APHRODİTE HOTEL

Berrak Girne Denizi,Eşsiz Doğası,Temiz Havası ile Aphrodite Hotel Anılar Biriktireceğiniz Bir Tatil İçin Sizleri Beklemektedir.

OTEL ÖZELLİKLERİ

Kablosuz internet,açık otopark,her gün oda temizliği,havuz için havlu ve şezlong,doktor hizmeti ( talep üzerine ),masa tenisi,çamaşır hizmetleri,oda servisi,araç kiralama,çocuk bakıcılığı,fax,fotokopi,posta,telefon,transfer hizmetleri,havuz başı düğün davet ve banketler. Ücretli Hizmetler:Çocuk bakımı,su sporları,bebek bakımı,doktor,kiralık araba ve diğer tüm alışveriş imkanları,çamaşır hizmetleri,oda servisi ( 24 saat ),fax,fotokopi,posta,telefon,dalış okulu ve transfer hizmetleri. Ücretsiz Hizmetler:Havuz,kablosuz internet bağlantısı,açık otopark,duş ve soyunma kabinleri,masa tenisi,her gün oda temizliği,havuz ve sahil için havlu,dart,tavla satranç,havuz ve sahilde şezlong,şemsiye.

Yeme İçme

Oda Kahvaltı Olarak Hizmet Vermektedir. Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Hizmet Saatleri 08.00-10.00 Kahvaltı Tesiste, Oda Kahvaltı konaklamalar, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Oda Ve Yatak

Aphrodite Hotel doğa ve havuz manzarasına sahip toplam 44 odası ile servis vermektedir.Odaları ve tüm kapalı mekanları gelişmiş klima sistemi ile konforlu tatil geçirmeniz için hizmet vermektedir.Otelimiz,tam ortasında bulunan havuzun bir tarafında ana bina,diğer tarafında bungalowlardan müteşekkil konaklama üniteleri ile her şeyi bir arada ve konforlu yaşayabileceğiniz seçkin bir yapıya ve mimari dizayna sahiptir.Odalarımızın 26 sı Ana Binada,18 tanesi Club Odası bölümünde yer almaktadır.( Club odalarında 4 adet bağlantı kapılı oda mevcuttur.)

Oda Özellikleri

Odalarda bulunan standart donanımlar, Uydu yayınlı Tv,güvenlik kasa ( safe ),müzik kanalları,minibar,direkt hatlı telefon,ısıtma-soğutma sistemi,banyoda telefon,banyoda duşa kabin,WC,fön,kettle,zeminde parke. Satandart Oda:Hem Ana Bina hem de club odaların da son derece konforlu standart odalarımız mevcuttur. Deluxe Oda:4 Adet deluxe odamız mevcuttur. Club Odası:Alt ve üst club odası şeklinde yapılandırılmıştır.Doğa ile iç içe olup hepsinde standart donanımlar mevcuttur. Connection Oda:Aralarında geçiş kapısı bulunan 2 üst club odasından oluşmaktadır.

Fasilite ve Servisler

Ücretsiz Hizmetler Havuz, kablosuz internet baglantısı, açık otopark, dus ve soyunma kabinleri, masa tenisi, her gün oda temizligi, havuz ve sahil için havlu, dart, tavla, satranç, havuz ve sahilde sezlong ve semsiye. Ücretli Hizmetler Çocuk bakımı, su sporları, bebek bakımı, doktor, kiralık araba ve diger tüm alısveris imkanları, çamasır hizmetleri, oda servisi (24 saat), fax, fotokopi, posta, telefon, dalıs okulu ve transfer hizmetleri.

Berrak Girne Denizi,Eşsiz Doğası,Temiz Havası ile Aphrodite Hotel Anılar Biriktireceğiniz Bir Tatil İçin Sizleri Beklemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Alsancak Mevkiinde bulunan tesis Girne Şehir Merkezine 8 Km,Lefkoşaya 33 Km,Havalimanına 45 Km,Denize 300 m

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?