Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Hindiçin Yıldızı Vietnam Turu
Vietnam Turları

Son 6 Kişi
08/10/2019 - 15/10/2019
6 Gece - 8 Gün
4* HOTEL
6,960 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Danang (2 gece 4* Royal Lotus Hotel vb.), Hanoi (2 gece 4* Chacedony Hotel vb.), Saigon (2 gece 4* Cicilia Hotel & SPA vb.), Toplam 6 gece, Qatar Havayolları, Doha aktarmalı, Danang gidiş–Saigon dönüş, Sabiha Gökçen Havalimanı **İptal tarihine bakılmaksızın ara uçak bedeli yanar.
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
6,960 TL
İlave Yatak
6,960 TL
Tek Kişi
8,225 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 6,960 TL

ULAŞIM BİLGİLERİ

QATARHAVAYOLLARI
QR 242 SABİHA GÖKÇEN - DOHA 14:40 18:50
QR 996 DOHA - DANANG 19:55 07:25+1
QR 973 SAIGON - DOHA 09:15 13:05
QR 243 DOHA - SABİHA GÖKÇEN 14:05 18:30

 • Qatar Havayolları ile Doha aktarmalı İstanbul – Doha - Danang gidiş / Saigon – Doha - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
 • Yerel havayolları ile Danang - Hanoi / Hanoi - Saigon ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
 • Danang'da belirtilen kategori otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Hanoi'de belirtilen kategori otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Saigon'da belirtilen kategori otelde 2 gece oda kahvaltI konaklama
 • Danang, Hanoi ve Saigon panoramik şehir turları
 • Programda belirtilen tüm havalimanı transferleri
 • Prontotour Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV dahildir.

** 3. kişi için verilcek ek yataklar standart yatak boyutundan farklı olabilir.
** Tüm Vietnam programlarımızın tur iptal-değişiklik şartları değişmiş olup, sözleşmede ilgili bölümdeki yeni şartların dikkate alınmasını önemle rica ederiz.
** Kayıt esnasında tüm pasaport bilgilerinin sisteme işlenmesi gerekmektedir.

 • Vietnam Türk Vatandaşlarına vize uygulamaktadır. (Yeşil pasaporta vize uygulamamaktadır.) Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belge bedeli 70 EUR karşılığında tarafımızdan alınmaktadır. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 45-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 3.5x4.5 boyutlarında) gerekmektedir.
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

TÜM TURLARIMIZ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :
** Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.
** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır. Şehir merkezine transfer hizmeti içermemektedir.
** Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür, bu sebeple trp odalarda sıkışıklıklar yaşanabilmektedir.
**Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 3 ayrı yatak verilmemektedir.
**Triple odalar (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Trp odalar, ek yatak gelmesi sonucu daha küçüktür.
**Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.
** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.
** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
** Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda,  grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.
** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uç

Alternatifler yükleniyor

1 GÜN İSTANBUL - DOHA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 12:00'de buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları'nın QR242 tarifeli seferi ile saat 14:40'da Doha’ya hareket. Yerel saat ile 18:50’de Doha’ya varış ve uçak değiştirme. Qatar Havayolları’nın QR996 tarifeli seferi ile saat 19:55’de Danang’a hareket. Gece uçak yolculuğu.

2.GÜN DANANG

Yerel saat ile 07:15’de Danang’a varış. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile Danang panoramik şehir turu. Bu turumuzda Danang’ın ödüllü plajlarından ve şehir merkezinden geçerek vereceğimiz fotoğraf molalarımızın ardından, Cham İmparatorluğundan kalma eserlerin sergilendiği Cham Müzesini ziyaret ediyoruz. Devamında otelimize transfer ve yerleşme. Öğleden sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Ba Na Hills ve Golden Bridge turumuzu gerçekleştiriyoruz. Vietnam’ın gizli güzelliği Ba Na Hills ile başlıyoruz. Teleferik ile sisler içinde mistik bir yolculuktan sonra tepeye ulaşıyoruz. Burada Linh Ung Pagoda ve Dev Buddha heykelinin ardından rengarek tropic çiçeklerden oluşan Le Jardin d’Amour görelecek yerler arasında. Sonrasında dev el heykellerinin tuttuğu ünlü Golden Bridge’e geçiyoruz. Köprüden geçerek Fransız köyünü ziyrateimiz sonrası otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN DANANG

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Hoi An turu. Bu turumuzda Unesco koruması altındaki Çin, Arap, Japon ve Avrupalı denizci tüccarları uğrak yeri onal Hoi An şehrini geziyoruz. 16. ve 17. Yüzyıllardan kalma yapıların karma bir mimarı ile sentezlendiği ve sonrasında restore edilen sokaklarda zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Göreülecek yerler arasında Chua Ong Pagoda, Phuc Kien Tapınağı, Jinshang Tapınağı, Tam Ky Evi, çeşitli köprüler ve evler bulunuyor. Sonrasında yerel restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası kısa bir tekne turu ile el sanatları ve seramik sanatçılarının bulunduğu bir köye gidiyoruz. Orada seramik yapımını göreceğiz. Bölgeye özel balıkçı botlarının bulunduğu rıhtımdan sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN DANANG - HANOI

Kahvaltının ardından Hanoi uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Hanoi uçuşu. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile Hanoi şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk önce Hanoi şehrinin sembolü olan lotus çiçeği şeklindeki One Pillar Pagoda ve tarihi 1070’li yıllara uzanan Vietnam’ın en eski üniversitesi olan Edebiyat Tapınağı’nı göreceğiz. Ardından Ba Dinh Ho Chi Minh mozolesi önünde fotoğraf molası verip, Ho'nun kahramanlık öykülerini dinleyeceğiz. Sonrasında eski kent sokaklarında dolaşıp, eski Vietnam yaşamından örnekleri göreceğiz. Burada alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sonrasında otelimize transfer ve geceleme.

5.GÜN HANOI

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede ekstra düzenlenecek olan Halong Bay tekne turuna katılabilirler. Vietnam'ın doğa harikası olarak bilinen Halong Bay'e, Kızıl Nehir (Red River) deltasındaki zengin pirinç tarlaları, çeşitli hayvanlar ve köy yaşamının arasından geçerek varıyoruz. Geleneksel stil tekneler ile UNESCO tarafında koruma altına alının bu bölgede gezimize başlıyoruz. 4 saat sürecek tekne turumuzda birbirinden lezzetli su ürünlerini de tatma şansınız olacak. Turumuz sonrasında otelimize dönüş ve geceleme.

6.GÜN HANOI - SAIGON

Kahvaltının ardından Saigon uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Saigon’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile panoramik Saigon (Ho Chi Minh City) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tarihi Posta Binası, Notre – Dame Katedrali, Ben Thanh Pazarı, Başkanlık Binası ve Savaş Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan ekstra Chu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Bu turumuzda, yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme.

7.GÜN SAIGON

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede ekstra düzenlenecek olan Mekong Deltası turuna katılabilirler. Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünya My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Turumuz sonrası Saigon'a dönerken yol üzerinde Çin Mahallesini görmeden geçmeyeceğiz. Geceleme Saigon'da otelimizde.

8. GÜN SAIGON - DOHA - İSTANBUL

Erken kahvaltının ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından Qatar Havayolları'nın QR973 tarifeli seferi ile saat 09:15’de Doha'ya hareket. Yerel saat ile 13:05'de Doha'ya varış ve uçak değiştirme. QR243 tarifeli seferi ile 14:05'de Sabiha Gökçen'e hareket. 18:30’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

CHU CHI TÜNELLERİ TURU 45 USD

Bu turumuzda, yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
 

CYCLO TURU 15 USD

Hanoi’de bir saatlik Vietnam'a özgü bisikletlerle yapılıan "Cyclo" turumuzu gerçekleştireceğiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
 

HALONG KÖRFEZİ TEKNE TURU 110 USD

Vietnam'ın doğa harikası olarak bilinen Halong Bay'e, Kızıl Nehir (Red River) deltasındaki zengin pirinç tarlaları, çeşitli hayvanlar ve köy yaşamının arasından geçerek varıyoruz. Geleneksel stil tekneler ile UNESCO tarafında koruma altına alının bu bölgede gezimize başlıyoruz. 4 saat sürecek tekne turumuzda birbirinden lezzetli su ürünlerini de tatma şansınız olacak.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği
 

MEKONG DELTASI TURU 60 USD

Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünya My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Turumuz sonrası Saigon'a dönerken yol üzerinde Çin Mahallesini görmeden geçmeyeceğiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği
 

SU KUKLASI SHOW 15 USD

Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosunu izleyeceğiz

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
 

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Füsun Öz 04/08/2018 21:49:09

Tropik meyve bahçelerinden,3 boyutlu filmin içinde hissettiğim Mekong deltasına,incinin istiridyenin içinden çıkartıldığı andan,Peri masalı dekoruna bakıyormuş hissi veren ha long bay körfezine,kakao ağaçları arasında dolaşırken saf kakaoyu tatmaktan , pirinç tarlalarına ve renkli Vietnam mutfağına kadar herşey heyecan vericiydi..20.yüzyılın 30 yılını savaşla geçirmiş halkın azim ve iradesi takdire şayandı ...Ayrıca rehberimiz Hakan Büyükünalın nazik ve pozitif enerjisi ise turumuzu kusursuz kıldı. Büyüleyici bir Uzakdoğu deneyimi için Vietnam Pronto tur ile doğru adres derim.....1/1

AYDAN ÖZTÜRKATALAY 30/07/2018 13:24:01

21 temmuz 2018 de renkli hayallerimde olan olan Vietnam (Hanoi ,Saigon )Turunuza katıldık.Kuzey ve Güney Vietnam'daki Otel konumları cok iyiydi.Hersey yürüyüş mesafesinde olması büyük bir avantajdı.Umudu temsil eden optik sarı dalga boyu enerjinin Vietnam Halkı üstündeki yansımalarını yasamın her alanında gördük.Özellikle ABD karşı gösterdiği mücadeleyi,Vietnam halkının saygı duyulacak güçlü aile baglarını ,muhteşem Ve cok lezzetli deniz ürünleri Ve pirinç lezzetlerini yerinde görme imkanımız oldu.Yesil ve mavi renk uyumuyla Halong Bay ve Mekong Deltası turun favorisi oldu.Pembe lotus cicekleri de turumuzun dekoruydu.Bize bu renk uyumunu kısaca gökkuşağını yansıtan rehberimiz Hakan Büyükünal beye teşekkürü bir borç bilirim.Hem bilgisi hem de pozitif bir kişiliğiyle herkese yardımcı oldu.Sarı ve tonlarını yasamak istiyorsanız Vietnam yolculuğunu tavsiye ederim.Pronto turla başka güzel....1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?