Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

OTELLER


IBIS SYTLES LVIV CENTER HOTEL / Lviv

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

PEGASUS
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN - LVIV 13:20 14:15
LVIV - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN 15:15 18:20

5-12-26 NİSAN

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN - LVIV 16:50 18:50
LVIV - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN 19:50 21:55


 • Pegasus tarifeli seferi ile İstanbul  -Lviv- İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen otelde vb 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
 • KDV dahildir.

 

 • Programda dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Ekstra turlar
 • Şehir turu
 • Şehir vergileri
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Uçaklardaki fazla bagaj ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

GENEL UYARILAR & NOTLAR

**Programımız grup programı olmayıp, sadece münferit otel ,havalimanı transferleri ve uçak hizmeti içermektedir.
**Tur kaydı itibari ile biletleme işlemi yapılacak olup iptal tarihine bakılmaksızın bilet bedelinin tamamı ceza olarak kesilmektedir. Tur satın alındıktan sonra yapılacak değişiklik işlemleri ancak bilet iptali ve bilet bedeli kadar ceza karşılığında gerçekleştirilecektir. Turu satın alan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Tur tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde sözleşmede yer alan iptal koşulları geçerlidir. Konser, festival, kongre gibi özel dönemlere gelen rezervasyonlarda otellerin uyguladığı ceza şartları aynen yansıtılır.
**Uçuşlar, müsaitlik durumuna göre Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları ile Atatürk veya Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılabilir.
**Belirtilen otellerde müsaitlik bulunmaması halinde alternatif otel önerisi sunulacaktır.
**Triple odalarda (3 kişilik oda: 1 dbl yatak + 1 ekstra yataktan oluşur) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır.
**Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.
**Otellerde genellik check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur) **Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir.
**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa,Bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir. **Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir. **Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
**Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol etmeniz tavsiye edilir.

 

Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN-LVIV

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olmanızı öneriyoruz. (Uçak saatleri,seyahat edeceğiniz döneme göre programda uçuş tarihleri bölümünde belirtilmektedir.)Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları'nın tarifeli uçuşu ile seyahat tarihinize istinaden belirtilen saatte Lviv'e hareket.Havalimanına varışı takiben otelinize serbest ulaşım ve otelinize giriş işlemleri ve odanıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LVIV

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Şehirde keyifli keşifler imkanı...Geceleme otelimizde.

3.GÜN LVIV-İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemleri ve havalimanına serbest ulaşım.Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasını takiben Pegasus Havayolları'nın  tarifeli uçuşu ile seyahat tarihinize istinaden belirtilen saatte İstanbul’a hareket. Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış. Bir sonraki "Şehir Kaçamağı"nızda görüşmek üzere...

seher şirin 08/04/2019 12:50:32

Kiev -Odessa turunda Odessa daki black sea hotel çok berbattı. Pronto tur bu otelle bağlantısını mutlaka yeniden gözden geçirmelidir. Rehberimiz Taylan Bozkaya çok iyiydi. Adeta aileden biri gibi bizimle her konuda ilgilendi. Ona buradan da teşekkür ederim....1/1

Murat 24/07/2018 23:59:45

Bende gelmek istiyorum...1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?