Gençlik Kampları

21/05/2019 - 21/05/2020 tarihleri arası 140 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Gençlik Kampları

Friends; 7-18 yaş arası gençlerin, kendi ayakları üzerinde durabilen, bağımsız ve sağlıklı bireyler olmaları için özel planlanmış 'eğlenceleri' spor, kültür, sanat ve yabancı dil içerikli yurtiçi ve yurtdışı kamp programları ile sunan bir gençlik organizasyonudur. Klasik gençlik kamplarından farklı olarak programlarını gençlerin istekleri ve beklentileri doğrultursunda oluşturur. Gençlerle beraber yaşar, onlarla birlikte gelişir.

Ekibimiz, ilhamını genç beyinlerden alır ve onların geleceği için çalışır. Kültürümüz gençlerin gelecekte kişilik ve insan olarak nasıl şekilleneceğini belirleyen çok önemli bir yapıya sahiptir. Programlarımız, bu şekillendirmeyi öğrenilmesi gereken bilgiler ve ağır kurallar üzerinden yapmaz, gençlerin kendini keşfetmesine imkan tanır. Onları cesaretlendirir ve yaşayarak öğrenmeye teşvik eder.

Her biri eski kampçılarımızdan olan ve Türkiye'nin en iyi okullarıda okuyan program direktörlerimiz, gençlerin sosyal hayattaki duruşları, davranışları üzerinden kişiliklerini geliştirecek faaliyetler planlar ve onların sosyal yaşamda kendilerini konumlamalarında yardımcı olur.

Farklı hayat deneyimleri yaşamak, yeni dostluklar kurmak ve kendilerini geliştirmek için kamplarımıza katılan gençlerin, ilerleyen yıllarda tecrübelerini kendilerinden küçük kampçılara aktarması üzerine kurulan “Friends Kültürü” her geçen gün güçlenmektedir. Friends, oluşturduğu kamp kültürü ile gençlerin gelecekte bağımsız bireyler olarak davranabilmelerine ve özgüvenlerini geliştirmelerine destek olmaktadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?