Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Kraliyet Şehirleri
Gemi Turları

Brilliance of the Seas
Sorunuz
18/07/2019 - 30/07/2019
12 Gece - 13 Gün
İÇ KABİN
12,165 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Brillance of the Seas gemisinde Büyük Britanya & Kraliyet Şehirleri programında 12 gece 13 gün İÇ Kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama.
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
12,165 TL
Çocuk

ULAŞIM BİLGİLERİ

TK 1951 İstanbul – Amsterdam 07:05 - 09:40
TK 1958 Amsterdam – İstanbul14:40 -19:00

*Türk Hava Yolları ile İstanbul – Amsterdam /  Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havalimanı-liman-havalimanı arasında ki  transferler
*Havaalanı ve liman vergileri
*5 Yıldızlı Brilliance of the Seas gemimizde 12 gece tam pansiyon (yiyecekler dahil-Özel Restaurant giriş ücretleri hariç)
*Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
*Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)
 

*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  
*Çok girişli Schengen Vizesi – İngiltere Vizesi
*Yurtdışı çıkış harcı
*Gemideki kapağı kapalı  içecekler  
*Kişisel Harcamalar
*Bahşişler kişi başı 162  € (rezervasyon sırasında ödenir)
*Seyahat sağlık ve iptal sigortası 70 yaş altı 40 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır.
*Çok girişli Schengen ve İngiltere Vizesi

Tarih Seç
Kabin Seç
Açıklama
SEÇ
  • 11 Gece - 12 Gün
    Bitiş Tarihi: 07/05/2020
  • Hamburg/Kiel – Ringaskiddy - Dublin – Belfast – Greenock – Kirkwall – Invergordon - Kiel/Hamburg 12 gün Türk Hava Yolları
SEÇ
  • 11 Gece - 12 Gün
    Bitiş Tarihi: 18/05/2020
  • Hamburg/Kiel – Dublin – Belfast – Greenock – Cork – Kirkwall – Invergordon - Kiel/Hamburg 12 gün Türk Hava Yolları
Alternatifler yükleniyor

01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI - AMSTERDAM

İstanbul – Amsterdam arası THY tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben gemimize transfer

02.GÜN DENİZDE

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı yüzme havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilirler. Kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

03.GÜN EDINBURGH (İSKOÇYA)

Gemimiz sabah saat 07.00'de Edinburgh limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04.GÜN INVERNESS /LOCH NESS (İSKOÇYA)

Gemimiz sabah saat 08.00'de Inverness /loch Ness limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN DENİZDE

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı yüzme havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilirler. Kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

06.GÜN GREENOCK (İSKOÇYA)

Gemimiz sabah saat 07.00'de Greenock limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07.GÜN DUBLIN (İRLANDA)

Gemimiz sabah saat 07.30'dA Dublin limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

08.GÜN DUBLİN (İRLANDA)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 19.45'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

09.GÜN HOLYHEAD (GALLER)

Gemimiz sabah 07.00'de Holyhead limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

10.GÜN DENİZDE

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı yüzme havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilirler. Kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

11.GÜN ST.PETER PORT, MANŞ ADALARI (İNGİLTERE)

Gemimiz sabah saat 07.00'de St.Peter Port limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 17.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

12.GÜN DOVER (İNGİLTERE)

Gemimiz sabah saat 06.45'de Dover limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz akşam 16.00'da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

13.GÜN AMSTERDAM - ISTANBUL HAVALİMANI

Amsterdam’a varışa takiben Havalimanı transferi ve THY tarifeli seferleri ile İstanbul’a dönüş.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Canser 09/06/2019 01:05:49

Pronto tur yetkilileri ; Eşimle beraber katıldığımız Baltık incileri bayram programı gemi turunu bizim için keyifli ve unutulmaz hale getiren, guler yüzlü Rehperimiz Sn. Gizem Yıllar Adalı hanfendiye teşekkür ederim. Otelimizin kaliteli ve merkezi yerde olması, Gemideki lezzetlerin güzelliği tura ayri bir güzellik katmıştır. Saygılar....1/1

Ufuk Biliciler 08/06/2019 00:06:46

Değerli Pronto tur yetkilileri.Haziran 2019 Şeker bayramında turunuza eşimle birlikte katıldık.Her açıdan mükemmel bir turdu.Yalnız bu turun mükemmel olmasında en önemli etkenlerden biri rehberimiz sayın Gizem hanımın turla ilgili yaptıklarıydı.Her açıdan tura katılan katılan herkesle yakından ilgilendi ve mükemmel bir şekilde turu yönetti.Pronto tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için çok şanslısınız.Şahsen ben bundan sonraki tur seçimimde öncelikle Pronto tura bakacağımı belirtmek isterim.Böyle rehberlerleriniz olduğu sürece her zaman bir adım önde olursunuz.Saygılarımla Op.Dr.Ufuk Ufuk Biliciler...1/1

hatice güvener 27/05/2019 09:50:42

17 Mayıs 'ta yapmış olduğumuz Costa Fortuna gezisinde bize rehberlik eden SERTAÇ APANAY a teşekkürlerimi iletirim ve göstermiş olduğu yoğun ilgiye , bilgisine güleryüzüne, sabrına, koşuşturmasına, yardımlarına tekrar tekrar teşekkür ederim..Lütfen bu msj imi firmanızın en üst yetkilisine iletirseniz sevinirim..Çünkü Sertaç bey prontoyu hakeden ultra özel bir rehber...Prontoyu böyle bir rehberle çalıştığı için tebrik ederim.....1/1

Peyman Ozan 02/05/2019 21:05:02

20 Nisan-1 Mayıs 2019 İpek Yolu gezisine Ankara'dan Mito Turizm aracılığıyla katıldım. İpek Yolu'nu, özellikle Semerkant ve Buhara'yı göreceğim için sevinçliydim. Pronto Tour'la ilk kez seyahat edecektim. Ve bir de Selim Bey rehberimiz olacaktı.Yola böyle çıktım. Ancak kısa sürede sıradan bir rehberle değil çok özel, gösterişten uzak ve değişik bir insanla karşı karşıya olduğumuzu anladım. Müthiş bir deneyim ve bilgi birikimi, sürükleyici ve karşılaştırmalı anlatımı, espirili dili, hassasiyeti, hiçbir kitapta bulamayacağımız bilgileriyle hem program içeriğini uyguladı hem de program dışı çok önemli yerleri de bize gösterdi. Yerel rehberlerle arasında uçurum (bilgi ve deneyim açısından) olmasına rağmen onlara da şans vererek olgun davrandı. Selim Bey, o yöreden Ahmet Yesevi'nin 'Aşıkların sünnetidir diri ölmek' sözünü doğrularcasına bilgi aşığı ve onun için diri ölmüş, diye düşünüyorum. Böyle bir insanı tanıma imkanı verdiği için Pronto Plus yetkililerine teşekkür ediyorum....1/1

Ümit Kaya 27/04/2019 11:26:02

Eşim ve annem ile birlikte katıldığımız 19/25 Nisan 2019 tarihli tur her şeyiyle çok güzeldi.turu satın alırken yaşadığım endişelerin tamamı geçersiz oldu.gemi çok güzeldi kaldığımız otel merkezde ve çok güzeldi kahvaltı servisleri çok güzeldi ve rehberimiz Gizem Yıllar Adalı mükemmel güler yüzlü sabırlı ,çok yardımcı bir rehberdi özellikle kendisine ve şahsında Pronto tura teşekkürler...1/1

Hüseyin DİKMENOĞLU 15/04/2019 18:45:22

Eşim ile birlikte 5.04.2019-11.04.2019 Baltık incileri turuna katıldık .Her şey Mükemmeldi. Pronto tura teşekkür ederiz....1/1

Temel GENÇTAN 13/06/2018 14:04:58

Eşim ve 19-26 Mayıs 2018 tarihleri arasında MSC Divina gemisi ile yaptığımız Batı Akdeniz gezisinden çok keyif aldığımızı belirtmek isterim. Bu gezi sırasında özellikle rehberimiz Gizem Yıllar Adalı hanımın içten, samimi ve candan davranışlarının gezimizin çok iyi geçmesine katkısının büyük olduğunu belirtirim. Gemi içerisinde ve Ekstra turlar sırasında tüm katılanlarla ayrı ayrı ilgilenmesi ve gezdiğimiz yerler ile ilgili gerekli bilgileri aktarmadaki çabaları bu gezimizin hem keyifli hem de gördüğümüz yerler ile ilgili bilgilenmemize çok büyük katkıları oldu. Eşim ve ben bundan sonraki gezilerimize karar vermemizde rehberin Gizem Yıllar Adali olmasının en önemli tercih sebebimiz olacağını belirtmek isterim. Tekrar başka bir gezide görüşmek üzere......1/1

Erol Yelmer 28/05/2018 09:38:16

Sn.Yetkili, 19 Mayıs ile 25 Mayıs arası MSC Divina gemisi ile katıldığımız Batı Akdeniz turunda bizlere rehberlik eden Sn.Gizem Yıllar Adali hanımın güleryüzlü, sempatik ve sıcakkanlı rehberliğinin bizi çok mutlu ettiğini iletmek isteriz.Selamlar Erol ve Şule Yelmer...1/1

Ece Atilla 15/08/2017 13:37:10

08/08/17-12/08/17 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı ve vizeli celestyal olympia gemisi ile Kuşadasından tura katıldık. Herşey dahil ve dış kabin olması turu daha güzel hale getirdi. Kaptanın galasına katılmak değişik bir tecrübe :) Gemideki mürettebat ve rehberlerimiz Yiğit, Nazan ve Hakan da gülen yüzleri ve yardımseverlikleriyle hep yanımızda oldular. Yemekler çok güzeldi düşünmeye gerek yok onlar yani gemi sizin için düşünmüş :) Turu satın aldığımız Burcu Bıyıklıya da ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Sıra bir sonraki turumuzda ;)...1/1

BRILLIANCE OF THE SEAS

Yolcu kapasitesi:2501 kişi
Mürettebat:859 kişi
Uzunluk:293 m
Ağırlık:90.090 gross ton
13 güvertede aktivite, eğlence ve konaklama seçenekleri. Sofistike mobilya ve kumaşlardan meydana gelen yenilikçi süper yat tasarımı, geminin ortasında döner merdivenler, kubbeli tavanlar ve panoramik bir deniz manzarası sunan cam duvarlar bulunan 9 katlı bir Centrum, casino, 5 ayrı alternatif mutfak seçeneği, barlar, kaya tırmanma duvarı, spa ve fitness merkezi, havuz, dikdörtgen çatılı şelaleli solaryum, tiyatro salonu, çocuklar için özel oyun alanları, golf simülatörü.
Bütün kabinlerde özel banyo, tuvalet masası, saç kurutma makinası, televizyon ve telefon mevcuttur.

KABİNLER

İÇ KABİN

İki tane ayrı veya birleşik yatak , çekyatlı oturma alanı, ortalama 15m2 civarındadır.

DIŞ KABİN

Dış kabin: İki tane ayrı veya birleşik yatak , ortalama 15m2 civarındadır.

BALKONLU KABİN

Balkonlu kabin: İki tane ayrı veya birleşik yatak , oturma alanı, ortalama 19 m2 civarındadır (balkon dahil)

WEB SİTESİ

http://www.royalcaribbean.com

GEMİ ŞİRKETLERİ GENEL İPTAL ŞARTLARI

Gemi şirketlerinin iptal şartları şirketlere göre değişiklik göstermektedir.

Celebrity Cruises & Royal Caribbean
Gemi şirketinin iptal şartlarına göre; seyahate
+ 59 gün kala yapılan iptallerde kişi başı 100, -Euro hizmet bedeli,
59-30 gün kala toplam tur ücretinin %25'i,
29 - 15 gün kala % 50 si,
14 - 0 gün kala toplam tur ücretinin % 100'ü yanmaktadır.
Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır.

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?