KARTAL OTEL

Yeme İçme

Fiyatlar her şey dâhil olup, kahvaltı, öğle. Akşam yemekleri açık büfe; yerli alkollü, alkolsüz tüm içecekler,sabah 07.30 ile gece 24.00 ‘e kadar ücretsiz verilmektedir. Girişler akşam yemeği ile başlar çıkışlar öğle yemeği ile biter.

Oda Özellikleri

Otel 2 Blok halinde, 160 oda ve 500 yatak kapasitelidir. Dağ evi konseptindeki otelde birbirinden farklı 11 suit, 19 dubleks, 128 standart oda ve 1 adet chalet vardır. Bütün odalarda; 24 saat sıcak su, duş,merkezi ısıtma, telefon, kablosuz internet, TV, saç kurutma,emanet kasa, pist veya dağ manzarası mevcuttur.

Spor

Kar kalitesi ve pistlerin bakimında Türkiye’de öncü olan tesisde toplam uzunluğu 20km olan 2 adet başlangıç, 3 adet kolay, 4 adet orta, 3 adet zor olmak üzere toplam 12 pist bulunmaktadır.Ayrıca Avrupa standartlarindaki SNOWPARK ileri derece snowboard ve kayak yapan misafirlere hizmet vermektedir. Kayağa yeni başlayan küçük misafirler için Kartal Kayak Akademisi eğlenceli bir öğrenme ortamı sunar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kartal Otel, Bolu şehir merkezine 38 km,Ankara’ya 180 km ve İstanbul’a 280 km mesafede bulunan 60.000 metrekare alana kurulu bir kayak ve dağ otelidir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

BBDK yönetmeliğine göre seyahat sektörü harcamalarında 6'dan fazla taksit yapılması yasa dışıdır.
MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?