Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Seyşeller Tatili
Dünya Denizleri

Son 4 Kişi
18/09/2019 - 23/09/2019
5 Gece - 6 Gün
7.385 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Seyşeller Mahe Adası (5 Gece Casadani Guest House vb./ Standard Oda)Toplam 5 Gece (5 Kahvaltı) İstanbul Havalimanı, Türk Hava Yolları, aktarmasız Seyşeller Gidiş - Dönüş **VİZESİZ** ***Havayolu prosedürü gereği minimum 2 kişi seyahat etmesi zorunludur.***
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
7,385 TL
İlave Yatak
7,415 TL
Tek Kişi
9,960 TL
Çocuk

OTELLER

Special Category
CASADANI GUESTHOUSE - MAHE ADASI /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TURK HAVA YOLLARI (TURKISH AIRLINES)

TK748 ISTANBUL - SEYŞELLER 01:50 - 11:10

TK749 SEYŞELLER - ISTANBUL 21:25 - 04:35 +1

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Seyşeller - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Mahe Adası'nda 5 Gece Guesthouse konaklama
 • 5 gün sabah kahvaltı
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Mahe Uluslararası Havalimanı'ndan otele gidiş/dönüş transfer
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • Havayolu prosedürü gereği minimum iki kişi seyahat etmesi zorunludur. Fiyatlar minimum 2 kişi seyahat etmesi durumunda geçerlidir.
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
 • Adada geziler
 • Rehberlik hizmeti
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

Mahe Adası ve Praslin Adası'nda az odası bulunan, tropikal ormanın içinde doğayla iç içe konaklama. Guesthouse olarak adlandırılan konaklama tesislerinin odalarında çoğunlukla kasa, mini bar, telefon, tuvalet, Wi-Fi, klima veya tavan vantilatörü bulunmaktadır. Oda - kahvaltı konaklama hizmeti sunulmaktadır.

 

1. GÜN İSTANBUL - SEYCHELLER MAHE ADASI

İstanbul Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK748 tarifeli seferi ile saat 01:40'da Seyşeller'e uçuş. Saat 11:10'da varış. Havalimanı'ndan 35 dakikalık bir kara transferiyle otelimize varış. Check-in işlemlerinin ardından, serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Transfer saati ortalama olarak belirtilmiştir. Seçilen otele göre değişiklik gösterebilir.

2.GÜN SEYCHELLER MAHE ADASI

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.GÜNSEYCHELLER MAHE ADASI

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN SEYCHELLER MAHE ADASI

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN SEYCHELLER MAHE ADASI

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN MAHE ADASI - ISTANBUL

Sabaha karşı odaların boşaltılması ve transfer için belirtilen saatte Phuket Havalimanı'na transfer. Dış hatlar terminalinde, Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin uçuşunuzdan en az 3 saat önce yapılması tavsiye edilir. 11:20'de Phuket Havalimanı'dan Istanbul'a uçuş.

ÖNEMLİ NOTLAR SEYŞELLER MÜNFERİT PAKETLER İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

BILETLERINIZ

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

BAGAJ HAKKI

** THY uçuşlarında Mahe'ye gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı 30 Kg’dır. El bagajı ise 8 kg.dır. Mahe adasindan Praslin adasina doğru normal iç hat uçuşlarında ve deniz uçaklarında bu ağırlık 20-25 Kg’a düşebilmektedir. El bagajı ise 5 kg'a düşer. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları her otelin anlaşmalı olduğu havayolu tarafından belirlenmekte olup, değişiklik gösterebilmektedir, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

İÇ HAT UÇUŞLARI SAATLERİ VE CATERING

** Pakette yer alan iç hat uçuşlarının veya Mahe'den Praslin'e giden Cat Coco feribotunun saati uçuşta kullanılan havayolunun varışından sonra alınabilecek ilk seferdir. Ancak ucaklar 16 kisilik olup rezervasyonunuzun gelis sirasina gore musait olan ilk ucusa rezervasyon yapilabilir. Bekleme suresi gunune gore degisebilmektededir. Saatleri ogrenmek icin operatorunuzden bilgi istemenizi rica ederiz. Ic hat ucuslarinda bagaj hakki ucak alti icin 23 kg, kabin ici 5 kg ve 1 el cantasidir. Ekstra bagaj her kg icin 10 Euro'dur Cat Coco feribotlarinda ise ekonomi klasta bagaj hakki 30 kg'dir. Ekstra bagaj maliyeti her kg icin 2 Euro'dur. Ayrica, 5 yildiz otellerin altindaki kategorilerde transferler kişiye özel değildir, aynı uçaktan inip aynı otele giden tüm misafirler toplandıktan sonra transfer gerçekleşir. Ozel transfer arzu edilirse, istege bagli olarak farki eklenerek pakette degisiklik yapilabilir.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

** Otellerde genellikle check in saati 13:00, check out saati 12:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen check-in saatinden önce veya check-out saatinden daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

** Seyşeller için T.C. pasaportları sahiplerinin 30 gün kalışa kadar vizeye ihtiyacı yoktur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

SINGLE KOSULLARI, ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

** Single odalar, beraberlerinde seyahat eden baska yolcu var ise teyid edilebilirler.

** Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

** Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?