Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Bangkok
Dünya Denizleri

Son 4 Kişi
22/08/2019 - 27/08/2019
5 Gece - 6 Gün
6,630 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Bangkok (5 Gece 3* Ibis Sathorn Hotel/ Standard oda) Toplam 5 Gece (5 Kahvaltı), İstanbul Havalimanı, Türk Havayolları, Aktarmasız Bangkok Gidiş - Dönüş **VİZESİZ** Havayolu prosedürü gereği minimum 2 kişi seyahat etmesi zorunludur.**
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
6,630 TL
Tek Kişi
7,720 TL
Çocuk

OTELLER

3* HOTEL
Ibis Sathorn Hotel /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TURK HAVA YOLLARI ( TURKISH AIRLINES)

TK68 ISTANBUL - BANGKOK 01:25 - 15:00

TK69 BANGKOK - ISTANBUL 23:00 - 05:20

 • Türk Havayoları ile aktarmasız Bangkok gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri
 • Bangkok'da 5 gece oda kahvaltı konaklama
 • Bangkok Havalimanı/ Otel/ Bangkok Havalimanı arası gidiş dönüş transfer
 • Tüm sabah kahvaltıları (Açık büfe)
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • İngilizce yerel asistan servisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir

 • Programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler
 • Programda belirtilmeyen ekstra turlar
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Fazla bagaj ücretleri Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır. Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

NOT: Havayolu prosedürü gereği minimum 2 kişi seyahat etmesi zorunludur.

Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

Ibis Sathorn Hotel 3*

KONUM :

Şehir merkezinde, Silom'da bulunan otelimiz Chong Nonsi Sky Train durağından yürüyerek 5 dakikalık, Bangkok Uluslar arası Havalimanı’na 30 dakika araç mesafesindedir.

ODALAR:

Standard odalarında televizyon, kablo yayın, kasa, mini buzdolabı, çay/kahve ünitesi, saç kurutma makinesi, 220/240 V elektrik, klima, telefon bulunmaktadır.

RESTORANLAR:

Taste Restoran – Geleneksel ve uluslar arası mutfak lezzetlerinin servis edildiği restorandır.

Bar – Alkollü ve alkolsüz içeceklerin servis edildiği bardır.

OTELİN HİZMETLERİ:

Otopark, 10 kg’ya kadar evcil hayvan konaklaması, klima, döviz bürosu, internet

Otelde odaya giriş saati 14:00// Odadan çıkış saati 11:00

1.GÜN İSTANBUL -BANGKOK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK68 tarifeli seferi ile yerel saat 01:25'da Bangkok'a uçuş. Saat 15:00'da Bangkok'a varış. Özel aracımızla otelimize varış, check in işlemleri ve geceleme.

2.GÜN BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelemizde.

5.GÜN BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BANGKOK - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve belirtilen transfer saatinde özel aramızla Bangkok Havalimanı'na transfer. Türk Havayolları'nın TK69 tarifeli seferi ile saat 23:00'de İstanbul'a hareket saat 05:20'de İstanbul Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu.

Başka bir seyahatinizde görüşmek dileğimizle...

BANGKOK -TEKNEDE AKŞAM YEMEĞİ 1360 BAHT

Chao Praya nehri üzerinde yol alan bir gemide akşam yemeği. Thai klasik müziği eşliğinde Thai mutfağı veya deniz ürünlerinden oluşan menüye gece ışıklandırılan tapınaklar, oteller ve Bangkok'un en onemli binasi olan Kraliyet Sarayi eşlik edecekler. Gezi saat 17'de otelden transfer ile başlayıp 21'de otele transfer ile biter.

Not: Bazı yerel bayramlarda gemi müsait olmayabilir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Transferler + akşam yemeği

BANGKOK - YARIM GÜN TAPINAKLAR VE BÜYÜK SARAY TURU 1780 BAHT

Sabah 8'de Büyük Saray'a hareket edilir. Resmi olarak 1782'den beri Siam Krallığı'na ev sahipliği yapmış olan kraliyet sarayı kompleksinin farklı binaları ile kompleks bahçesinde bulunan ünlü Wat Phra Kaew (zümrüt Buddha tapınağı ) ziyaret edilir. Saray gezisinden sonra geleneksel Thai masajının doğduğu yer olarak bilinen 15 metre yüksekliğinde 43 metre uzunluğunda, sağ kolu üzerine uzanmış bir Buddha heykeline ev sahipliği yapan Wat Po (yatan Buddha) tapınağı ve altın Buddha heykelini barındıran Wat Traimit Tapınağı gezisinden sonra otele geri dönülür Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Transferler + anıtlara giriş ücretleri + ingilizce rehberlik. Grupta başka milliyetten misafirler olabilir.

BANGKOK - YARIM GÜN RICE BARGE VE BANGKOK KANALLARI TURU 1020 BAHT

Saat 12:00-13:00 arası otelden hareket ile önce uzun kuyruklu bölgeye özel motorlu hızlı kayıklar (longtail) ile Klongmon Canal - Bangkhunsri Canal - Klong-Chak-Pra Canal - Bangkok Noi Canal boyunca Chao Praya nehri üzerinde nehir kıyısında yaşayan insanların günlük yaşamları, evleri ve nehir boyundaki tapınaklar seyredilir. Devamında eskiden pirinç taşımakta kullanılan bir mavnaya transfer edilerek saat 16:30'a kadar nehrin ana kanalında tropikal meyve, meyve suları, hafif yiyecekler ikram edilirken şehrin silueti seyredilir. Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Transferler + tekneler ve teknedeki ikramlar + ingilizce rehberlik Rice Barge turu, teknede başka gruplar eşliğinde gerçekleşmektedir.

BANGKOK - YARIM GÜN DAMNOEN SADUAK YÜZEN ÇARŞI TURU 2120 BAHT

Misafirler saat 07:30 hareket ile Bangkok'a 100 km mesafedeki Damnoen Saduak yüzen pazarına gidip, tekne ile kanallarda yerel insanların rengarenk eşyalar ve meyveleri teknelerinden satmalarını izleyebilecekler, bu tecrübenin devamında Sampran Nehri kıyısında öğlen yemeği yiyeceklerdir. Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Transferler + tekneler+ öğlen yemeği + ingilizce rehberlik. Grupta başka milliyetten misafirler olabilir.

BANGKOK - YARIM GÜN THONBURI KANALLARI, KRALİYET TEKNELERİ VE WAT ARUN TAPINAĞI: 1470 BAHT

Misafirler, hareketten önce saat 8:00-11:30 saatleri arasında uzun kuyruklu motorlu kayıklar ile Chao Praya nehri kanalları arasında gezerler. Devamında Kral'ın önemli günlerde kullandığı teknelerin müzesinin ziyaretinden sonra 79 metrelik pagodası ile ihtişamlı şafak tapınağı Wat Arun'u ziyareti ederler. Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Transferler + tekne + anıtlara giriş ücretleri + ingilizce rehberlik. Grupta başka milliyetten misafirler olabilir.

TAYLAND PAKETLERİ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

BILETLERINIZ

** Biletleriniz, kesildikten sonra iptal edilemeyen sınıftandırlar.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

** Otellerde genellikle odaların misafire teslim saati 14:00, odaların boşaltılma saati 10:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen oda teslimi saatinden önce veya odaların boşaltılması gereken saatten daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

** Aynı şekilde, uçuş saatleri sebebi ile tüketilemeyen yemek öğünlerinin iadesi yoktur.

BAGAJ HAKKI

** Türkiye çıkışlı THY uçuşlarında Bangkok veya Phuket'e 'a gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı her biri maksimum 20 Kg.dır. Tayland'da iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

İÇ HAT UÇUŞLARI SAATLERİ VE CATERING

** Pakette yer alan iç hat uçuşlarının saatleri, uçuşların rezervasyon anındaki müsaitliğine göre ayarlanır. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce bildirilecektir. Ara uçuş saatleri için yolcuların özel talepleri maliyet artışına sebep olabilir. İç hat uçuşlarında catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

** Tayland için T.C. pasaportlarının vizeye ihtiyacı yoktur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

SINGLE KOSULLARI, ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

** Single odalar, beraberlerinde seyahat eden baska yolcu var ise teyid edilebilirler .

** Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

** Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?