Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Phuket Turu (Uzakdoğu Turları)

Son 7 Kişi
02/12/2018 - 08/12/2018
5 Gece - 7 Gün
3* HOTEL
999 EUR
649 EUR
4,225 TL
Şimdi alın, kişi başı 2348 TL kazançlı çıkın
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

PROMOSYON... Phuket (5 Gece 3* IbisPatong Hotel vb.), Toplam 5 Gece (5 kahvaltı), İstanbul Yeni Havalimanı, Doha/Phuket gidiş - Phuket/Doha dönüş. VİZESİZ... ** PROMOSYON TURLARIMIZ İPTAL ve İADE YAPILMAMAKTADIR. Kod : 2036
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
649 EUR
İlave Yatak
649 EUR
Tek Kişi
839 EUR
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 649 EUR

OTELLER


IBIS PATONG HOTEL

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

QATAR HAVAYOLLARI
QR240İSTANBUL- DOHA 13:35 - 17:40
QR842 DOHA -PHUKET 18:35 - 05:30+1
QR843 PHUKET -DOHA 08:15 - 12:05
QR245 DOHA -İSTANBUL13:30 - 18:15

 • Qatar Havayolları ile İstanbul - Doha - Phuket gidiş, Phuket -  Doha - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri, İstanbul Yeni Havalimanı yer hizmetleri
 • Phuket'de belirtilen vb. kategorideki otelde 5 gece konaklama
 • Programda belirtilen tüm otobüs transferleri
 • Lokal Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 • KDV Dahildir

 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

** Programımız lokal acentamızın programı olup, diğer acentalar ile ortak olarak yapılmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR;

1-) Grup katılımcı sayısının 16 kişi ve altında kalınması durumunda tüm bölgelerde Lokal İngilizce konuşan rehberlik hizmeti verilecektir.
2-) Grup katılımcı sayısının 16 kişinin üstü olması durumunda tüm bölgelerde Türkçe rehberlik hizmeti verilecek olup, bölge karşılamalı olabilir.
3-) Uzakdoğu’da ekstra turlar serbest rekabet olup, rehberlerimiz local acentamız ile birlikte organize etmektedir. Rehber/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan acentamız sorumlu değildir.
4-) Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı doğrultusunda hazırlanmıştır. Katılımcı sayısının düşmesi durumunda, maliyetlerden dolayı oluşacak satış ücretlerindeki farklar, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
5-) Aynı tarihlerde, aynı bölgede olan gruplarımızda birleştirme yapılabilir.


TÜM TURLARIMIZ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :
** Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.
** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır.  
** Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür.  
** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.
** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
** Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda,  grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.
** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uçağın hangi kapıdan/terminalden kalkacağını ekranlardan mutlaka kontrol ediniz. Gerek gördüğünüz takdirde havayolu/havalimanı danışmasına mutlaka sorunuz.
** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Prontotour sorumlu tutulamaz.
** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.
** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru
** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.
** Bazı grup uçak biletlerimiz mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.
Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL - DOHA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarında saat 11:00'de buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR240 tarifeli seferi ile saat 13:35'de Doha'ya hareket. Saat 17:40'da Doha'ya varış ve uçak değiştirme. Qatar Havayolları QR842 tarifeli seferi ile saat 18:35'de Phuket'e uçuş. Gece uçak yolculuğu.

2.GÜN DOHA - PHUKET

Yerel saat ile sabah 05:30'da Phuket'e varış. Otelimize transfer. Deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme

5.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore'un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezi'nde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Koh Tapu'nun isminin efsanevi bir hikayesi vardır. Hikayeye göre "bir zamanlar Phang-Nga Körfezi'nde avlanan bir balıkçı varmış. Bu adam çevresinde, her zaman çok balık tutması ile ünlüymüş. Fakat bir gün ağını denizden çektiğinde, üzerinde tek bir balık bile olmadığını görmüş. Sadece bir paslı çivi varmış. Öfkeyle elindeki bıçakla çiviye vurmuş. Çivi denize düşmüş, kuma saplanmış ama kafası suyun üzerine çıkmış. Ve tam o noktada bu küçük adacık meydana gelmiş. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapu'dan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı. Öğle yemeğinin ardından Phuket'e dönüş ve gününüz serbest. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PHUKET - DOHA - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Phuket Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR843 seferi ile saat 08:15'de Doha'ya hareket. Yerel saat ile saat 12:05'de Doha'ya varış ve uçak değiştirme. Qatar Havayolları QR245 tarifeli seferi ile saat 13:30'da İstanbul'a hareket ve yerel saat ile 18:15'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

*** Ekstra tur ödemelerini seyahat sırasında kredi kartınız ile de yapabilirsiniz ***


PHI-PHI ADASI TURU 3000 BAHT (02-12 YAŞ 2300 BAHT)

Andaman denizinin büyülü adalarına yapılan çok keyifli bir günlük turdur. Otelden ayrılıp Phuket’in en lüks marinası olan Royal Phuket Marina’ya ulaştıktan sonra rehberlerimizin tur tanıtımını takiben surat tekneleri ile Phi Phi adalarına doğru yola çıkıyoruz. İki adadan oluşan Phi Phi adalarında bulunan Tonsai Bay’de yüzlerce renkli okyanus balıkları ile şnorkel yapıp, adada yasayan maymunları gördükten sonra öğle yemeğimizi almak için Phi Phi Don adasına yanaşıyoruz. Yemek sonrası Phi Phi Lay adasına geçip sırasıyla Viking Mağarasını ziyaret edip, Pileh Lagoon’da yüzme molası veriyoruz. (Gel-git’in izin vermediği durumlarda Rantee Bay’e gidiyoruz). Dönüş yolu üzerinde Khai Adasında yine şnorkel ve yüzme molası sonrası marina’ya ve sonrasında otele donuyoruz.

 Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Açık Büfe Öğle Yemeği + Rehberlik+Özel tekne

 ** Bu turumuzda minimum 16 kişinin altında katılımı olduğu takdirde tur ücreti 2600 THAI BAHT olacaktır. (03-12 YAŞ 1900 THAI BAHT). 16 kişinin altındaki katılımlarda transfer ve botlarda karışık gruplar halinde yapılmaktadır. Bölgedeki hava şartlarına bağlı olarak bazı tarihlerde botlarla değil büyük katamaranlar ile (Yaklaşık 400 kişilik) tur gerçekleştirilebilir. Havanın uygun olmayacağını düşündüğümüz tarihlerde, olabilecek risklere karşı katamaran önerilmekte ancak Katamaran ile yapılacak turlarda tek bir bölgeye gidilmekte ve Tonsai Bay, Maymunlar adasına veya benzeri küçük koylara uğranmamaktadır. Tur tarihindeki hava şartlarına göre rehberiniz bilgi verecektir.

 **Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafından bildirilecektir.

 

PHUKET TURU 800 BAHT (02-12 YAŞ 400 BAHT)

Kisa surede cok sey yapabileceginiz cok keyifli bir tur Phuket turu. Guzel manzara noktalarinin yaninda Tayland’in en meshur tapinaklarindan biri olan Wat Chalong tapinagini gezip muhtesem fotograflar cekme imkani bulacaksiniz. Kaju fabrikasinda bolgenin meshur kajularini ve kuru meyvelerini hem tadim hem de alisveris yapma imkaniniz var.Teak agaci el oymalarinida yakindan gorebildiginiz turda , Phuket’in olmazsa olmaz ve dunyada tek olan kaplan parki Tiger Kingdom’da ilacsiz , zincirsiz kaplanlarla son derece guvenli bir sekilde yakinlasma ve fotograf cekme imkaniniz da var. Yine arzu edenler icin yol uzerinde durulacak Fil safari kamplarinda filleri yakindan gorebilirsiniz.

** Bu turumuzda alinan ucret sadece arac ve rehberlik icindir. Tiger Kingdom , Fil safari ya da diger aktivitelerde misafirlerimiz soz konusu aktivite ucretlerini ilgili yerlere yapacaklardir.

PHUKET FİL SAFARİSİ TURU 1100 BAHT (02-12 YAŞ 600 BAHT)

Tayland’ın simgesi olan fillerle safarinin tadına varma fırsatını bulacaksınız. Özel eğitilmiş olan filleri hem besleyip hem de hoş vakit geçireceğiniz bu gezide şapkanızı ve fotoğraf makinenizi unutmayın. Fil ile gezinti yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

**Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafindan bildirilecektir.

SIMON SHOW 1400 BAHT

Ilginc icerigiyle ve yapmis olduklari dans gosterileriyle adindan soz ettiren, Dunyaca unlu kabare gosterisi. Sahne suslemesi ve danscilarin satafatli kiyafetleri ile muhtesem geceye hazir olun.

**Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafindan bildirilecektir.

** 5 yas alti show’a alinmamaktadir.

** Cocuk indirimi yoktur.

PHUKET FANTASEA SHOW 2400 BAHT (02-12 YAŞ 2000 BAHT)

Bu gece turumuzda Phuket’in sahil bölgesinden yapacağımız kısa bir yolculuğu takiben Phuket Fantasea Show'un buyulu dunyasina varıyoruz. Tema parkini dolasip dunyanin en buyuk acik bufe restoraninda yemegimizi yedikten sonra 3500 kisilik muazzam salonda Kamala efsanesini seyrediyoruz. Cok genis bir ekiple sergilenen show’un en ilginc kismi yaklasik 13-14 farkli hayvaninda show’da rol almasi.

Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Park girişi + Açık Büfe Akşam Yemeği + Rehberlik

**Bu turumuzda kademeli fiyat uygulaması olup, 10 kişinin altında olan turlarda fiyat rehber tarafindan bildirilecektir.


 

JAMES BOND ADASI TURU 2600 BAHT (02-12 YAŞ 1900 BAHT)

Orjinal ismiyle Koh Tapu veya Civi Adası olarak bilenen ada 1974 yılında çevrilen „The Man with the Golden Gun“ James Bond filmiyle ünlenmiş ve James Bond adası olarak anılmaya başlamıştır. Yine Royal Phuket Marina’dan surat tekneleri ile dunyaca meshur Phang Nga koyuna dogru yola cikiyoruz. Phang Nga koyu yaklasik 20 yerden nehir baglantisi alan son buzul cagindaki kirilma ile yaklasik 30 ada , 300 kayalik ve dunyada sadece ekvator kusaginda yasayan Mangrove ormanlari ile Phuket’in en ozel bolgelerinden biridir.Tur sirasinda Panak adasinda magara gezisi , Hong adasinda muthis bir kano gezisi , bolgenin tek yerlesim yeri olan meshur musluman koyu Panyee’de ogle yemegi , James Bond adasi ve son olarak bolgenin en keyifli adasi olan Naka adasinda sahilde guneslenme ve yuzme icin duruyoruz.

Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Öğle Yemeği +Kano ucreti+ Rehberlik

** Bu turumuz minimum 16 kişinin katılımı olduğu takdirde özel transfer ve karışık cruise teknesi/sürat motoru ile gerçekleşmektedir. 16 kişinin altındaki katılımlarda belirtilen transferler karışık gruplar halinde yapılmaktadır. 16 kişi üstü katılımlarda turumuz özel transfer ve gruba özel Sürat Bot ile yapılacak olup kişi başı tur ücreti 3000 THAI BAHT olacaktır.)

**Ekstra turlarımız minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 10 kişinin altındaki katılımlarda maliyetlerden dolayı satış fiyatlarında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle bazı turlarda fiyatlar kademeli olarak yapılmaktadır. Oluşan fiyat farkı rehberiniz tarafından bildirilecektir. Kişi sayısı sebebi ile özel transfer verilemeyecek turlarda lokal transfer araçları ortak kullanılacaktır. Detaylı bilgi rehberiniz tarafından bildirilecektir. Karışık


 

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Berrak Laçinel 10/09/2018 20:03:36

18-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen Hong Kong-Bangkok-Phuket-Singapur turuna katıldık. Rehberimiz Said Köseoğlu'nun bilgisi, içtenliği, her misafir ile gerçekleştirdiği pozitif diyalog ve alakası sayesinde harika bir tur gerçekleştirdik. Hiçbir aksilik yaşamadan, büyük bir keyifle turumuzu tamamladık. Uyumlu tur grubumuza, içten rehberimize ve aksamayan bir tur programı yaptığı için Pronto Tur'a teşekkür ederiz. Tur programı ile ilgili tek önerim Singapur'a bir gece daha ayırmaları olabilir....1/1

Yeşim Özgel 05/09/2018 15:57:03

19-25 Ağustos tarihinde Bangkok-Pattaya turuna kız kardeşim ile birlikte katıldık. İlk defa bir tur programı ile yurtdışı seyahati gerçekleştireceğimizden dolayı bir sürü endişemiz vardı ama tur programı oldukça güzel ayarlanmıştı ve ekstra zamanlarda kendi başımıza keşif yapabilme imkanı bulduk, özellikle tur rehberimiz CİHAN YAVUZ'a çok teşekkür etmek isterim, bize çok yardımcı oldu. Tura katılan diğer kişiler ile çok güzel anlaştık, eğlencel bir ekip ile seyahat gerçekleşti. Bangkok-Pattaya turunda özellikle Pattaya için sosyal medyada yazılanları dikkate almamız gerektiğini düşünüyorum....Herkese tavsiye ederim. Gelecek yıllardaki yurtdışı seyahat planlarımız içinde mutlaka Pronto Tour'un listelerine göz atacağız....1/1

Öykü Gürsöz 28/07/2018 10:38:00

21 - 27 Temmuz tarihinde Phuket Turu'na katıldım gerçekten rehberimiz Levent Avcı hem bilgi birikimiyle hem de tura katılanlara özel yaklaşımı ve kafa yapısıyla harikaydı. Otelimiz bana göre belki standardın çok ama çok altındaydı İbis otellerin kötü bir versiyonuydu buna rağmen turun ve phuketin güzeliğinden otelin kötülüğünü hissetmedim bile. Tekrar öbür yıl bu sefer bir arkadaşımı alıp gitmeyi düşünüyorum....1/1

Elcin Pehlivan 20/05/2018 14:48:53

22-29 nisan arasinda annem ve kiz kardesimle Bangkok-Phuket-Singapur turuna rehberimiz Said köseoglu esligi de katilma sansi yakaladik.Sans olarak nitelendiriyorum cunku kendisi gezimizi ekstra keyifli hale getirdi :) ülke konusundaki bilgisi,tecrübesi bir yana,keyifli sohbeti ve eglenceli kisiligi ile birbirinden aslinda cok farkli olan grubumuzu bir arada tutmayi ve eminim herkesi memnun etmeyi basardi.Uzakdogu turunu onermekle birlikte,bu tura Said beyle gidilmesini daha da cok öneriyorum ve kendisiyle baska turlarda da karsilasmayi umuyorum :)...1/1

bayram karadağ 20/05/2018 06:16:19

12 <18 mayıs tarihli bankok puket turuna katıldım puketteki rehperimiz emir beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım her dakika bizimle çok ilgilendi gideceklere tavsiyem emir beyi mutlaka bulmaları...1/1

Selin Pehlivan 16/05/2018 18:05:34

22-29 Nisan tarihleri arasında rehberimiz Said Köseoğlu ile Bangkok-Phuket-Singapur turuna katıldık. Rehberimiz Said beyin tecrübesi, ilgisi ve alakası, bunların yanında bölge ile ilgili kültürel aktarımları sayesinde kendimi oraya ilk kez değil de defalarca gitmiş gibi hissettirdi. Kendisi güleryüzü, pozitifliği ve sevecenliğiyle küçükten büyüğe herkesle tek tek ilgilendi, bütün sorularımızı özenle yanıtladı ve deyim yerindeyse bir dediğimizi iki etmedi. Kendisine de buradan teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonraki turlarda da umarım Said beyle karşılaşırız. Herkese bu turu öneriyorum:)...1/1

ela reyhanlıoğlu 13/05/2018 16:28:49

22-29 nisanda SAİD KÖSEOĞLU'nun tur grubundaydım. gezdiğimiz gördüğümüz yerler çok etkileyiciydi ama tüm tur boyunca hiç sorun yaşamadan büyük bir memnuniyetle dönmemin en büyük etkeni kesinlikle rehberimiz Said beydi. tükenmez bir pozitif enerjiyle, güleryüzle muhteşem bir gezi yaşadım. gittiğimiz her yerin tarihini, siyasetini, kültürünü, sosyolojisini o kadar iyi anlattı ki oraya dair kitaplar devirmiş gibiyim. bu tura katılmak isteyen herkese öneririm, ama Said bey ile gitmenin keyifli bir ayrıcalık olduğunu bilsinler. inaılmaz sabrı, güleryüzü için sonsuz teşekkürler. Tüm dünyayı aynı ekiple gezmek istiyorum :)...1/1

Kemale Genceli 06/05/2018 16:58:52

Merhabalar,22-29.04.18 SAİD KÖSEOĞLU eşliğinde Uzakdoğu turuna 5 ve 11 yaşlı 2 oğlumla katıldık.Said beyin inanılmaz sabrı nezaketi özverisi için sonsuz teşekkürler.Gezinin başından sonuna kadar en ince detaylarına kadar defalarca aydınlatma yapan yorulmadan usanmadan her konuda yardımçı olan rehberimize mesleğini bu denli icra ettiği için saygılarımızı sunuyoruz .Turlar Said beyle güzel.....1/1

Zeynep Gökhan 29/04/2018 20:16:16

Merhaba, rehberimiz Sait Köseoğlu eşliğinde 22-29 Nisan turuna 2,5 yaşındaki kızımla katıldım ve henüz döndük:) hayatımda unutamayacağım güzellikte bir tatildi. Çocukla gitmek başta endişelendirmiş olsa bile hiç bir sorun yaşamadık tabii bunda rehberimiz Sait beyin nezaketi ve yardımları en büyük etken. Aynı soruyu defalarca sorsak da🤓 hiç usanmadan cevapladı:) üstüne rehber tanımam👍🏻 Kaldığımız oteller, transferler, ekstra turlar da gayet başarılıydı. Bir sonraki rotamızı sabırsızlıkla bekliyorum......1/1

Ece Atilla 05/04/2018 08:51:06

Merhaba, 17-27 Mart 2018 Uzakdoğu turuna katıldım. Bana satış yapan kişi işi bıraktığı için son ana kadar haber verilmedi ben arayıp bilgi almak zorunda kaldım. Fakat turda hiç sorun çıkmadı. Rehberimiz Burak Cetiz Bey dahil toplam 20 kişiydik ve gayet güzel gezdik eğlendik, tüm extra turlar yapıldı ve hiç sorun yaşamadık. Gittiğimize değecek yerler gördük ve rehberimiz sayesinde gerekli bilgi donanımı ile gezdik. Hiçbir aksaklık yaşamadığımız için öncelikle Rehberimiz Burak Beye ve diğer yerel rehberlere çok teşekkür ederim. Yerel rehberler Deng, Van ve Mog'a da çok sevgiler sempatik ve şakacı oldukları için (: Dipnot: İngilizce az da olsa biliyor olmak gayet işinize yarayacaktır :) Gelecek sefere görüşmek üzere ProntoTour......1/1

Sinan Kınav 30/03/2018 17:30:35

Merhabalar 23 mart 2018 kalkışlı bangkok pattaya turunuza katılmıştım. Rehberimiz Osman Ülke bey hakkında teşekkürlerimi iletmek isterim kendisi gerçek bir istanbul beyefendisi nezaketi her bir misafirle tek tek özenle ilgilenmesi bizleri çok mutlu etti .Sayesinde Pronto tour kalitesini bir kez daha görmüş oldum ailem de kendisine teşekkürlerini iletiyor. Yeni turlarda görüşmek üzere. Saygılarımla......1/1

halil ersanlı 29/03/2018 07:50:07

18-24/03/2018 phuket turuna 4 kişi olarak katıldık.işini hakikatten çok iyi yapan rehberimiz EMİR bey e çok teşekkür ediyoruz.bizlere herhangi bir sorun yaşatmadı....1/1

Ayşe Gizem Özer 22/03/2018 18:23:11

Her anı dolu dolu denizsiz tatile tatil demeyenlerle gezip görmek isteyenleri bir araya getiren bir program. Yakından ilgisi ile bizi hiç yalnız bırakmayan rehberimiz Levent beye de ayrıca teşekkürler. Gittiğinize değecek muhakkak...1/1

Murat armutcuoğlu 10/03/2018 03:50:14

4-10 mart tarihli phuket turuna 2 kişi katıldık. An itibari ile phuket-doha uçağında beklerken yazıyorum bu yorumu. Phuket beklenenin üzerinde, kesinlikle görülmesi gereken inanılmaz bir doğa ve eğlence hayatına sahip. Tatilimizi eksiksiz tamamlayıp, her fırsatı değerlendirme imkanını sağlayarak bizlere rehberlik yapan Emir Bey ve desteğini esirgemeyen sevgili eşi İdil Hanıma sonsuz teşekkürler. Bu iki güzel insan sayesinde kesinlikle bir kez daha phukete gelmeyi düşünüyorum. Bizlere herhangi bir aksaklık yaşatmayan ve bu iki güzel insanla tanışmamıza aracılık yapan pronto tura teşekkürler......1/1

Feryal Alpan 01/03/2018 09:14:10

İyi çalışmalar 19-25 Şubat Bangkok-Phuket turuna katıldım.İşini ciddiyetle yapan,deneyimli,saygılı ,hoşgörülü,kültürlü rehberimiz SN.SERHAT ERTEM sayesinde turumuz sorunsuz güzel geçti.Pronto tur ve Serhat Beye teşekkür ederim....1/1

Şükrü Ertem 22/02/2018 15:29:35

Merhaba, 12 Şubat Tatil sepeti aracılığı ile Prontour'la Phuket turunuza katıldım , Herşey harika olmak ile birlikte Rehberimiz Selim Kahvecioğluna ayrıca bir parantez açıp nezaketi organizasyon kabiliyeti,ilgisi ve inanılmaz tarih bilgisi için ayrıca teşekkür etmek istiyorum . Bu dileklerimi kendisine ve ilgili birimlere iletirseniz çok memnun olurum . Teşekkürler...1/1

Nevzat Özüak 17/02/2018 18:44:24

28ocak06şubat Phuket.Krabi.Bank.turuna katıldık.Muhteşem katılımcılar ve Rehberimiz Hakan bey sayesinde süper bir tatil yaptık.Gideceklere tavsiyem Baht'ları bol tutun....1/1

Burak Kaplan 06/02/2018 17:17:20

Merhaba ben Osman Kaplan 25 ocak 2018 ve 03 şubat 2018 tarihler arası ailem ile birlikte sömestr tatilimizi uzak doğu turlarınıza katılarak geçirdik. Öncelikle bizlere sağlamış olduğunuz hizmetten dolayı sizlere teşekkür etmek istiyorum. Özellikle rehberimiz Selim beye ayrıca şükranlarımı iletmenizi rica ederim. Seyahat süresince bizlere sağlamış olduğu hizmetlerden dolayı ailemiz olarak kendisinden cok memnun kaldık....1/1

Gülden coşkun beren 15/12/2017 14:04:46

04-11 Aralık phuket turuna katıldık . Her anlamıyla muhteşem bir tatil geçirdik . Hele o doğası herşey kalemle çizilmiş gibi muazzam . Özellikle rehberimiz Levent Bey'e çoook teşekkür ederiz ilk günden bizimle aile gibi oldu , ve her türlü sıkıntımızda bizi yalnız bırakmadı ve sorduğumuz her soruya çok keyifli cevaplar verdi . Enerji dolu olması bizi inanılmaz bir tatil hatıralarıyla bıraktı . İyi ki gitmişiz ve iyi ki levent beyi tanımışız :) her şey için çok teşekkürler hala tatilin etkisindeyiz 💃...1/1

MEHTAP-ÖZCAN KURT 23/10/2017 14:01:11

Başarılı bir organizasyon ile eğlenceli güzel günlere geçirdik,tur boyunca bize üstün bilgisiyle ve güzel anlatımıyla yardımcı olan Galatasaray’ı çok seven sevgili rehberimiz Selim beye sonsuz teşekkür ediyoruz....1/1

Miray Keylansoy 02/10/2017 11:55:06

Merhabalar,20-26 Eylül tarihinde katılmış olduğumuz tatilimizde sadece 1 gün güneş görmemize rağmen herşey çok güzeldi. Muson yağmurları doğal güzelliklerle birleşince çok daha keyifli hale geldi. Yiyecek fiyatları Türkiye bazındaydı. Alkol , hediyelik eşya ve tekstil ucuz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayın :) Deniz mahsülü mutlaka deneyin tabi ama şahsen palmiye yağının kokusu bizi çok etkiledi o yüzden fazla yöresel tatlara girmedik :) ama kesinlikle aç kalmıyorsunuz bildiğiniz çoğu marka mevcut. Turdaki en büyük şansımız Kerem Beydi.Olumsuz hava koşullarını son derece profesyonel bir gözle takip ederek tur programını aksatmamak için elinden gelen tüm gayreti gösterdi.Ayrıca bize olan ilgisi ve arkadaşlığı için de tekrar çok teşekkür ediyorum.Sayesinde sorunsuz bir tatil geçirdik....1/1

Muharrem Karatepe 08/09/2017 09:47:06

26 Ağustos -1 Eylül arasında katılmış olduğum Phuket turu organizasyon düzgünlüğü ilgi ve alaka için teşekkür ederim Özellike rehberimiz Kerem Sağyaşar gezilecek yerler ve Tarih bilgisi dışında, herkes ile ayrı ayrı diğer istek ve talepleri konusunda yardımcısı olması, daha önce tanıdığımız bir arkadaş dost olarak davranması turumuza güzellik kattı. Kerem Bey e ayrıca burdan da teşekkür ederim ve Seneye yine phuketteyim saygılarımla Muharrem karatepe...1/1

Can Onur Yerlikaya 20/08/2017 17:10:00

Merhabalar , harizan ayinda yapmis oldugumuz tur gercekten cok guzeldi ,sansimiza hic yagmur yagmadi ve sorunsuz gecirdik , Burak Beye cok tesekkur ederiz tekrardan gezip gorulmesi gereken yerler , tabiki tur hizli dinlenmesi az ama bu kadar zamanda bu kadar yeri gezmek icin hizli hareket etmek gerekir , ekstra turlara katilmanizi da tavsiye ederim , tesekkurler Pronto tur ve Burak Bey...1/1

Çiğdem Çakır 15/08/2017 13:56:06

6-13 Ağustos 2017 Bangkok-Phuket turunuza katıldım. Genel olarak memnun kaldım. Özellikle Phuket rehberiniz Kerem Bey ile geçen süre çok eğlenceliydi. Phuket te neler yapılır, nerelere gidilir vs. konularında bizleri hem çok bilgilendirdi hem de her yerde bize eşlik etti. Ayrıca rehberlik ettiği bölge ile ilgili derin bilgiye sahipti. Kendimizi yabancı hissetmedik....1/1

Elif Çiftçioğlu 15/08/2017 11:18:58

Merhaba Pronto. 6-13 Ağustos tarihleri arasında Bangkok-Phuket turunuza katıldım. Özellikle Phuket'te bize rehberlik eden Kerem Sağyaşar'a ilgisi, arkadaşlığı ve kardeşliği için çok teşekkür etmek istiyorum. Güzel bir geziyi unutulmaz bir tatile çevirdi. En kısa zamanda yeni gezilerde görüşmek üzere......1/1

Selin Postalcı 15/08/2017 10:27:21

6-13 ağustos tarihleri arasında katılmış olduğumuz bu turda özellikle Phuket te rehberimiz Kerem Sağyaşar sayesinde muhteşem bir tatil geçirdik.Çok nadir seyahatlerde insan gittiği yerden ayrılmak istemez, dönse de aklı hep orada kalır Phuket tatili de bizim için öyle idi. Bize muhteşem bir organizasyon sağlayıp, her türlü olanağı yarattığı ve bize mükemmel bir tatil geçirttiği için Kerem bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda aynı tatili yine tekrarlamayı düşünüyor ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz....1/1

Mutlu Demir 15/08/2017 09:31:01

Merhabalar,6-13 ağustos 2017 tarihinde bangkok-phuket turuna katıldık,pronto ile ilk yolculuğumuzda bize eşik eden kerem sağyaşar beye sonsuz teşekkür ederim,kendisi sayesinde muhteşem turlara katıldık,iyi ki yanımızdaydınız kerem bey 🙏🏻...1/1

Gökçen Gümüş 14/08/2017 17:40:48

6-13 agustos tarihleri arası Bangkok-phuket turuna katılmış biri olarak öncelikle pronto tura ve rehberimiz Kerem Sağyaşar beye teşekkür etmek istiyorum . Çok güzel bir hafta geçirdik . Özellikle Kerem beyin iletişimiyle ve turdaki her sorumuzu, sorunumuzu kısa sürede çözmesiyle güven içinde olduğumuzu hissettim. Pronto tur ailesiyle daha birçok gezide görüşmek isterim....1/1

Ayşe Yasdı 11/08/2017 15:32:22

5-11 Ağustos Phuket turuna katıldık.Öncelikle tur rehberimiz Levent Bey'e ilgisinden dolayı çol teşekkür ederiz.Bize Phuketi çok güzel tanıttı ve sevdirdi.Çok ilgili,güleryüzlü ce samimiydi.Ayrıca Thaili rehberimiz Adam'a da çok teşekkür ederiz.O da bizimle çok güzel ilgilendi.Turda çok güzel dostluklar edindik.Organizasyon gayet iyiyidi.Hiçbir sıkıntı yaşamadık.Çok eğlendik ve keyif aldık.Herkese tavsiye ederiz.Muhakkak herkesin görmesi gereken bir yer.Teşekkürler Pronto Tour🤗...1/1

Aylin yeniay 03/08/2017 13:10:59

22-29 Ağustos Bangkok-phuket turuna katıldık.Öncelikle ilgisi,bilgisi,neşesi ile rehberimiz Said Köseoğluna çok teşekkür ederiz.Grubumuzla birlikte dolu dolu, unutulmaz anılar yaşadık ve kalıcı dostlar edindik.pronto tur doğru seçim oldu😀...1/1

TEVFİK BAĞÇİVAN 03/08/2017 12:00:00

22-29 Temmuz tarihli olan turuna katıldım. Tatilin içerini uzun uzun anlatabilirim ama ben firma ile ilgili bir kaç şey yazacağım. Öncelikle genel olarak memnun kaldım. Hatta şu an tuhaf bir şekilde Phuket'i içten içe özlüyorum. Eğer turun tüm programına uymaya çalışırsanız her şey çok hızlı bitiyor. Ayrıca günler de yetmiyor Bankok'ta 2 gece kaldık tam alıştığımızda Phuket'e geçtik. Yalnız gittiğim için otelde çok vakit geçirmedim bu yüzden ortalama bir beğeni seviyeniz varsa gayet memnun kalabilirsiniz. Ancak yemek konusunda, tura gidecekleri şimdiden uyarayım. Yanınıza peynir,nutella gibi şeyler alın. Oteller açık büfe sorun yok ancak damak tadı biraz farklı. Son olarak rehberimiz Said bey'e teşekkür ediyorum. Çünkü her konuda tüm grubu kontrol etmeyi başardı. Gerçekten çok zor bir iş....1/1

ÖYKÜ GÜRSÖZ 23/07/2017 23:47:44

Ben 17 Temmuz tarihli Phuket Turunuza katıldım. İlk önce Prontotur'a tek destinasyonlu üstelik THY ile Phuket Turu'na başladıkları için çok teşekkür ederim. Keşke daha önceki yıllarda da böyle olanak olsaydı. Oradaki yerel Rehberimiz Levent Avcı Bey'e yaptığı olağanüstü rehberlikle bize Phuket adasını hayran bıraktığı için çok teşekkür ederim. Pronto Tur olarak sizden ricam 5 Gecelik paketleri mümkünse 6 geceye çıkarmanız inanın bana yetmiyor çünkü. Öbür yl da nasipse yine Phuket sizinle gitmeyi arzu ederim....1/1

Melike-Volkan Sahin 04/06/2017 11:37:10

21 mayıs 2017'de biraz hayal kırıklığı ile başlayan Bangkok turumuz PHuket rehberimiz Kerem Sagyasar ve biricik eşi ile tanışmamızla keyifli bir hale geldi..ülke güzel, ülkeyi tanıtan profesyonel ve Asya aşığı olunca iyi ki gelmişiz dedik..unutulmaz bir tatildi bizim için..Pronto Tura, yerel rehberlerimize ve Kerem beye teşekkür ediyoruz..birde hala kulaklarımızda "buyurun buyurun PRontooo" :)

Mustafa Yesen Gurkan 30/05/2017 10:29:16

21.5.2017 de gittigimiz turda ,Bangkok turu Bizim Icin Hezimetti , Ta Ki Pukete gecene kadar ..Iki Ulkede de Pazarliginizi Iyi Yapabiliyorsaniz ,Guzel Ve uygun fiyatlara bir cok sey alaniliyorsunuz..Bangkok Turunda Bize Rehber olarak sadece lina ya tesekkur edebilirim..mukemmeldi ve ona Her Tesekkur Azdir..Ama Puket Turu Icin Rehberiniz Kerem ise En Sansli Kafilesinizdir..Puketteki Gunleri Bize Mukemmel kildigi ,Ilgisi ve profosyonelligi ile cok iyi bir Hafta sonu Gecirmemizi sagladi..Tayland ,Dusunulmeden Gidilebilecrk ruya bir sehir..herkese tavsiye ederim

Mustafa Yesen Gurkan 30/05/2017 10:26:20

21.5.2017 de gittigimiz turda ,Bangkok turu Bizim Icin Hezimetti , Ta Ki Pukete gecene kadar ..Iki Ulkede de Pazarliginizi Iyi Yapabiliyorsaniz ,Guzel Ve uygun fiyatlara bir cok sey alaniliyorsunuz..Bangkok Turunda Bize Rehber olarak sadece lina ya tesekkur edebilirim..mukemmeldi ve ona Her Tesekkur Azdir..Ama Puket Turu Icin Rehberiniz Kerem ise En Sansli Kafilesinizdir..Puketteki Gunleri Bize Mukemmel kildigi ,Ilgisi ve profosyonelligi ile cok iyi bir Hafta sonu Gecirmemizi sagladi..Tayland ,Dusunulmeden Gidilebilecrk ruya bir sehir..herkese tavsiye ederim

Dilek Tekiş 09/05/2017 21:47:42

23 Nisan bangkok-phuket turuna katıldım. Bangkok turundaki rehberimizle uğradığımız hayal kırıklığını phuket turunda Kerem bey sayesinde düzelttik. Güleryüzü, doğru yönlendirmeleri ve şehre olan hakimiyeti sayesinde phuketteki 3 günümüz dolu dolu geçti. Phuketteki rehberiniz Kerem bey ise içiniz rahat olsun, çok güzel bir tatil sizi bekliyor demektir.

Tuba Kastal 11/12/2016 16:14:29

Uygun fiyatlı olarak gittiğimiz seyahat beklentimizin üstündeydi. Konaklamalar merkezi İbis oteldeydi ve temizdi. Rehberimiz Kaan ve Mickey çok ilgiliydi. Grupta tanıştığımız arkadaşlar da keyifli olunca hep beraber güzel bir tatil oldu. Pronto tura ve Kaan'a teşekkürler

Mehmet Burak Mazı 08/11/2016 16:01:58

24 - 31 Ekim Bangkok Phuket turu ile ilgili; Pronto Tur, Kerem Sağyaşar ile muhteşem bir tatil geçirdik. Kerem Bey'in profesyonel rehberliği , güleryüzlülüğü ve her türlü sorunumuzla ilgilenmesi sorunsuz ve unutulmaz bir tatil geçirmemizi sağladı. Tur önyargımı Kerem sağyaşar ile kırdım :) Başka turlarda görüşmek dileğiyle ...

Beyhan Süberker 04/11/2016 19:54:04

Bu güzel seyahat (24-31 Ekim BKK PHU) için Pronto Tura ve özellikle Rehberimiz Kerem Sağyaşar'a teşekkürler.

Leyla Süberker 04/11/2016 19:49:56

24 - 31 Ekim Bangkok Phuket turu ile ilgili; Pronto Tur, Kerem Sağyaşar gibi bir rehbere sahip olduğu için çok şanslıdır. Hem Pronto Tura, özellikle de Kerem Sağyaşar'a bize yaşattığı güzel günler için çok çok teşekkür ediyoruz.

ebru doğramacı 03/11/2016 20:27:33

Teşekkürler ProntoTour 24-31 ekim Bangok-Phuket turu için.Gayet keyifli ve zarif karşılamanız ile başlayan turumuz problemsiz otobüs transferleri,güleryüzlü rehberlik hizmetleri ile devam ederken maalesef başımıza gelen talihsiz pasaport kaybetmemiz ile birlikte kaçan keyfimize bir de çözüm üretemeyen, gerektiği kadar profesyonelce yaklaşamayan , bizi zamanında ve doğru bir şekilde yönlendirmeyen sevgili rehberimiz Kerem Bey’in verdiği bu ilgisizce tavır ve tepkilerle daha da bir üzüldük ve gerçekten böyle bir profesyonelliğe yakıştıramadık.Resmen bilinmeyen bir ülkede en sıkıntılı anımızda kendi başımıza bırakıldık daha acı olanı ise o ilk kaybettiğimizi anladığımız anda çözüm üretebilmek ve rahatlatmak yerine bize akşam düzenlenecek olan fantasie turuna katılıp katılamayacağımızı sorması ise gerçekten çok komikti biz hala gergin bir şekilde birileriyle nasıl irtibata geçeriz ile meşgulken!!! Telefon ile görüştüğümüz sevgili Alper Bey ise samimiyeti, ilgisi, pozitif yaklaşımı ile derdimize ortak olup çözüm üretebilmemize sağladığı içten katkısı ve verdiği enerji ile kendisine gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz. Umarım başka turlarda daha da keyifli anlarda buluşabilmek dileğiyle hoşçakalın.

AYŞEN BAYER 03/11/2016 16:12:57

Selam Pronto Tur, 24 – 31 Ekim tarihleri arasında Bangkok – Phuket turunu bize unutulmaz kılan Kerem Sağyaşar’a ve buna vesile olan siz Prontu Tur’a öncelikli olarak teşekkür ederim. Kerem Bey’in başarılı rehberliği, mütevazı kişiliği, yardımsever tavrı ile program vakitleri ve haricinde -ihtiyacımız olan her anda- eğlenceli ve güvenli zaman geçirmemiz adına göstermiş olduğu özen ile şahane bir tatil geçirdik. Tekrar görüşmek dileğiyle, Sevgiler…

ERHAN ASTAM 03/11/2016 16:03:28

Bu bir teşekkür mesajıdır. Öncelikle Pronto Tur'dan Hüseyin Pehlivan'a, hazırlık, biletler, tüm detaylar ile ilgili özenli yardımları için teşekkür ederiz. Aldığımız Bangkok-Phuket turuydu. Alanda bizi karşılayan rehberimiz Kerem Sağyaşar, ilgisi, alakası, kişiliği, samimiliği, bilgisi ve detaylı organizasyon kabiliyetiyle bizi şımarttı, güzel geçecek olan turumuzu unutulmaz bir geziye dönüştürdü. Ulaşımlar klimalı otobüslerle problemsiz yapıldı. Lokal rehberler Miss Pao ve Miss Yaya canayakın tavırları ve her işe koşarak tüm bu sürede harika zaman geçirmemizi sağladılar. Bir su olsa içsek dediğimiz anda soğuk sular ikram edildi, bu meyve cennetinde ne yesek dediğimiz anda meyveler tanıtılarak dağıtıldı, yorulduk galiba bir tuvalet molası versek demeden molalar verildi. Gezilecek yerler özenle seçilmişti. Ekstra turlara katılmayız, kendimiz dolaşırız fikriyle çıktığımız bu turda bütün ekstraları keyifle aldık, helal olsun, her kuruşuna değer. Boş zamanlarımızda nerede nasıl ne yapalım sorularımıza nokta atışı yanıtları ve ailemizden birisiymiş gibi davranışlarıyla Kerem Sağyaşar kimisi için Kerem abi, kimisi için Kerem, kimisi için üstat oldu. Keşke ilk günlere dönsek ve otobüste "günaydın benim adım Kerem" sözleriyle bizleri uyandırdığı anlardan başlayarak o güzel günleri tekrar yaşasak. Pronto Tur'a ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. "Buyrun Buyrun" mottomuz oldu, Sabay Sabay keyiflendik, Kap Khun Khrap diyerek sizlere teşekkür ediyoruz.

Ayşen Bayer 02/11/2016 11:24:07

Selam Pronto Tur, 24 – 31 Ekim tarihleri arasında Bangkok – Phuket turunu bize unutulmaz kılan Kerem Sağyaşar’a ve buna vesile olan siz Pronto Tur’a öncelikli olarak teşekkür ederim. Kerem Bey’in başarılı rehberliği, mütevazı kişiliği, yardımsever tavrı ile program vakitleri ve haricinde -ihtiyacımız olan her anda- eğlenceli ve güvenli zaman geçirmemiz adına göstermiş olduğu özen ile şahane bir tatil geçirdik. Phuket'e gitmeyen kalmasın! Gidelim yine gidelim! Tekrar görüşmek dileğiyle, Sevgiler…

Gizem YILDIRIM 01/11/2016 16:19:12

Uçak fobisi olan biri olmama rağmen, Ekim ayında yakın arkadaşımla Bangkok & Phuket turuna katıldım ve hayatım boyunca katıldığım en güzel turu yaşadım. Pronto artık tatil dediğimde ilk aklıma gelen olacak! Kerem Bey'in muhteşem ilgisi, gezdiğimiz yerlere ait bilgisi, organizasyonu sorunsuz ve kesinlikle en aktif şekilde programlaması dışında eğlenceli ve espritüel bir kişiliği olması da bu turu güzelleştiren en önemli etkenlerden biri :) Pronto ekibine bildiriyorum; daha çoooookkk görüşüceğiz. :) her anım soluksuz eğlence ve mutlulukla geçti, her şey için teşekkür ederim. Sevgiler...

Erhan Astam 01/11/2016 12:04:14

Bu muhteşem turda bize yardımcı olan tüm Pronto Tur ekibine, özellikle rehberimiz Kerem Sağyaşar'a, lokal hayatımızı kolaylaştıran ve her işe koşan Ms Pao ve Ms Yaya'ya, sonsuz teşekkürler. Kerem bey grupta hepimiz ile tek tek ilgilendi, kendisi sanki bizimle beraber tatile çıkmış bir aile dostumuz gibi yakın ve ilgiliydi. Sayesinde harika bir tur, unutulmaz anılarla doldu. Pronto'ya böyle bir tur organize ettiği için de ayrıca teşekkür ediyorum. Problemsiz, sıkıntısız, su gibi geçen neşeli bir turdu. Keşke bitmesin dediğimiz, en son Phuket hava alanında Kerem bey'den ayrılmak istemediğimiz muhteşem bir tatildi. Teşekkürler (Kap-Khun-Khrap)

Zeynep 20/10/2016 19:47:10

Bangkok pattaya Singapur turu, ilginç bir deneyim oldu, Bangkok şehri havaalanından itibaren kendi yemekleri kokuyordu,şehir komple kokuyordu, otelde pencereleri açılmıyor ve yer halı kaplı, sıcakla birlikte odanın havasızlığı çekilir gibi değildi, klimadan çıkan koku cabası, pattaya bir nebze otel konusunda iyiydi, ama klima yine kötü kokuyordu, Singapurda otel gayet iyiydi, pencere açılmıyordu ama klimaları ya da oda atmosferi temizdi, Tayland gezimizde ilk gün yeterli doya doya gezmedik, bir yere gidince o yerin dokusunu özelliklerini sindire sindire gezmeli, hızlı bir gezme şeklini onaylamıyorum, ve bahçe gezisi de aynı şekilde doya doya olmadı. Maraton koşusu gibiydi, Mercan adası vauw dedirten bir ada değildi, Singapur ilk gün akşam gittik,çok geç değildi, yedide oteldeydik, boşa giden bir gün oldu, ertesi gün öğlen saat birde çıktık otelden, koştur koştur bir gün oldu , dünyada gezecek çok ülke var,ve gittiğimiz yerlere zırt pırt gidecek değiliz, Tayland ve Singapurdaki boş vakitlerimizin daha iyi değerlendirilmesi gerekirdi, her ne olursa olsun alper ve Nihat beye teşekkürler, bambaşka bir deneyim oldu, gönlünde olan herkese nasip olmasını dilerim. İçimizdeki mutluluk ve deneyim anlatılmaz yaşanır, prontotoura teşekkür ederiz

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?