Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Bali Tatili
Dünya Denizleri

Son 4 Kişi
30/08/2019 - 05/09/2019
5 Gece - 7 Gün
11,345 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Bali Ubud (2 Gece 4* Tjampuhan Hotel/ Superior Agung Oda) oda kahvaltı konaklama, Nusa Dua (3 Gece 4* Grand Mirage & Thalasso SPA Hotel/ Deluxe bahçe manzaralı Oda) oda kahvaltı konaklama (5 Kahvaltı) Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Qatar Yolları'yla, Doha aktarmalı Bali Gidiş - Dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Denpasar Bali Havalimanı - Otel - Denpasar Bali Havalimanı gidiş dönüş otel transferı, İngilizce rehberlik hizmeti **VİZESİZ**
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
11,345 TL
İlave Yatak
10,600 TL
Tek Kişi
13,845 TL
Çocuk

OTELLER

4* HOTEL
Grand Mirage Thalasso&SPA Hotel /

4* HOTEL
Tjampuhan Hotel Ubud /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

QATAR HAVA YOLLARI (QATAR AIRLINES)

QR238 SABIHA GOKCEN - DOHA 23:59 04:10

QR960 DOHA - DENPASAR 08:05 23:00

QR965 DENPASAR - DOHA09:35 14:35

QR237 DOHA - SABIHA GOKCEN 18:00 22:45

 • Qatar Yolları ile İstanbul - Denpasar, Doha aktarmalı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transfer hizmeti
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri
 • 2 gece Ubud Tjampuhan Hotel Ubud 4* 'da 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • 3 gece Nusa Dua Grand Mirage Thalasso & Spa Hotel 4*'da 3 gece  oda kahvaltı konaklama
 • Tüm sabah kahvaltıları
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • İngilizce yerel asistan servisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir

 • Programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler
 • Programda belirtilmeyen ekstra turlar
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) •Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR

BALI PAKETLERİ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

BILETLERINIZ

** Biletleriniz, kesildikten sonra iptal edilemeyen sınıftandırlar.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

** Otellerde genellikle odaların misafire teslim saati 14:00, odaların boşaltılma saati 10:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen oda teslimi saatinden önce veya odaların boşaltılması gereken saatten daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

** Aynı şekilde, uçuş saatleri sebebi ile tüketilemeyen yemek öğünlerinin iadesi yoktur.

BAGAJ HAKKI

** Türkiye çıkışlı Qatar uçuşlarında Bali'ye gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı her biri maksimum 20 Kg.dır. Bali'de iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

İÇ HAT UÇUŞLARI SAATLERİ VE CATERING

** Pakette yer alan iç hat uçuşlarının saatleri, uçuşların rezervasyon anındaki müsaitliğine göre ayarlanır. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce bildirilecektir. Ara uçuş saatleri için yolcuların özel talepleri maliyet artışına sebep olabilir. İç hat uçuşlarında catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

** Bali için T.C. pasaportlarının vizeye ihtiyacı yoktur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

SINGLE KOSULLARI, ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

** Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

** Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Dünya Denizleri paketlerindeki uçak biletleri kişiye özel olduğundan  rezervasyonu müteakiben anında kesilirler ve iptal edilemezler.

** Dünya Denizleri paketlerindeki iç hat biletleri rezervasyonu müteakiben anında kesilirler ve iptal edilemezler.

** Dünya Denizleri paketlerindeki otellerin iptal koşulları otelden otele değişebilir. Genel olarak gidişe 1 ay kala cezai müeyyideye girerler. Rezervasyon anında teyid edilen otele mahsus şartları sormanızı tavsiye ederiz.

 

Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

TJAMPUHAN HOTEL 4* - UBUD BÖLGESİ

KONUM:

Denpasar Bali Uluslar arası Havalimanı’ndan bir buçuk saatlik dakikalık bir kara transferiyle, tropikal orman içerisindeki otele varılmaktadır.

ODALAR: Otelin toplam 67 odası bulunmaktadır. Superior Agung odaları Bali tarzı dekore edilmiş olup, ücretsiz wifi, küvet, duş balkon, oturma alanı,telefon bulunmaktadır.

RESTORANLAR: Oos Teras da Bali mutfağı lezzetleri ve dünya mutfağı lezzetleri servis edilmektedir. İsteyen misafirlerine köprü üzerinde romantik akşam yemeği servisi hizmeti bulunmaktadır.

OTELİN HİZMETLERİ : Spa Merkezi, yüzme havuzu, termal havuz, Ubud köy gezileri. Otele kabul saati : 14:00 // Otelden çıkış saati : 12:00

GRAND MIRAGE & THALASSO SPA 4* - NUSA DUA BÖLGESİ

KONUM: Denpasar Bali Uluslar arası Havalimanı’ndan 25 dakikalık bir kara transferiyle, tropikal orman içerisindeki denize sıfır otele varılmaktadır.

ODALAR: Deluxe bahçe manzaralı odaların 42 metre karedir. Balkon, çalışma masası, minibar, küvet, televizyon, klima, çay/ kahve ünitesi, kasa, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. 220 V priz.

RESTORANLAR: Otelin toplam 10 adet restoran ve barı bulunmaktadır.

Grand Cafe – 24 saat hizmet vermektedir. Hint ve Çin mutfağı lezzetleri servis edilmektedir. Bumbu Delhi Resotran – Hint mutfağının lezzetleri servis edilmektedir. 18:00-23:00 arası hizmet vermektedir.

Panorama Bar- Taze meyve sularının, alkollü ve alkolsüz kokteyllerin servis edildiği bardır. 17:00-01:00 arası hizmet vermektedir.

Jukung Grill Restoran – Taze et ve balık ürünlerinin servis edildiği restorandır. 11:00-17:00 arası hizmet vermektedir.

La Cascata Restoran – Italyan ve Akdeniz mutfağının çeşitli lezzetlerinin servis edildiği restorandır. 18:30-23:00 arası hizmet vermektedir.

Rama Stage Restoran – Tema yemeklerin servis edildiği restorandır. 19:00-22:00 arası hizmet vermektedir. (Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi)

Ibu Kitchen Restoran – Otantik ve egzotik Endonezya mutfağı lezzetlerinin servis edildiği restorandır. Kahvaltı 07:00-10:30 arası, akşam yemeği için 18:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

Mahi Mahi Restoran – Dünya mutfağı lezzetlerinin servis edildiği restorandır. 10:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir.

Coconut Bar – Havuz kenarında kokteyllerin ve taze meyve sularının servis edildiği bardır. 10:00 -18:00 arası hizmet vermektedir.

Chopstick Restoran - Çin mutfağı lezzetlerinin servis edildiği restorandır. 11:00 – 22:00 arası hizmet vermektedir.

OTELİN HİZMETLERİ : Spa Merkezi, yüzme havuzu, mini klüp, su sporları, animasyon, su kaydırakları,alış veriş imkanı … Otele kabul saati : 14:00 // Otelden çıkış saati : 12:00

İSTANBUL - DOHA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Hava yolları'nın QR238 tarifeli seferi ile saat 23:59'da Doha aktarmalı olarak Denpasar'a  uçuş. Gece uçak yolculuğu.

DOHA-DENPASAR-UBUD

Saat 04:10'da Doha'ya varış. Qatar Havayolları QR960 tarifeli seferi ile 08:05 'de Doha Havalimanın'dan uçuş. 23:00'da Denpasar Havalimanı'na varış. Havalimanında bekleyen aracımız ile otele transfer, check-in işlemlerinden sonra serbest zaman ve geceleme otelimizde.

UBUD

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz ekstra turlarla dilerseniz kendi kendinize  fillerle safariye çıkabilir, eğitimli maymunların yaşam alanı olan maymun ormanında farklı bir deneyim yaşabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

UBUD-NUSA DUA

Sabah kahvaltısının ardından, belirtilen transfer saatine kadar serbest zaman, odaların boşaltılması ve Nusa Dua'daki otelimize transfer. Otele varış check -in işlemlerinin ardından serbest zaman ve geceleme otelimizde.

NUSA DUA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, geceleme otelimizde.

NUSA DUA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

NUSA DUA-DENPASAR-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Belirtilen saatte Denpasar Havalimanı'na transfer, Qatar Havayolları'nın QR965 sayılı seferiyle saat 09:35 'de Denpasar Havalimanı'ndan Doha aktarmalı Istanbul'a uçuş. Saat 22:45'de Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış.

BALI PAKETLERİ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

BILETLERINIZ

** Biletleriniz, kesildikten sonra iptal edilemeyen sınıftandırlar.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

** Otellerde genellikle odaların misafire teslim saati 14:00, odaların boşaltılma saati 10:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen oda teslimi saatinden önce veya odaların boşaltılması gereken saatten daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

** Aynı şekilde, uçuş saatleri sebebi ile tüketilemeyen yemek öğünlerinin iadesi yoktur.

BAGAJ HAKKI

** Türkiye çıkışlı Qatar uçuşlarında Bali'ye gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı her biri maksimum 20 Kg.dır. Bali'de iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

İÇ HAT UÇUŞLARI SAATLERİ VE CATERING

** Pakette yer alan iç hat uçuşlarının saatleri, uçuşların rezervasyon anındaki müsaitliğine göre ayarlanır. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce bildirilecektir. Ara uçuş saatleri için yolcuların özel talepleri maliyet artışına sebep olabilir. İç hat uçuşlarında catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

** Bali için T.C. pasaportlarının vizeye ihtiyacı yoktur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

SINGLE KOSULLARI, ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

** Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

** Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Dünya Denizleri paketlerindeki uçak biletleri kişiye özel olduğundan  rezervasyonu müteakiben anında kesilirler ve iptal edilemezler.

** Dünya Denizleri paketlerindeki iç hat biletleri rezervasyonu müteakiben anında kesilirler ve iptal edilemezler.

** Dünya Denizleri paketlerindeki otellerin iptal koşulları otelden otele değişebilir. Genel olarak gidişe 1 ay kala cezai müeyyideye girerler. Rezervasyon anında teyid edilen otele mahsus şartları sormanızı tavsiye ederiz.

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?