruz.Dünyanın en eski ülkelerinden biri olan,Apeninlerin yüksek tepelerinden biri olan Titano tepesi üzerine kurulu San Marino’da  Hükümet Sarayı(Palazzo Pubblico),San Marino Katedrali,Guaita-Cesta-Montale Kuleleri,Palazzo dei Capitani,Titano ve Garibaldi meydanlarını ziyaret ettikten sonra verilecek serbest zamanın ardından UNESCO Kültür Mirası Listesine tam 12 eseri dahil edilmiş olan,eşsiz Doğu Roma üslübundaki mozaikleri ve bünyesinde barındırdığı hikayeleri ve güzellikleriyle ünlü Ravenna’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz.Ostragotlar’a,Doğu Roma Eksarhlığı’na,Lombard Krallığına başkentlik yapmış bu özel şehirdeki gezimizde San Vitale Basilikası,Galla Placidia Mozelesi,Dante’nin anıt mezarını ziyaretin ardından verilecek serbest zaman sonrası geceleme için otelimize dönüyoruz.

3.GÜN FERRARİ MÜZESİ-MODENA FERRARA

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimizle ,rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek  FERRARİ MÜZESİ-MODENA FERRARA turunda önce dünyanın en prestijli ve sofistike otomobil üreticilerinden biri olan ünlü Ferrari’nin Maranello’daki fabrikasını ve müzesini ziyaret ediyoruz.Müze ziyaretimizin akabinde Ferrari’nin modellerinden birine adını verdiği Modena şehrini ziyaret ediyoruz.1175’ de kurulan üniversitesi,Ferrari dahil birçok ünlü otomobil markasının genel merkezine ev sahipliği yapması,ünlü balzamik sirkesiyle,UNESCO listesinde yer alan Katedrali,Çan kulesi ve Piazza Grande’siyle keyifli zaman geçireceğimiz ,Pavarotti’nin,Enzo Ferrari’nin şehri Modena’dan sonraki durağımız yine UNESCO koruması altındaki Ferrara şehri olacak.Este Hanedanlığının damgasını vurduğu bu güzel şehirde Este Kalesini,Savanorola Meydanını,San George Katedralini,Hükümet Saray’ını,Contrari ve Guiseppe Mazzini caddelerini gezdikten sonra verilecek serbest zamanın ardından geceleme için otelimize dönüyoruz.

 

4.GÜN IMOLA-CESENA

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimizle,rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek  IMOLA-CESENA turunda önce ilk durağımız Emiglia-Romagna Bölgesi’nin şirin şehri Imola olacak.M.Ö 82 yılında kurulan şehirde Sforza Kalesini,Tozzini Malikanesini,San Cassiano Katedralini gördükten sonra verilecek serbest zamanın ardından Cesena’ya geçiyoruz.Malatestina Kalesini,Popolo Meydanını,Vaftizci Yahya KatedraliniBonci tiyatrosunu ve Ghini Saray’ını görüyoruz.

5. GUN RIMINI-BOLOGNA-ISTANBUL

Kahvaltı otelimizde.
Saat 12:00 Odaların boşaltılması ve varsa oda ekstralarının ödenmesi.

Saat 14:00 Bologna şehir turumuz için hareket ediyoruz

Bu güzel şehirde rehberimiz tarafında ekstra düzenlecek olan  panoramik tur esansında öncelikle ikiz meydanlar Maggiore ve Nettuno’yu gezeceğiz. Kaliteli mağazaları, restoran, cafe ve barları ile ünlü bu tarihi meydanlarda; 1392’de yapılan San Pietro Bazilikası, orijinalinde 7 kilise ve bunların müştemilatlarından oluşmuş Aziz Stefano Bazilikası, Neptün Çeşmesi, Sala Borsa Binası, Çift Kuleler (12. Ve 13. Yüzyıllarda Bolonya’nın asil aileleri şehre iki yüz tane kule yaptırmışlar, günümüzde bunların yirmi tanesi ayakta kalabilmiştir. Ortaçağ gökdelenleri olarak adlandırabileceğimiz bu kulelerin en ünlüleri bu ikiz kulelerdir). Sonrasında, Yahudi Mahallesi, Piella Caddesi, 20 Eylül Meydanı ve Venedik benzeri kanallar görülecek yerler arasındadır. Verilecek olan serbest zaman esnasında, Bolonya’nın birbirinden ünlü restoranlarında, çeşitli gurme ürünleri tatmanızı ya da mağazalardan satın almanızı tavsiye ederiz.

Saat 18:25 Türk Havayolları’na ait TK 1326 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek yolculuğun ardından

Saat 22:55 İstanbul’a varış. Gezimizin, ve hizmetlerimizin sonu.

.

 

BOLOGNA TURU (YOL ÜZERİ) 20 EURO

Tüm yapıların bir arada bulunduğu Piazza Maggiore Meydanı, bitmemiş dış cephesiyle dünyanin en büyük 15. bazilikası Basilica Di San Petronio, Palazzo Del Podesta yönetim sarayı, Palazzo Comunale Belediye Binasi, Piazza del nettunonun incisi Neptün Heykelini ve Via Dell' Indipendenza Alışveriş Caddesi görme imkanı buluyoruz. ( Tüm misafirlerimizin katılımıyla)

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti.

FERRARİ MÜZESİ-MODENA FERRARA TURU 100 EURO

Dünyanın en prestijli ve sofistike otomobil üreticilerinden biri olan ünlü Ferrari’nin Maranello’daki fabrikasını ve müzesini ziyaret ediyoruz.Müze ziyaretimizin akabinde Ferrari’nin modellerinden birine adını verdiği Modena şehrini ziyaret ediyoruz.1175’ de kurulan üniversitesi,Ferrari dahil birçok ünlü otomobil markasının genel merkezine ev sahipliği yapması,ünlü balzamik sirkesiyle,UNESCO listesinde yer alan Katedrali,Çan kulesi ve Piazza Grande’siyle keyifli zaman geçireceğimiz ,Pavarotti’nin,Enzo Ferrari’nin şehri Modena’dan sonraki durağımız yine UNESCO koruması altındaki Ferrara şehri olacak.Este Hanedanlığının damgasını vurduğu bu güzel şehirde Este Kalesini,Savanorola Meydanını,San George Katedralini,Hükümet Saray’ını,Contrari ve Guiseppe Mazzini caddelerini geziyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti.

IMOLA-CESENA TURU 90 EURO

İlk durağımız Emiglia-Romagna Bölgesi’nin şirin şehri Imola olacak.M.Ö 82 yılında kurulan şehirde Sforza Kalesini,Tozzini Malikanesini,San Cassiano Katedralini gördükten sonra verilecek serbest zamanın ardından Cesena’ya geçiyoruz.Malatestina Kalesini,Popolo Meydanını,Vaftizci Yahya KatedraliniBonci tiyatrosunu ve Ghini Saray’ını görüyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti.

RIMINI EKSTRA TUR PAKETİ (280 EURO )

RAVENNA & SAN MARINO (100 EURO) + FERRARİ MÜZESİ-MODENA FERRARA TURU (100 EURO) + IMOLA-CESENA TURU (90 EURO) + BOLOGNA TURU (YOL ÜZERİ) 20 EURO (07-12 YAŞ 10 EURO)

YETİŞKİNLER İÇİN: 310 EURO YERİNE 280 EURO

ÇOCUKLAR İÇİN(02-12 YAŞ): 210 EURO YERİNE 190 EURO

***Ekstra turların tur esnasında alınması gerekmektedir.

***Avantajlı ekstra tur paketinin içinden tur azaltılamaz veya iptali yapılamaz. Misafirlerimizin katılmaması durumunda hiç bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

***Paket tur içinde belirtilen turlar başka bir turla değiştirilemez. Turlara, turu satın alan kişiler katılabilir.

RAVENNA & SAN MARINO TURU 100 EURO

UNESCO Dünya Mirasları Listesi'ne kayıtlı birçok tarihi anıtın bulunduğu Ravenna'yı gezdikten sonra,  rotamızı Avrupa'da vatikan gibi mikrodevletler arasında yer alan San Marino'ya çeviriyoruz. Futbol takımı ile de ünlü olan San Marino'da yapılacak turda San Marino Meydanı, Stadyumu görülecek yerler arasındadır. 

Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?