Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Monastir (Tunus)
Tunus Turları

7+ Kişi
11/09/2019 - 15/09/2019
4 Gece - 5 Gün
3,500 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Tunus Monastir 4 Gece 5* One Resort Aquapark Birinci sınıf tatil köyü (bahçe manzaralı oda) herşey dahil pansiyon konaklama, İstanbul Havalimanı'ndan Türk Hava Yollar ile direkt Tunus Gidiş - Dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti*** Tunus Havalimanı- seçilen otel arası gidiş dönüş transfer** İngilizce rehberlik hizmeti **VİZESİZ** Deniz Manzaralı oda farkı 4 gece için kişi başı => 210,00 TL Aile odasında konaklama farkı 4 gece için kişi başı => 350,00 TL
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
3,500 TL
Tek Kişi
3,820 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 3,470 TL

OTELLER

1. SINIF OTEL
ONE RESORT Aquapark /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TURK HAVA YOLLARI (TURKISH AIRLINES)

TK 661 ISTANBUL - TUNUS 08:25 - 09:25

TK 664 TUNUS - ISTANBUL 17:10 - 21:55

10/08-14/08, 12/08-16/08 tarihlerinde uçak saatleri aşağıdaki gibidir.

TURK HAVA YOLLARI (TURKISH AIRLINES)

TK 661 ISTANBUL - TUNUS 08:25 - 09:25

TK 664 TUNUS - ISTANBUL 10:55 - 15:45

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Tunus- İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • 1. sınıf tatil köyü One Resort Jockey(Monastir)Hotel'de 4 gece konaklama
 • Otelde 4 gece 5 gün herşey dahil pansiyon konaklama
 • Tunus Havalimanı - Otel - Tunus Havalimanı transfer
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)
 • Turizm şehir vergisi (Ortalama günde 3,00 Tunus Dinarı 12 yaş üstü yetişkinler için kişi başı)
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
 • Ekstra turlar
 • Rehberlik hizmeti
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

ONE Resort Aqua Park & Spa Birinci Sınıf Tatil Köyü

 KONUM:

Monastir şehrindeki Denize sıfır olan otelimiz, Tunus Kartaca Havaliamanı’na araçla 2 saatlik transfer mesafesindedir.

ODALAR:

Otelin toplam 90 odası ve 396 bungalowu bulunmaktadır. Odalarında kasa, klima, televizyon, minibar, balkon veya teras, küvet veya duş, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

RESTORANLAR:

Otelin toplam 11 adet restoran ve barı bulunmaktadır.

Meridian Restoran (Ana Restoran) – Açık büfe olarak dünya mutfağının lezzetlerinin sabah, öğle ve akşam yemeğinde servis edildiği restorandır.

Blue&Blue Restoran – A’la Carte Akdeniz mutfağı lezzetlerinin servis edildiği restorandır.

El Pescado Restoran – A’la Carte olarak deniz mahsüllerinin servis edildiği restorandır.

Sofra Restoran – Tunus mutfağının çeşitli lezzetlerinin servis edildiği restorandır.

El Fuego del Bosque – Brezilya mutfağının tatlarının servis edildiği restorandır.

L’Express – Hafif atıştırmalıkların, alkolsüz ve alkollü içeceklerin servis edildiği bardır.

Krick Krack – Çocuklar için öğle ve akşam yemeği servis edilen restorandır. (Ön rezervasyon gereklidir)

Sandwich &Pasta Corner Kafe – Sahilde, çeşitli sandviç ve makarnaların servis edildiği kafedir.

Barlar – Lobi Bar, Disko Bar, Havuz Bar, Aquapark Bar. Prime One Bar - Alkollü ve alkolsüz içeceklerin servis edildiği bardır.

Cafe Maure- Geleneksel dekore edilmiş, nane çayı, nargile servis edilen kafedir.

OTELİN HİZMETLERİ :

Yüzme havuzu ( 1 adet yetişkinler için, 16+) ve kapalı havuz, Çocuk havuzu 4 farklı kaydıraklı, aquapark, tenis kortu, tenis dersleri ve flooglight(akşam ) tenis oynama imkanı, masa tenisi, badminton, voleybol, basketbol, plaj voleybolu, plaj futbolu, dart, frizbi, su topu, 18 delikli golf sahası(Flamingo), aerobik, step aerobik, dans aerobik, su jimnastiği, internernet, banka, SPA Merkezi

Otele kabul saati : 15:00 // Otelden çıkış saati : 11:00

1.GÜN İSTANBUL - MONASTİR

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK661 tarifeli seferi ile saat 08:25'da Tunus'a uçuş. Yerel saat 09:25'de Tunus Havalimanı'na varış.Tunus Havalimanı'ndan karayolu transferiyle otelimize hareket. Varışınızı takiben otele giriş işlemlerinin ardından, serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN MONASTİR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz herşey dahil pansiyon konaklama ve deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya sunmuş olduğumuz ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Ekstra tur: CHAHRAZED Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır).

3.GÜN MONASTİR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz herşey dahil pansiyon konaklama ve deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya sunmuş olduğumuz ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Ekstra tur: Kahvaltıdan sonrasında rehberimizin bildireceği saate otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. Sonrasında otelimize hareket

4.GÜN MONASTİR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz herşey dahil pansiyon konaklama ve deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya sunmuş olduğumuz ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Ekstra tur : Kuzey Afrika’nın İslami Başkenti ve Mekke-Medine –Kudüs’ten sonra İslam’ın dördüncü önemli kenti Kairouan’da Okba In Nafa Cami ülkede yapılan arkeolojik kazılarda çıkarılan Roma ve Bizans dönemi sütünlarının kullanımı ile inşa edilen eşsiz bir cami . Aglebit havuzları gezdikten sonra ve Tunus’a özgü margum (kilim) ve halı eksposizyonu izledikten sonra , öğle yemeği. Ardından, turistik yatırımları ile ünlü Sousse kentini ve Tunus'un ünlü turistik limanı Port El Kantaoui’yi ziyaret edeceğiz. Dahil Hizmetler : Transfer - Öğle Yemeği - Rehberlik

5.GÜN MONASTİR - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından, transfer saatine kadar serbest zaman. Belirtlen saatte Tunus Uluslararası Havalimanı'na transfer. Türk Havayolları'nın TK664 tarifeli seferi ile yerel saat 17:10'da Istanbul'a uçuş. Saat 21:55'de Istanbul Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu.

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle...

1001 GECE ŞEHRAZAT SHOW – AKŞAM YEMEĞİ GALA 60,00 Eur

CHAHRAZED Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır).

KAIROUAN - SOUSSE - PORT EL KANTAOUI 70,00 EURO (02-12 YAŞ 50,00 EURO)

Kuzey Afrika’nın İslami Başkenti ve Mekke-Medine –Kudüs’ten sonra İslam’ın dördüncü önemli kenti Kairouan’da Okba In Nafa Cami ülkede yapılan arkeolojik kazılarda çıkarılan Roma ve Bizans dönemi sütünlarının kullanımı ile inşa edilen eşsiz bir cami . Aglebit havuzları gezdikten sonra ve Tunus’a özgü margum (kilim) ve halı eksposizyonu izledikten sonra , öğle yemeği. Ardından, turistik yatırımları ile ünlü Sousse kentini ve Tunus'un ünlü turistik limanı Port El Kantaoui’yi ziyaret edeceğiz. Dahil Hizmetler : Transfer - Öğle Yemeği - Rehberlik

BAŞKENT TUNUS - KARTACA – SIDI BOU SAID (Öğle Yemeği Dahildir) 70,00 Eur

Kahvaltıdan sonrasında rehberimizin bildireceği saate otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. Sonrasında otelimize hareket.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?