Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Girit Turu
(Yunanistan Turları)

20/04/2019 - 23/04/2019
3 Gece - 4 Gün
3* HOTEL
369 EUR
2,443 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

23 NİSAN... Girit (3 Gece 3* Central Hersonissos Hotel vb.), 3 Gece 4 Gün (3 kahvaltı, 3 akşam yemeği), Pegasus Havayolları özel seferi ile, Sabiha Gökçen Havalimanı, Heraklion gidiş/dönüş. **Charter sefer ile düzenlenen programlarda iptal süresine bakılmaksızın, charter bilet bedeli iade edilmez. **
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
369 EUR
İlave Yatak
369 EUR
Tek Kişi
529 EUR
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 349 EUR

OTELLER


CENTRAL HERSONISSOS HOTEL / Crete-Heraklion

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

PEGASUSHAVAYOLLARI ÖZEL SEFERİ İLE
PC 6803SABİHA GÖKÇEN- HERAKLION 05:05 06:35

PC 6804 HERAKLION -SABİHA GÖKÇEN 19:10 20:55

• Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen-Girit gidiş, Girit-Sabiha Gökçen dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havaalanı ve güvenlik vergileri,
• Girit´de seçilen kategorideki otellerde 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama
• Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
• Panoramik Girit (Heraklion) şehir turu
• Prontotour profesyonel rehberlik hizmeti
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

  • Vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO  (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
  • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
  • Ekstra tur ücretleri
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Rehber ve Şöför bahşişleri
  • Ergo SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
  • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

*Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
 

GENEL UYARILAR & NOTLAR
**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
**Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
**Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir. **Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir. **Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
**Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
**Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
**Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL - GİRİT (KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Prontotour kontuarında sabah 03:00'de buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC6803 özel seferi ile Girit’e hareket. Saat 06:35'de varışımızı takiben yapılacak olan ve Plateia Elefterias’tan (Özgürlük Meydanı) itibaren başlayacak şehir turunda; Agios Titos Kilisesi, Rasih Bey Konağı, Agios Minas Katedrali, Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra yarım gün KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ TURU. Knossos Sarayı-Archanes Köyü: M.Ö. 2000 yılında inşa edilen ve Minos Krallığının başkenti olan Knossos Sarayını ziyaret etmek için otelden ayrılış. Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan sarayı gördükten sonra Heraklion şehir merkezinde alışveriş, Koule Kalesini ve duvarlarını görmek için serbest zaman. Ardından şirin bir Girit kasabası olan Archanes Köyü ziyareti. Geceleme otelinizde.

2.GÜN GİRİT (ELOUNDA-SPİNALONGA-AG.NİKOLAOS-PLAKA)(GİRİT GECESİ)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos – Plaka turu.  Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Girit Gecesi Turu.  Geceleme otelimizde.

3.GÜN GİRİT (FODELE KÖYÜ, RETHYMNO (RESMO)– CHANİA (HANYA) TURU)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) turu.  Geceleme otelimizde.

4.GÜN GİRİT- İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi ve bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC6804 özel seferi ile 19:10'da  İstanbul’a hareket. 20:55 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FODELE KÖYÜ, RETHYMNO (RESMO)– CHANİA (HANYA) TURU 60 EUR

Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) turu:
Fodele - Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’ da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ ya hareket. Hanya’ da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos’ a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti ve otele transfer.

ELOUNDA – SPİNALONGA – AG. NİKOLAOS – PLAKA TURU 75 EUR

Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos – Plaka turu ( 75 Eur )
Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos - Plaka: Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’ da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Elounda’ ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’ı görüyoruz.

 

GİRİT GECESİ TURU 75 EUR

Girit Gecesi Turu:  Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip, limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz.

 

½ Gün KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ TURU 60 Eur

½ Gün KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ TURU
Knossos Sarayı-Archanes Köyü: M.Ö. 2000 yılında inşa edilen ve Minos Krallığının başkenti olan Knossos Sarayını ziyaret etmek için otelden ayrılış. Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan sarayı gördükten sonra Heraklion şehir merkezinde alışveriş, Koule Kalesini ve duvarlarını görmek için serbest zaman. Ardından şirin bir Girit kasabası olan Archanes Köyü ziyareti
 

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Sevtap Alanlı 30/01/2019 23:48:32

20/01/2019 25/01/2019 tarihli Selanik Atina Kavala turuna 3 kişilik ailemiz ile çıktığımız turdan 4 kişi olarak döndük. Tur rehberimiz ESRA ÖZDAMAR ın samimi sıcak tavırları onu ailemizden biri gibi yaptı. Yunanistan ın tarihi, coğrafyası ve ekonomisi hakkındaki mükemmel anlatımıyla verdiği bilgiler çok aydınlatıcıydı. Tur programının uygulanması, şoförlerimizin tecrübesi, güler yüzü ve deneyimleri herşeyi daha keyifli hale getirdi.Tur ekibinin sayesinde güzel yerler gezip, bilgilenip, yeni lezzetlerle tanışma imkanımız oldu. Bu yüzden tatlı rehberimize, şoförlerimize ve size teşekkür ederiz. Yeni turlarda yeni yerler keşfetmek dileğiyle, tabiki Esra ile :)...1/1

Emine Kopuz 30/01/2019 11:30:20

Merhaba Pronto ailesi, 20.01.2019 tarihli turumuzla ilgili birşeyler yazmak istedim...Öncelikle aracımız ve şöfürlerimiz gerçekten çok iyiydi..sayı az olunca küçük araç gelir diye çok endişeliydim ama otobüsü görünce çok mutlu oldum keza şöfürlerimizde tecrübeli ve iyi araç kullanıyorlardı...Oteller ise beklentimin altında değildi..Atina daki otelde gürültü problemi yaşadık ama hemen odamızı değiştirdiler..kısacası memnun kaldık... Rehberimiz Esra sıcak samimi ve bizi sıkmadan bilgilendirmeleri ile gezimize renk kattı..onun gezdiğimiz yerlerdeki deneyimlerinden yararlanarak güzel mekanları keşfettik..ve iyi lezzetli yemekler yedik...görebileceğimiz heryeri zamanımız yettiği sürece gördük... Program ise iyi olmasına rağmen pazartesi günü müzelerin tatil olduğu atlanmış biraz daha dikkat edilmesi gereken bir konu... Genel olarak turdan memnun ayrıldık kardeşim ve ben ...yeni turlarda görüşmek üzere diyelim.......1/1

Nuriye Abil 30/01/2019 11:26:31

20.01.2019-25.01.2019 tarihlerinde Selanik-Atina-Kavala turuna katıldık.Rehberimiz ESRA ÖZDAMAR sayesinde çok güzel bir tatil yaptık. Yunanistan'ın tarihi,coğrafyası ve ekonomisi hakkında bigilendirildik.Seyahate çıkmadan önce bizleri araması ve seyahat ile ilgili bilgi vermesi ayrıca gezi süresinde bizlerle ayrı ayrı ilgilenmesi de beni ayrıca memnun etti Bundan sonra yurt içi ve yurtdışı seyahatlerimde tercihim pronto tur olacak tabii rehberimiz ESRA öZDAMAR olursa...1/1

Hüseyin Abil 28/01/2019 23:36:54

20/01/2019—26/01/2019 tarihleri arasında Selanik-Atina-Kavala turuna katıldım.Tur organizasyonu ve otel seçimlerinden oldukça memnun kaldım. Özellikle seyahatin güzel geçmesinde büyük emeği geçen rehberimiz Esra Özdamar hanıma teşekkür ederim. Gerek tarihsel bilgiler gerekse mitoloji hakkındaki anlatımları mükemmel . Yolculuk boyunca herkesle birebir ilgilenmesi ayrıca etrafına yaydığı pozitif enerji ve zen tavrı insanın huzurlu bir tatil geçirmesine neden oluyor.Sıcak insancıl ilişkisinden dolayı kendisine teşekkür ederim....1/1

Johnb274 02/04/2018 02:01:28

Hi my friend! I want to say that this post is amazing, great written and include almost all significant infos. I'd like to see more posts like this. bfdeeekebkdb...1/1

E.Adil Kabaoğlu 21/08/2017 19:44:33

28/6/2017-6/8/2017 tarihlerinde Atatürk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi mezunlarının geleneksel buluşmasının 27.senesini Yunanistan turunda kutlamamızda bizlere hem ülkemizdeki tur kayıtlarında hemde Yunanistan da bizlerle birlikte olarak her türlü kolaylıklar sağlayan ve yardımcı olan sayınSevinç COŞKUN hanıma grubumuzdaki diş hekimleri ve aileleri adına teşekkür ederim.Dr.Adil Kabaoğlu...1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?