Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

New York - Orlando - Miami
Amerika Turları

Son 4 Kişi
13/10/2019 - 21/10/2019
7 Gece - 8 Gün
3*- 4* HOTEL
9,310 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

New York’ta 4* otelde 2 gece oda bazında konaklama, Orlando'da 3* otelde 3 gece oda bazında, Miami'de 3* otelde 2 gece oda bazında konaklama New York gidiş & Miami dönüş Türk Hava Yolları ile Uçak bileti
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
9,310 TL
İlave Yatak
9,310 TL
Tek Kişi
11,635 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 8,725 TL

ULAŞIM BİLGİLERİ

TK003 Istanbul - New York 06:45 Hareket 10:50 Varış
TK078Miami - Istanbul 20:55 Hareket 15:15 Varış +1 (Ertesi Gün)

* Türk Hava Yolu ile İstanbul – New York / Miami - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
* Amerikan İç Hatları ile New York - Orlando arası ekonomi sınıf uçak bileti
* Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları
* New York’ta 4* Courtyard New York Manhattan / Herald Squaren veya benzeri otelde 2 gece oda bazında konaklama
* Orlando'da 3* Holiday Inn Orlando SW Celebration veya benzeri otelde 3 gece oda bazında konaklama
* Miami'de 3* Holiday Inn Miami West veya benzeri otelde 2 gece oda bazında konaklama
* Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
* Tecrübeli rehberlik hizmeti
* Zorunlu seyahat sigortası dahildir.

* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
* Sabah Kahvaltıları
* Öğle ve akşam yemekleri
* Kişisel harcamalar
* Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)
* İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1. bagaj 30 Usd, 2. Bagaj 40 Usd'ır. 23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Havayollarında aynı kural bulunmaktadır)

ÖNEMLİ UYARI : Programımız lokal acentamızın programı olup, diğer acentalar ile ortak olarak yapılmaktadır.

Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL- NEW YORK

Atatürk Havalimanında saat 03:30'da bulunma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından TK003 nolu sefer ile saat 06:45'de Amerika’nın en önemli şehri olan New York'a hareket. Yaklaşık 10 saatlik bir uçuştan sonra saat 10:50'de New York’a varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile otelimize transfer. (Odaları saat 15:00'den önce alamayacağız) Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York şehir turuna katılabilirler. Bu muhteşem şehri tanıtan bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek için serbest vakit. Geceleme otelimizde.

2.GÜN NEW YORK

Sabah dinlenmek ve gezmek için serbest vakit veya arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York’un en önemli simgeleri turuna katılabilirler Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer. Alış veriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Rehberiniz akşam yemeği için restoran önerilerinde bulunacak. Geceleme otelimizde.

3.GÜN NEW YORK-ORLANDO

Sabah New York Havalimanına transferimiz olacak. Check-in ve uçuş işlemlerinden sonra Amerikan Havayolları ile Orlando’ya hareket ediyoruz. Orlando'ya varışta rehberimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Mall & Disney Springs Gece turuna katılabilirler. İlk önce gideceğimiz alışveriş merkezinde bölgenin en ucuz alışveriş imkanını bulacaksınız. Daha sonra gideceğimiz Disney Downtown, içinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü eğlenceleri düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmek isteyenler için ideal bir yer. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 

Not: Orlando’ya varışımız öğlen 16.00’ten önce olursa otel check in işlemleri Outlet ten sonra yapılacaktır.

4.GÜN ORLANDO

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sea World turuna katılarak, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşayabilir, ayrıca Roller coaster ve simulatorlere binebilirsiniz. Rehberiniz arzu edenlere akşam yemeği programı yapacaktır. Geceleme otelimizde.

5.GÜN ORLANDO

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Universal Studio'ları turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın film merkezi olan Amerika'da bu filmlerin çekimi sırasında nasıl şehirlerin yaratıldığını görecek, parkın içinde bulunan muhteşem eğlence araçları ile eğleneceksiniz. Akşam rehberiniz arzu edenlere gece program önerileri yapacaktır. Geceleme otelimizde.

6.GÜN ORLANDO-MIAMI

Sabah dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Winter Park tekne gezintisine katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell göllerini geziyoruz. Doğu Amerika'daki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dükkanlarıyla ünlü Park Avenue da serbest vaktimiz olacak. Turdan sonra Miami’ye hareket Otelimize transfer. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Tur bitiminde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği South Beach Gece Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dünyaca ünlü South Beach‘e giderek ilk önce bölgeyi tanıtan bir gece turu yapacağız. Daha sonra akşam yemeği için serbest vaktimiz olacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde South Beach’in ünlü mekanlarındaki eğlencelere tanık olacaksınız. Geceleme otelimizde.

7.GÜN MIAMI

Sabah alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan Key West turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.

8.GÜN MIAMI-ISTANBUL

Sabah odaları boşaltıyoruz ve uçak saatine kadar serbest vaktimiz olacak. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Yıldızlar Adası & Everglades turuna katılabilirler. Tur sonrası serbest vakit. Akşam üstü Miami havalimanına transferimiz olacak. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK78 Nolu seferi ile saat 20:55'de İstanbul'a uçuş. Geceleme uçakta.

9. GÜN ISTANBUL

Yerel saat ile 15:15’de İstanbul Atatürk Hava Limanına varış. Turumuzun sonu.

New York - Miami - Orlando Ekstra Tur Listesi // 2019

New York turu 80 Usd
Amerika'nın finans başkenti olan Manhattan Bölgesini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Amerika'nın en önemli yarımadası olan Manhattan bölgesini, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı ve bölgenin diğer önemli yapıları göreceğimiz yerlerden bazıları.


New York Simgeleri turu 140 Usd
Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer.

SEAWORLD 160 Usd
Sea World Dünyanın en büyük okyanus parklarında biridir. Çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilmek için en ideal yer Sea World’dür. Foklardan balinalara, kutup ayılarından flamingolara değişen hayvanlar ve bu hayvanların yaptığı sayısız şov ile günün nasıl bittiğinin farkına varamayacaksınız.

UNIVERSAL STÜDYOLARI 180 Usd
Disneyworld’un en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios – Florida’nın neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok rahatlıkla göreceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40 ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır.

PREMIUM OUTLETS + DISNEY SPRINGS GECE TURU 80 Usd
Orlando’nun en büyük outlet’i olan Premium Outlets’de ünlü markaların fabrika satış mağazalarından çok ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Disney World’ün içinde yer alan Disney Sprins'e gideceğiz. Burası tüm eğlence parkları içerisinde en renkli olanlarından biridir. İçinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü cadde orkestraları, DJ ve dansçıları ile eğlenceler düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmekler isteyenler için ideal bir yer.

Miami Şehir Turu 60 Usd
Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binasi olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami beach'in sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasında.

Yıldızlar Adası Tekne Turu 40 Usd
Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.

Sawgrass Mills Alışveriş Turu 60 Usd
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami’ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Everglades Turu 80 Usd
Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası özel aracımız ile limanımıza transferimiz olacak.

Key West Turu 150 Usd
ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşamüzeri Mallory Meydanında sokak göstericilerinin şovlarını seyrederken içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Tur bitiminde Miami’ye dönüş.

Not: Minimum katılım 6 kişidir

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

E.Dolak 23/07/2019 04:34:55

Temmuz 2019 New York-Orlando-Miami turuna ailecek katıldık. Genel olarak oldukça başarılı geçen tur verilen eforu, parayı, zamanı sonuna kadar hak ediyor. Kalınan oteller, rehberlerin bilgisi, planlı, programlı ve zamanında yapılan etkinlikler, grubun da çok büyük olmaması sayesinde hem çok eğlenceli hem de öğretici geçiyor. Ekstra turların tamamına katıldık (seaworld yerine disneyland tercih ettiğimiz gün dışında) ve asıl Amerika kültürünün ve turist çekim noktalarını bu turlarda deneyimleyebiliyorsunuz o yüzden katılmanızı öneririm. New York rehberimiz Anıl Bey in şehirde yıllardır yaşamakta olmasının da rahatlığı ile şehrin altını üstüne getirmeye hazır olun. Turun Orlando Miami bölümü süresince bize rehberlik yapan Fırat beyle de, kendiniz araba kiralasanız bu kadar dolaşamayacağınız 5 yoğun günde bu bölgenin doğa güzelliklerini göreceksiniz. Turun geliştirilmesi gereken bir iki yanı,Orlando ve Miami son gün uçuş akşam olduğu için tam yetiyor ama New York'a 2 gün yetmiyor, 1 gün eklenmeli. Bir de Orlando oteli daha yeni bir otelle değiştirilmeli odalar ve hizmet kalitesi turun zayıf halkası... teşekkürler....1/1

Aytül Oral 19/06/2019 22:35:39

2-10 Haziranda kardeşim ve arkadaşlarımızla katıldığımız Batı Amerika turu çok güzel geçti. Tur oldukça tempolu, yorucu, bir o kadar da keyifliydi. Rehberimiz Serhan Bülbül’ün güleryüzlü samimi, espirili ve fazlasıyla hoşgörülü tavırları sayesinde çok güzel bir tur geçirdik. Ekstra turlar mutlaka alınmalı, yoksa bu tempoda işiniz zor. Doğru yerlerde nokta atış şeklinde görmeniz gerekenler hatta Serhan Bey’in yardımı ile doğru fotograf açılarını bile yakalamanız çok mümkün. Serhan Bey neşesi, ilgisi, alakasıyla mükemmel bir tur yaşattı bize. Umarım bir başka seyahatimde yine Serhan bey rehberimiz olur. Hatta Serhan Bey’in rehberlik edeceği tur ayarlamaya çalışacağız. Turdaki otellerimiz güzeldi. Ayrıca prontotour acentamız Viziotur- Dilek hanıma da çok teşekkür ederiz. Tur alımından itibaren vize işlemleri vs her basamağı ile yakından ilgilendiler. Teşekkürler Prontotour...1/1

cahit erdem 31/10/2018 07:31:38

ben ve eşim birkaçkez prontotourla avrupa seyahatlerim oldu bu gezilerimden çok memnun olduğumdan amerika gezimide prontoyu tercih ettim bu geziminde güzel geçeceğini ümüt eder pronto ailesine şimdiden teşekkür ederim 10 -11-2018 geziye katılan tüm gezi arkadaşlarımada iyi tatiller diliyorum...1/1

Denizcan Özceylan 19/10/2018 21:18:20

18Ağustos ve 26 Ağustos arası katıldığım Batı Amerika Turundan çok memnun kaldım.Özellikle rehberimiz Serhan Bey ile çok şakacı bir rehber Serhan Bey özellikle bize tur öncesi bize otellerin fotoğraflarını gönderdi ve aynı zaman da bizi Los Angelesta karşılayan rehberimiz Görkem Bey ikisine Teşekkür ediyorum bir sevgili Serhan Bey in bir daha ki Turuna katılmak çok istiyorum...1/1

Müzeyyen Şen 18/10/2018 12:52:19

2-10 Eylül tarihleri arasında kız kardeşimle beraber katıldığımız Newyork-Orlando-Miami turundan çok memnun kaldık. Newyork’ta rehberimiz Volkan Kırımlıoğlu’na ve Miami-Orlando rehberimiz Fırat Bakır’a profesyonellik ve bilgileriyle turumuzu daha da güzel hale getirdikleri için teşekkür ederim....1/1

Gamze Gundesli 17/10/2018 22:25:33

2-10 Eylul 2018 tarihinde ablamla katildigimiz Newyork-Orlando-Miami turundaki deneyimlerimiz ve tum gezi surecimizde Orlando ucusunun saatini havayolu şirketinin geri almasiyla yasanan aksaklik disinda hersey muhtesemdi diyebilirim. Yasadigimiz aksaklik giderilene kadar yanimizdan ayrilmayan, problemin cozumu icin ugrasan ve ucus saatine kadar bizlerin havaalanindaki rahatligi icin gorevlilerle iletisim halinde olan rehberimiz Volkan Kirimlioglu’na ilgi alakasi ve Newyork sehir turundaki samimiyeti arkadasligi ve guleryuzlu ev sahipligi icin ayrica tesekkur ediyorum.Ayni sekilde Orlando’da bizi karsiladigi andan itibaren 6 gunluk Florida gezimizin sonuna kadar her dakikasinda yanimizda olup ilgilenen güleryüzü, sicakligi ve samimiyeti sayesinde 12 kisilik bir aile gibi gecirdigimiz gezi icin rehberimiz Firat Bakir’a tesekkur ediyorum....1/1

Mehmet Sami Akbülbül 16/10/2018 00:34:41

17-26 Ağustos 2018 Miami-Orlando-Newyork turuna eşim ve kızımla birlikte katıldık. Oteller ve turlar Kurban Bayramı olmasına rağmen gerçekten çok iyi organize edilmişti. Tur rehberlerinin yardım severliğine hayran kaldık. Bugüne kadar seyahat ettiğimiz hiç bir ülkede böyle profesyonel rehberlik hizmeti görmemiştik. Gittiğimiz her şehirde çok eğlendik. Ama Newyork bir başkaydı. Bu konuda özellikle rehberimiz “Volkan Kırımlıoğlu” na çok teşekkür ediyoruz. Bize öyle bir Newyork gezisi yaptırdı ki unutulması mümkün değil. Hele ki metroda söylediğimiz şarkılar hala dilimizde... kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Newyork’un neden bu kadar büyülü ve insanı çeken bir şehir olduğunu sayesinde anladık. Broadway Müzikallerini, hele ki Yanınızda çocuk varsa “Aslan Kral”ı şakın kaçırmayın. Tek kelimeyle inanılmaz. Biraz pahalı ama TR’den gitmeden bir ay evvel biletinizi ayarlayabilirseniz çok ucuza halledebilirsiniz. Brooklyn Köprüsü’nü mutlaka yürüyerek geçin. Müzeler nefis... Central Park’ta faytona binmeyi unutmayın vs. vs. Miami ve Orlando’da Rehberimiz Murat Bey’e, Newyork’ta Rehberimiz Volkan Bey’e bize yaşatmış oldukları bu güzel gezi için çok teşekkür ediyoruz....1/1

Tuba Büdüş 31/08/2018 11:50:23

19-30 Ağustos tarihleri arasında katıldığım San Francisco-Las Vegas-Los Angeles-New York turundan fazlasıyla memnun kaldım. Bunda elbette gezdiğimiz yerlere hayran olmamın yanında birçok sebep var. Ama en önemlisi bu tür turlarda rehberlerin varlığıdır. San Francisco, Las Vegas ve Los Angeles’da bizlere eşlik eden rehberimiz Görkem beyin varlığı bu tatili daha da anlamlı kıldı. İlgisi, alakası, bilgisi ve en önemlisi sabrı ile kusursuz bir tatil geçirmemizi sağlayan rehberimize buradan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bir daha Amerika turuna gitsem mutlaka Görkem beyin rehberlik yaptığı turu talep ederim sanırım. Sorunlu sorunsuz her misafirini asla ayırt etmeden itina ile onlara zaman ayırması, ilgilenmesi takdiri gerçekten hak ediyor. Ayrıca New York’da bizlere eşlik eden rehberimiz Volkan beyin de işine olan hakimiyeti, yüksek enerjisi ve ilgisi için de teşekkür etmek isterim. Otellerin gayet güzel olması, incelikle ayarlanmış tur programı ama en önemlisi başarılı, kusursuz rehberleriyle tatili bir rüyaya dönüştüren Pronto tura çok teşekkürler....1/1

Ayfer Kanberoğlu 31/08/2018 09:13:17

Biraz önce eşimle birlikte California-New York turundan döndük. 10 gün nasıl geçti anlayamadık. bu kadar kısa sürede bu kadar çok yer ancak bu kadar iyi gösterilebilirdi. tur içerik olarak ve akış olarak gayet kıvamında idi. ne fazla ne eksik. bunda hem turu planlayanların hem de rehberlerin (Görkem ve Volkan beylerin) payı büyük. elinize sağlık...1/1

Çiğdem Yıkıcı 02/05/2018 12:47:59

10/16mart 2018de gittiğimiz Miami Orlanda turunda 6kisilik küçük gruptukRehberimiz Firat Bakir sayesinde çok güzel bir hafta geçirdik.....1/1

Nezihe Kaplan 26/04/2018 17:13:20

Pronto tur yetkilileri çok insancıl bir rehberGörkem bey sayesinde çok güzel birtur yaşadık yinr bir tur yapmayı düşünürsem Görkem beyle birlikte olmayı isterim...1/1

Mutlu ATAN 17/11/2017 18:11:58

Değerli Pronto Yetkilililerinin dikkatine 05/11/2017-13/11/2017 Tarihleri arasında firmanızdan AMERİKA turu satın aldım. Eleştiri olarak yapabileceğim tek şey Lasvegas hariç diğer iki şehirde otellerin merkeze uzaklığıdır. Bu güzel tatili zor kılan tek şey budur. Onun dışında rehberleriniz Serhan Bey ve Gülçin Hanımın Tatili en Güzel şekilde geçirmemiz için yaptığı Çaba İlgi Güleryüz bu Tatilin en Güzel kısmı olduğunu belirtmek ve Teşekkür etmek istedim. Bu Güzel Tatil için PRONTO Ailesine Teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim....1/1

feryal alpan 17/11/2017 16:31:32

5 -12 Kasım tarihleri arasında katıldıgım Batı Amerika turu inanılmayacak kadar eğlenceli ve keyifli geçti.Gezip görgüğümüz yerlerle ilgili anlatacak çok şey var ancak buraya anlatacaklarım sıgmaz.Bir kez daha tur rehberi ve tura katılanların önemini anladım.Rehberimiz SERHAN BÜLBÜL tur tarihinden 2 gün önce bizleri bizzat arayıp yanımıza almamız gerekenleri hava durmunu vs bildirdi.Uçaktan indiğimizde arrivalda bizleri güleryüzlü bir şekilde karşılayıp transfer araçlarına bagajlarımızı kendi yükledi sonrasında amerika prizlerinin farklı oldugunu söyleyip olmayanlara kendi gidip satın alıp dagıttı.İlk kaldıgımız Sanfrancisco otelinde kahvaltıda ev sahibi gibi Sanfrancısko-Las Vegas arası 9 saat süren yoculuk esnasında bazen isteğe göre molalar verip sürekli insanların ihtiyaçlarını sordu.Las Vegas otelıne gelindiğinde herkesin bagajını tek tek indirip receptıon önüne dizdi ve misafirleri oturtup kendisi kuyrukta bekleyip oda kartlarını alıp dagıttı.Extra turlarda şehir merkezlerine yakın yerlerde aracı park edip gezintileri kolaylaştırdı.Hatta bazen magazalarda alışveriş yapanlara tek tek gelip bilgiler verdi.Yolculuklar sırasında araç klimasını isteğe göre azalttı hiç kimse üşümedi.Hatta rüzgar rahatsız etmesin diye camları bile açarken sordu özen gösterdi.Tüm misafirlere öğle yemegı ısmarladı yine sırada bekleyip herkese dagıttı.Her mola yerınde araca şise suları yerleştirdi.Yol üzerindeki yerler hakkında sorulan tüm sorulara hiç bıkıp usanmadan cevap verdi.Son gün otel çıkışı saat 12 den uçak saatine kadar havaalanına yakın alışveriş merkezlerinin bulundugu yere götürüp güzel zaman geçirilmesini sagladı.Bu tur hakkında daha yazılacak bir çok güzel anı kalmasını saglayan ,insanlarla ilişki kurma düzeyi çok yüksek olan ,saygılı,şakacı,yardımsever,güleryüzlü,sorun oluşmasına izin vermeyen,sürekli kendinden birşeyler üretmeye gayret sarfeden,rehberimiz SN.SERHAN BÜLBÜL ve PRONTO TUR a teşekkür ederim...1/1

BEYZA EKŞİCİ 11/09/2017 14:21:15

24 AĞUSTOS-9 EYLÜL 2017 BÜYÜK AMERİKA TURU'NDA BİZLERİN RAHAT OLMASI İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPAN, HER AN İÇİN BİZE SOĞUK SULARIMIZI SAĞLAYAN, OTEL ANAHTARLARINI ÖNCEDEN DAĞITIP OTELDE BEKLEMEMEMİZİ SAĞLAYAN, İÇ HAT UÇUŞLARIMIZDA BİZLERE SONSUZ YARDIMCI OLAN ÖZVERİLİ , TİTİZ VE MÜKEMMEL İNSAN ONURALP BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER:-) 25 SENEDE GÖRDÜĞÜM İŞİNİ EN MÜKEMMEL ŞEKİLDE YAPAN TEK İNSAN:-)...1/1

Murat ADIGÜZEL 24/08/2017 00:36:45

Dopdolu geçen bir 7 gün. Miami-Orlando turu.Tatilde yorulan tek bizmiyiz. Rehberimiz Birol Günay^a sonsuz teşekkürler. Seneye inşallah Los Angeles - Last Vegas - San Francisco turunda beraber olacaz. Hoscakalin......1/1

Orhan Dirkeç 21/08/2017 23:22:04

Değerli pronto tur yetkilileri birçok seyatimizi sizinle yaptık. Büyük Amerika seyahatinde de çok sevecen , işini çok iyi bilen , rehberler seçmişsiniz. Batıda Onuralp bey , New Yorkta Volkan bey, Güneyde Murat bey bize Büyük Amerika yı çok çok iyi tanıtıp gezdirdiler. Size ve rehberlerimize teşekkür ederiz. Biz bu turdan çok memnun kaldık arkadaşlarımıza da tavsiye edeceğiz . Başka seyahatlerde de pronto turla olmak dileğimizle hoşçakalın....1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?