Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Hua Hin (Dünya Denizleri)

Son 4 Kişi
06/02/2019 - 12/02/2019
5 Gece - 7 Gün
1,259 USD
6,799 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Hua Hin (5 Gece 5* Anantara Resort&Spa Hotel/ Premium gardenview oda) Toplam 5 Gece (5 Kahvaltı)** Sabiha Gökçen Havalimanı, Qatar Hava Yolları, Doha aktarmalı Bangkok Gidiş - Dönüş, Bangkok-Hua Hin karayolu transferi Gidiş-Dönüş**
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
1,259 USD
İlave Yatak
1,259 USD
Tek Kişi
1,528 USD
Çocuk

OTELLER

5* HOTEL
ANANTARA RESORT & SPA HOTEL /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

QATAR HAVAYOLLARI

QR 240 SABIHA GOKCEN - DOHA 13:15 - 17:25

QR 830 DOHA - BANGKOK 20:10 - 06:55

QR 831 BANGKOK - DOHA 09:35 - 13:25

QR 241 DOHA - SABIHA GOKCEN 14:20 - 19:05

 • Qatar Havayoları ile Doha aktarmalı Sabiha Gokcen -  Bangkok gidiş, Bangkok -  Sabiha Gokcen dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri
 • Hua Hin'de 5 gece oda kahvaltı konaklama
 • Tüm sabah kahvaltıları (Açık büfe)
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • İngilizce yerel asistan servisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 • Programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler
 • Programda belirtilmeyen ekstra turlar
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

ANANTARA RESORT & SPA HOTEL 5*****

KONUM :

Bangkok Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı’ndan üç saatlik bir kara transferiyle Hua Hin’deki deniz kenarı otelimize ulaşılmaktadır.

ODALAR:

Toplam 190 odası bulunmaktadır. Deluxe Garden View odalarında balkon, Wi-Fi, telefon, televizyon, kasa, klima, minibar, çay/kahve ünitesi bulunmaktadır.

RESTORANLAR:

Toplam 7 adet restoran ve barı bulunmaktadır.

Issara Cafe – Terasta açık büfe kahvaltı servisi bulunmaktadır. 06:30-10:30 arası hizmet vermektedir.

Rim Nam Restoran– Otantik tatların servis edildiği restorandır. 18:30-22:30 arası hizmet vermektedir.

Baan Thalia Restoran– Rustik tatların ve Italyan mutfağının servis edildiği restorandır. 18:30-22:30 arası hizmet vermektedir.

Sai Thong Restoran – Izgara deniz mahsüllerinin ve et ürünlerinin servis edildiği restorandır. 09:00- 19:00 arası hizmet vermektedir.

Loy Nam Bar – Havuzun kenarında taze meyve sularının, tropikal kokteylerin ve atıştırmalıkların servis edildiği restorandır. 09:00-19:00 arası hizmet vermektedir.

Sala Siam – Canlı müzik eşliğinde atıştırmalıkların, kokteyllerin, tapas ve noodle servis edilen loungedır. 10:00’dan geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Lagoon Pool Bar – Global atıştırmalıkların, detoks içecekler ve kokteyllerin servis edildiği bardır. 09:00-18:30 arası hizmet vermektedir.

OTELİN HİZMETLERİ:

Spa merkezi, yoga, Thai yemeği dersleri, şarap tadım kursları, deniz kayağı, su sporları, fitness, tenis kortu, 220/240 Watt priz, kuru temizleme, animasyon showları, güzellik salonu

Otele kabul saati 15:00/ Otelden çıkış saati 12:00

1.İSTANBUL - BANGKOK - HUA HIN

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları'nın QR 240 tarifeli seferi ile saat 13:40'da Doha'ya uçuş. Saat 17:25'de Doha'ya varış. QR 830 tarifeli seferi ile saat 20:10'da Doha'dan kalkış ve 06:55'de Bangkok'a varış. Özel aracımızla bir deniz kenarı beldesi olan Hua Hin’e transfer, otelimize varış, check in işlemleri ve geceleme.

2.HUA-HIN

Sabah kahvaltısının ardında tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.HUA-HIN

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

4.HUA-HIN

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.HUA-HIN

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

6.HUA HIN-BANGKOK- ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel aramızla Bangkok Havalimanı'na transfer. Havalimanına varıştan sonra dış hatlar terminalinde, pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin uçuşunuzdan en az 3 saat önce yapılması tavsiye edilir. Qatar Havayolları'nın QR831 tarifeli seferi ile saat 09:35'de Doha'ya hareket saat 13:25'de Doha'ya varış. QR241 tarifeli seferiyle saat 14:20 'de Doha'dan Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket. 19:05'de Istanbul'a varış.

DÜNYA DENİZLERİ TAYLAND PAKETLERİ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

 • Otellerde genellikle check in saati 14:00, check out saati 10:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen check-in saatinden önce veya check-out saatinden daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

BAGAJ HAKKI

 • Türkiye çıkışlı MS uçuşlarında Bangkok'a gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı her biri maksimum 23 Kg.’lık 2 valizdir. Tayland'da iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

İÇ HAT UÇUŞLARI SAATLERİ VE CATERING

 • Pakette yer alan iç hat uçuşlarının saatleri, uçuşların rezervasyon anındaki müsaitliğine göre ayarlanır. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce bildirilecektir. Ara uçuş saatleri için yolcuların özel talepleri maliyet artışına sebep olabilir. İç hat uçuşlarında catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

 • Tayland için T.C. pasaportlarının vizeye ihtiyacı yoktur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

 • Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.
 • Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir. 
 • Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
 • Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir. 
 • Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru 
 • Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız. 
 • Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez. 
 • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

ÖDEME SEÇENEKLERİ

BBDK yönetmeliğine göre seyahat sektörü harcamalarında 6'dan fazla taksit yapılması yasa dışıdır.
MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?