Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Azerbaycan & Gürcistan
(Kafkasya Turları)

7+ Kişi
08/07/2019 - 14/07/2019
6 Gece - 7 Gün
659 EUR
4,494 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Bakü (4*Rich Hotel veya benzeri), Sheki (4*Sheki Palace Hotel veya benzeri ),(Tiflis 3*City Centre Hotel benzeri)Toplam 6 gece(6 kahvaltı), Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı, Bakü Gidiş - Tiflis Dönüş Gobustan & Ateşgah ve Mtsheta & Gori Turları dahil
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
659 EUR
İlave Yatak
659 EUR
Tek Kişi
859 EUR
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 609 EUR

OTELLER

3* HOTEL
3* & 4*HOTEL /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI
TK332 İSTANBUL-BAKÜ 08:10 12:00
TK383 TİFLİS-İSTANBUL 17:20 18:55

 • Türk Hava Yolları ile İstanbu-Bakü / Tiflis –İstanbul ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti ?
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri ?
 • Belirtilen otellerde vb. Bakü’de 3 gece ,Sheki’de 1 gece ve Tiflis’de 2 gece toplam 6 gece oda kahvaltı konaklama ?
 • Konaklama ve şehir vergileri ?
 • Panoramik Bakü & Sheki ve Tiflis şehir turlar ?
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri ?
 • Bakü’de otel-üniversite-otel transferleri ?
 • Özel araç ile şehirlerarası transferler ?
 • Azerbaycan’da programa dahil olan Gobustan & Ateşgah & Shamkhi turları ?
 • Gürcistan’da programa dahil olan Mtsheta ve Gori turları ?
 • Prontotour Türkçe rehberlik hizmeti (Bakü havalimanı karşılama) ?
 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Azerbaycan Vizesi ( 10 $ Bakü Havalimanında alınmaktadır. )
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Programa dahil olmayan extra organize edilecek olan gündüz ve gece extra turlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ  (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
GENEL UYARILAR & NOTLAR
**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. **Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
**Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.
**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
**Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
**Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
**Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
**Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.
Alternatifler yükleniyor

1.Gün 8 Temmuz 2019 İstanbul-Bakü

Saat 05:00’de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Prontotour kontuarında buluşma.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK332 nolu tarifeli uçuş ile saat 08.10’da Bakü’ye hareket ediyoruz.Yerel saat ile 12.00’de havalimanına varış. Gümrük ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra havaalanında bizleri bekleyen otobüsümüze transfer oluyor ve panoramik şehir turumuzu başlıyoruz.Bakü Azerbaycan’ın doğusunda, Hazar Denizi’nin batı kıyısında Abşeron Yarımadası’nın güneybatısında yer alır. Buradaki ilk insan yerleşimleri M.Ö. 2000’lere dayanmaktadır. Kafkas coğrafyasına ait bu şehir; köklü bir geçmişe sahip olup, tarihi dokusu ve aynı zamanda modern mimarisiyle oldukça etkileyici ve güzel bir kenttir. Uzun yıllar Sovyetler Birliği'nin yönetiminde kalmasından dolayı Bakü’de birçok bina Sovyet mimari özelliklerini yansıtır. Aynı zamanda, İslami mimariyi de görebileceğiniz ender eserler yer alır. Şehir turumuza; İçeri Şehir adı verilen ve UNESCO Dünya Koruması Listesinde bulunan, duvarlarla çevrili eski şehir merkezini gezerek başlıyoruz. Shemakha Kapısı, Kız Kulesi, Şirvan Şah Sarayı turumuz sırasında göreceğimiz önemli eserlerden bazıları..Tur bitiminde otelimize otelimize transfer oluyoruz.Odaların alınması ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün 9 Temmuz 2019 Bakü

Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte üniversiteye transfer oluyoruz.Konferans bitiminde belirlenen saatte otele geri dönüş.Dinlenmek için serbest zaman.Akşam açılış ve gala yemeği için otelden hareket.Gala yemeği sonrası otele yeniden dönüş.Geceleme otelimizde.

3.Gün 10 Temmuz 2019 Bakü

Sabah kahvaltının ardından rehberinizin belirleyeceği saatte üniversiteye transfer ve konferans bitiminde belirlenen saatte otele geri dönüş.Dinlenmek için serbest zaman.Geceleme otelimizde.

4.Gün 11 Temmuz 2019 Bakü-Sheki

Erken kahvaltının ardından odaların boşaltıması ve Abşeron Yarımadası’nı yakından tanıyacağımız turumuza başlıyoruz. İlk olarak 600.000’den fazla duvar kabartmasının bulunduğu, Azerbaycan’ın arkeolojik eserler bakımından en zengin bölgesi olan ve UNESCO Dünya Mirası listesindeki Gobustan'a doğru yola çıkıyoruz.Burada geçmişi 40.000 yıl önceye dayanan kaya sanatının örneklerini görme ve fotoğraflama şansını bulacağız.Azerbaycan'ın İslamiyet öncesi geçmişinde önemli bir yer tutan ve hala kültürel birer çekim merkezi olan Ateşgah'ı (Ateş Tapınağı) ziyaret ediyoruz.Azerbaycan’ın İslamiyet öncesi geçmişinde önemli bir yer tutan ve hala inanların da ziyaret ettiği bu tapınakta 16. yy’dan kalma eserleri ve Zerdüşt kültürünü yakından tanıyacağız. Turumuzun ardından Şeki'ye hareket.Yaklaşık 300 km'lik yolculuğumuz boyunca Azerbaycan kırsalının doğa güzelliklerini görme ve fotoğraflama olanağı bulacağız. Şeki yolu üzerinde görmeden geçmememiz gereken Shamkhi'de kısa bir mola vereceğiz. Burada tarihi Juma (Cuma) Camii'ni ve Yedi Kubbe’yi ziyaret edeceğiz.Muhteşem manzarası ile bizi büyüleyecek Muganlı geçidinden geçerek Sheki'ye varacağız.Sheki'ye varışımızla birlikte şehir turumuza başlıyoruz. Sheki'de önce Sheki Han Sarayı’nı göreceğiz. Mimari olarak İran’daki sarayları andıran saray; ön cephesinde iki dev çınarla bizi selamlar,yapıda hiçbir çivi ve metal birleştirici kullanılmamıştır.Sarayın iç süslemesinde kullanılan vitraylar o dönemde Venedik’ten getirilmiştir”. Saray gezimizi tamamlayıp Tarih Müzesi’ne geçiyoruz. Sheki’de geçmişte Araplardan, Şirvanşahlar’a, İldenizler’den Gürcü Krallığı’na, Safeviler’den Osmanlı’ya kadar birçok farklı devlet hüküm sürmüştür. Şehir bu tarihi geçmişi sayesinde Uluslararası Türk Kültür Teşkilatı tarafından 2016 yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilmiştir. Müzede sergilenen eserlerin yanı sıra müze binası da o dönemin tarihi yansıtmaktadır. Turumuzun bitiminde, yerel elişi ürünleri tezgahlarını ve şeker imalathanelerini ziyaret edeceğiz.Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası, Otelimize yerleşip günün yorgunluğunu biraz üstümüzden atmaya çalışacağız. Geceleme otelimizde.

5.Gün 12 Temmuz 2019 Sheki-Lagodekhi-Tiflis

Erken kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Gürcistan'a geçiş yapmak üzere yola çıkıyoruz.Öğle saatlerinde Lagodekhi sınır kapısına varıyoruz.Bu noktada sınırda gümrük işlemlerinin ardından seyahatimizin Gürcistan ayağında bizimle birlikte olacak rehberimizle buluşuyor ve yeni otobüsümüze geçerek Tiflis'e doğru yola çıkıyoruz. Öğleden sonra Tiflis'e varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz.Tiflis turumuzda Eski Tiflis'de bulunan kükürt banyolarını ziyaret edeceğiz, turumuz sırasında birbirine çok yakın mesafelerde Gürcü Ortodoks, Ermeni Gregoryen kiliseleri, Osmanlı dönemi camiler ve sinagogları bir arada görecek ve Tiflis'in dini ve kültürel zenginliğine ve hoşgörüsüne tanıklık edeceğiz. Gabriadze Kukla Tiyatrosu, Tiflis Saat Kulesi ve Gürcistan Müzesi de turumuz sırasında görülecek yerler arasında. Şehir turumuzu meşhur Rustaveli Bulvarı'nda Tiflis'in kozmopolitan atmosferini içimize çekerek tamamlayacağız. Tur bitiminde otelimize transfer ve odaların alınması.Dinlenmek için serbest zaman.Geceleme otelimizde.

6.Gün 13 Temmuz 2019 Tiflis

Sabah kahvaltı sonrası 3000 yıllık tarihi ile Gürcistan’ın Hıristiyanlık tarihinin başlangıcı sayılan Mtsheta’ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Jvari Manastırı. Sonrasında ise efsanelere göre Hz. İsa’nın gömleğinin gömülü olduğuna inanılan ve yine UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde olan Svetitskhoveli Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında rotamızı Gori’ye, Stalin’in doğduğu şehre çeviriyor ve Stalin Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Müze ziyareti sonrasında mağara şehir olarak bilinen, tarihi Bronz Çağ’a dayanan ve Orta Çağ’a kadar mimarisine yeniliklerin katıldığı antik Uplistsikhe Mağara Kasabası’nı ziyaret ediyoruz.Tiflis’e dönüyor ve geceleme otelimizde

7.Gün 14 Temmuz 2019 Tiflis-İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası 10:00’a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.Bileti,pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK383 nolu tarifeli uçuşu ile saat 17:20’de İstanbul’a hareket.Yerel saat 18:55’de havalimanına varış ve turumuzun sonu

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?