Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

UÇAKLI GAZİANTEP ŞANLIURFA GÖBEKLİTEPE TURU 2 GECE 3 GÜN PEGASUS HY İLE
Gap Turları

Son 6 Kişi
27/09/2019 - 29/09/2019
2 Gece - 3 Gün
1,190 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
1,190 TL
İlave Yatak
1,120 TL
Tek Kişi
1,390 TL
Çocuk
(3 - 6 Yaş) 780 TL
(7 - 12 Yaş) 990 TL

ULAŞIM BİLGİLERİ

Gidiş: Pegasus HY / Sabiha Gökçen - Şanlıurfa: 06.50
Dönüş: Pegasus HY / Gaziantep - Sabiha Gökçen: 22.10

*  Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*  Otellerde 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama.

Turizm Belgeli Otobüsler İle Ulaşım

*  Prontotour Güvencesi      

*  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*  Prontotour Otobüs İçi İkramları

*  Açık Büfe Veya Serpme 2 Sabah Kahvaltısı

*  Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

*  Halfeti Tekne Turu

* Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletileri

* Gidiş - Dönüş Havaalanı Transferleri

*  Tüm Öğlen Yemekleri                                        

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar              

*  Müze Giriş Ücretleri

Alternatifler yükleniyor

1. GÜN: ŞANLIURFA - BALIKLI GÖL – HZ. İBRAHİM MAKAMI – AYN ZELİHA GÖLÜ - GÜMRÜK HAN – HARRAN –  KONİK EVLER - İLK ÜNİVERSİTE – GÖBEKLİTEPE

Değerli misafirlerimiz, 02.30 Beylikdüzü Migros Önü - 03.00 Yenibosna Airport Avm Önü  - 03.30 Şişli Prontotour Merkez Ofisi Önü - 04:00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanından sizleri alarak, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alana kendi imkânları ile gelecek olan konuklarımızla 04.30‘da Pegasus Havayolları Kontuarı önünde buluşarak güvenlik kontrolünden geçiyor ve 06.50’da hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen – Şanlıurfa uçağı ile Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Şanlıurfa Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek, Şanlıurfa merkeze gidiyor ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. (Restorasyon Nedeniyle Kapalı Olmazsa Gezilecektir.) Sonrasında ise Akçakale sınır kapısı yolunu takip ederek ipek yolu üzerindeki Mezopotamya kültüründe ay tanrıçası Sin inanışının bulunduğu ve kesişen yollar anlamına da gelen Harran ilçemize ulaşıyoruz. Burada Harran Şehrinin ortasında 22 metre yükseklikte var olan Harran höyüğü, Emevi halifesi Mervan tarafından yaptırılan kubbesi ahşap olma özelliğini taşıyan Camii el Firdevs (Cennet Camii), avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evleri ziyaret ediyoruz. Ardından Şanlıurfa’ya doğru yol almaya başlıyoruz. Şanlıurfa’ya gelmeden hemen önce Hz. Eyüp’ün makamına ulaşıyor ve Çile Çektiği Kuyuyu ve Çeşmeyi görüyoruz. Serbest zaman sonrasında öğle yemeği için restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrasında ise Şanlıurfa'yı gezmeye başlıyoruz. Burada ilk olarak Balıklı Göl'ü ziyaret ediyoruz. Hemen sonrasında ise Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı olarak inanılan mağara, eski Mevlid-i Halil Camii, yeni Mevlid-i Halil Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz.İbrahim'in ateşe düştüğü yer olarak kabul edilen Halil-ür Rahman Gölü ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasında Urfa’nın simgelerinden olan ve birçok dizi setinin kurulduğu Gümrük Han'da serbest zaman vereceğiz. Bu sürede yöresel isot, dokumalar ve diğer alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve artık tüm gezilerimizi tamamlayıp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.  Dileyen misafirlerimizle Urfa kültürünün önemli bir parçası olan Fırat Nehri kenarında yemekli Sıra Gecesi (Ekstra 90 TL) programı düzenliyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği:  Şanlıurfa / Tatlısöz Restoran: Karışık Kebap Mönü

Akşam Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: Halfeti Şitamrat Otel, Vb.

Rota: Şanlıurfa İçi (34 km) Şanlıurfa – Harran (46 km) Harran – Şanlıurfa (46 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 126 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

2. GÜN: BİRECİK – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – GAZİANTEP – GAZİANTEP KALESİ – TARİHİ HAMAM MÜZESİ

Değerli Misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, Fırat Nehri üzerinde kuzeyden güneye 4. baraj olan Birecik Barajı ile bir kısmı sular altında kalan siyah güllerin memleketi Halfeti'ye varıyoruz. Buradan teknemize binerek Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gezdikten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Otobüsümüze binerek Birecik ilçesinde bulunan Kelaynak Kuşları Koruma Merkezi’ne ulaşıyoruz. İncelemelerimizi tamamladıktan sonra Gaziantep’e gidiyoruz. Sonrasında Kurtuluş mücadelesi esnasında ünlü Antep savunmasının gerçekleştirildiği Gaziantep Kalesi'ne ulaşıyoruz. Buradan da yolumuz üzerinde bulunan Tarihi Hamam Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Hava kararmadan hemen önce ise sizleri, yöresel alışverişlerimizi gerçekleştireceğimiz bakırcılar, yemeniciler, baharatçılar ve fıstıkçılar çarşılarında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği:  Gaziantep Aşina Restoran: Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Yuvalama Çorbası, Ali Nazik Kebabı, Antep Lahmacunu, Baklava, Kara Kavurma vb.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Gaziantep Met Gold Otel, vb.

Rota: Şanlıurfa – Birecik (120 km) Birecik – Gaziantep (110 km) Gaziantep İçi (20 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 250 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3. GÜN: GAZİANTEP ZEUGMA MÜZESİ - GAZİANTEP – BEY MAHALLESİ – EMİNE GÖĞÜŞ MÜZESİ – TAHMİS KAHVESİ

Değerli Misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası, Gaziantep’i gezmeye devam ediyoruz. Sular altında kalan Zeugma antik kentinden ele geçen muhteşem taban ve duvar mozaiklerini görebileceğimiz Gaziantep Müzesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Bu muhteşem müzeyi gezdikten sonra Gaziantep'in en eski mahallelerinden olan Bey Mahallesine ulaşıyoruz. Burada eski, taş ve ahşap işlerinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Antep evlerini bünyesinde barındıran sokakları gezerken tarihe tanık olacaksınız. Geçmişe dair yapacağımız bu gezi esnasında yorgunluğumuzu atmak için uğrayacağımız eski bir Ermeni konağında hem konağı fotoğraflayıp hem de yine yöreye özgü menengiç kahvesini yudumlayacağız. Ardından meşhur Gaziantep mutfağını tanımak için öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Kethüdazade Göğüs İbrahim Paşa Konağı olarak da bilinen, 1905 yılında yapılmış Mutfak Müzesine ulaşıyoruz. Burada Gaziantep mutfağına ait eserleri gördükten sonra, tarihi bakırcılar çarşısına geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz verilen serbest zamanda bu unutulmaya yüz tutmuş bakır işlerinden alabilir. Daha sonrasında Tütüncü hanına geçerek, Eski yeraltı su dağıtım şebekelerinin insan eliyle açılmış kanallarının birleşme yerleri olan Kastelleri görüyoruz. Yapılan anlatımlar sonrasında tarihi sultan 4. Murat a kadar dayanan, Antep'in simgelerinden Tahmis Kahvesine ulaşıyoruz. Burada içilen kahvelerin ardından Almacılar çarşısında verilen serbest zamanda salça, kurubiber, baharat, Antep fıstığı ve baklava alışverişlerini yapabilirler. Ardından Gaziantep Havaalanına gelerek Pegasus Havayolları’nın 22.10 Gaziantep – İstanbul Sabiha Gökçen uçağıyla İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’da bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek bir başka Prontotour organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak üzülerek vedalaşıyoruz.

                                                                                              

Sabah Kahvaltısı:  Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Gaziantep Çeşni Restorant: Yöresel Lezzetlerin Tadına Bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Dönüş Günü. Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DÖNÜŞ GÜNÜ. BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Gaziantep İçi (40 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 40 km

Toplam Tur Mesafesi: 546 KM

 

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İKLİM

Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır.

DİĞER DETAYLAR

Sıra Gecesi: Yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, Çiğ Köfte, Ayran, Mırra ve Şıllık Tatlısının ikram edildiği eğlencedir.

Nemrut Gün Batımı: Minibüsler ile Nemrut Dağı’na çıkılarak, Güneşin batışının Gap bölgesinin üzerinden batışının seyredilmesi organizasyonudur. Herhangi bir sebeple, uçak saatinin veya inilecek havalimanın değişmesi durumunda gün batımı yerine, gün doğumuna çıkılabilir. Ayrıca turun gerçekleştiği tarihte kar nedeniyle Nemrut yolunun kapalı olması durumunda, herhangi bir alternatif üretilmeksizin Nemrut Turu iptal olabilir. Bu durumda misafirlerin bir iade ya da tazminat hakkı yoktur. Turu alan her misafir, bu iki durumu baştan kabul etmiş sayılır.

Halfeti Tekne Turu: Belediye’ye ait olan göl tekneleri ile baraj ile sular altında kalan batık şehir Halfeti’nin sular altındaki görünümünün seyredilmesi organizasyonudur.

 

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

          **  Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

        **  Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir.

        **  Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 3 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

        **  Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

        **  Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

        **  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

        **  Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

        **  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

        **  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

        **  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

        **  4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.

        **  Afişe edilen fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” baz alınarak hesaplanmıştır.

        **  Uçaklı turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Uçakların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır.

        **  Uçaklı turlarda Pronto Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da tersi değişikliklerde Pronto Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

        **  Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Pronto Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

        **  Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Pronto Tur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

        **  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

        **  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Pronto Tur’un sorumluluğu yoktur.

        **  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Pronto Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Pronto Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

        ** Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 45’dur. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

        ** En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.

Derya 26/05/2019 00:02:35

Bölge hakkında coğrafyası tarihi kültürü vb tüm yönleriyle bilgilendirme yapan, sadece çok iyi teorik bilgisiyle değil, aynı zamanda grup yönetimi, program planlaması, iletişimi, saygısı ve nezaketiyle rehberlik konusundaki yetkinliği güven veren, işini çok başarılı ve istekli bir şekilde yapan rehberimiz Suphi Alkan’a çok teşekkür ederim, Sayesinde 15-19 May 2019 tarihleri arasında çok keyifli çok güzel bir gezi geçirdik. Gezmeyi, özellikle de kültür turlarını çok seven bir gezgin olarak mesleğinin hakkını veren Suphi Bey gibi turizm rehberlerinin sayısının artmasını dilerim. Teşekkürler…...1/1

Filiz Kurtoğlu 25/05/2019 15:48:54

Merhaba 21-27 nisan 2019 tarihleri arasında GAP rüyası turuna katıldık.Öncelikle rehberlerimiz Suphi Alkan a ve Mahmut Yahşi ye çok teşekkür ederim.Tur boyunca engin bilgilerini ve güleryüzlerini hiç eksik etmediler böylelikle turumuz çok daha keyifli geçti.Oldukça yoğun bir tur olmasına rağmen Güneydoğu coğrafyasının ve kültürünün güzelliği bizi adeta büyüledi,tadı damağımızda kaldı bu güzel turun :) Turla alakalı küçük bir önerim olacak sadece.Bu bir GAP turu olduğundan Tarsus ve Adana bölgesi bence ayrı bir tur olarak değerlendirilmeli.Ayrıca Midyat bölgesi için ciddi bir zaman kaybı yaşanıyor.Bu zaman Diyarbakır,Gaziantep,Şanlıurfa gibi bölgelere ayrılırsa turun daha keyifli geçeceği kanaatindeyim.Her şey için çok teşekkürler Pronto Tur......1/1

mert şenel 04/05/2019 14:47:17

Merhaba iyi akşamlar dilerim. 28.04.2019 ve 30.04.2019 tarihleri arasında şirketiniz tarafından düzenlenen butik Mardin turuna esim ile beraber katıldık. Tur süresi boyunca bizimle çok yakından ilgilenen, bilgisini ve tecrübesini bizimle paylaşarak hem güzel ve eglenceli vakit gecirmemizi hem de gezdiğimiz yerler hakkında, tarihi bize aktararak bilgilendiren tur rehberimiz Cemre Bey' e, tur sonunda tesekkurlerimi ve iyi dileklerimi belirttim, ayrica sizlere de iletmek istedim. Günümüzde genellikle olumsuzlukların paylaşılarak gündem olusturdugu hizmet sektöründe güzel ve takdir edilmesi gereken çalışmalarinda göz önünde tutulmasinin, iyi yapılan işlerin ise sürecin sonunda memnuniyetin belirtilmesi görüş ve kanaatindeyim. Eşim ile birlikte geçirdiğimiz bu güzel tur için sizlere tesekkurlerimizi sunariz. Umarım en kısa zamanda tekrar başka bir Tur da görüşürüz....1/1

BEHİCE ÖNER 15/04/2019 03:12:12

11 Nisan-14 Nisan 2019, turuna katıldık. Muhteşem doğa ve tarih dolu bölgede en az onlar kadar harika olan rehberimiz DİDEM ÇALOĞLU' na teşekkür ederim. Grubun her şeyiyle t tek tek ilgilenmesi, rehberliği takdire şayandı. Pronto Tur ile gitmenin ayrıcalığını da böylesi yoğun ve yorucu program ardından kaldığımız otellerin güzelliği, kalitesi yaşattı. Tekrar teşekkürler sizlere....1/1

Hülya karaman 14/04/2019 20:06:34

Rehberlerin en tatlısı Didem hanım çok mutlu oldum bundan böyle Didem hanım ili turlara davam edeceğim teşekkürler pronto...1/1

zuhal tanzer 01/04/2019 13:01:57

25 mart tarihli gap turuna katıldım rehberimiz Gizem hanıma,Alican beye ve otobüs şoförümüz Mehmet beye bu güzel tur için teşekkür etmek istiyorum...1/1

Tanet Ozensoy 20/10/2017 22:38:14

Pronto varken başka söze gerek yok .Her Tür ayrı bir heyecan güzel dostluklar ortamı.Başta Mustafa bey olmak üzere bizlerden ilgilerini esirgemeyen Rezervasyon Ekibi Derya hanıma ve İlker beye.Can kardeşimiz Ertuğrul beye,Rehberimiz Fatih beye Kucak dolusu selamlar olsun....1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?