Kiev Turu

19/07/2019 - 19/07/2020 tarihleri arası 1 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Ukrayna başkenti Kiev aynı zamanda ülkenin en büyük şehri! Doğu Avrupa'nın en kalabalık ve önemli şehirlerinden biri olan Kiev, Dinyeper Nehri'nin iki yakasında, ihtişamlı mimarisiyle beğeni topluyor. Vizesiz ve pasaportsuz seyahat etme imkanı sunan Ukrayna'da en çok ilgiyi çeken başkent, etkinlikleri ve festivalleriyle her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Kiev Turları kapsamında şehrin en önemli yapılarını görmekle birlikte Slav kültürünü en derinden hissedebilir, sosyal yaşantıyı sokak ve caddelerde yerel halkla birlikte tanıyabilirsiniz.

Kiev Hakkında Bilgi

Başkent Kiev, 3 milyona yakın nüfusa sahiptir. Ukrayna'nın başkenti ve en büyük şehri olmasından dolayı ülkenin en turistik noktasıdır. Dinyeper Nehri'nin kıyısına kurulan şehir İkinci Dünya Savaşı esnasında büyük hasar almış olup, zamanla tekrar toparlanarak önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Günümüzde tarihini en iyi yansıtan şehirlerden biri olmakla birlikte kiliseleri, manastırları, geniş cadde ve sokakları, meydanları, tarihi yerleri, müzeleri ve eğlence hayatıyla Avrupa'da öne çıkan bir şehir olmayı başarmış, konumuyla gözdeliğini daha da belirginleştirmiştir.

Kiev Turları 2017

Ukrayna Turları kapsamında sadece başkent Kiev'i gezebileceğiniz tur veya diğer şehirleri de kapsayan büyük Ukrayna Turları'nı seçebilirsiniz.

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?