Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

UÇAKLI KAŞ KALKAN ADRASAN TURU 4 GECE PEGASUS HY İLE Kaş Konaklama Farkıyla
Uçaklı Kaş Konaklamalı Likya Turu 4 Gece

Son 6 Kişi
07/10/2019 - 11/10/2019
4 Gece - 5 Gün
1,860 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

KALKAN KONAKLAMA - GÜNLÜKLÜ KOYU - ÖLÜDENİZ - KAPUTAŞ PLAJI -KAŞ BÜYÜK ÇAKIL PLAJI - KEKOVA TEKNE TURU - SAKLIKENT KANYONU - PATARA - SALDA GÖLÜ YÜZME MOLASI
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
1,860 TL
İlave Yatak
1,750 TL
Tek Kişi
2,160 TL
Çocuk
(3 - 6 Yaş) 1,400 TL
(7 - 12 Yaş) 1,600 TL

OTELLER


EKİCİ OTEL /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

GİDİŞ: PEGASUS HY İLE / SABİHA GÖKÇEN - DALAMAN HAVAALANI / SAAT: 06.45

DÖNÜŞ: PEGASUS HY İLE / DENİZLİ ÇARDAKHAVAALANI - SABİHA GÖKÇEN / SAAT: 22.10

*  Otellerde 4 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

*  Turizm Belgeli Otobüsler İle Ulaşım

*  Prontotour Güvencesi

*  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

*  Prontotour Otobüs İçi İkramları

*  Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

*  1618 No.lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

*  Ekstra Olarak Belirtilmeyen Tüm Tekne Turları

*  Gidiş - Dönüş Havaalanı Servisleri

*  Kekova Tekne Turu

*  Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*  Müze Giriş Ücretleri

*  Plajlardaki Şemsiye, Şezlong v.s Ücretleri

Alternatifler yükleniyor

KAŞ MERKEZ KONAKLAMA FARKIYLA ÖLÜDENİZ'DE, ADRASAN'DA, OLYMPOS'DA, PATARA PLAJI'NDA, KAPUTAŞ PLAJI'NDA YÜZME KEYFİ.

1. GÜN: GÖCEK - GÜNLÜKLÜ KOYU YÜZME MOLASI - ÖLÜDENİZ

Değerli misafirlerimiz, 04.00 Beylikdüzü Bizimkent Plaza İş Merkezi Önü - 04.30 Yenibosna Airport Avm Önü (Koçtaş Karşısı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı) - 04.00 Şişli Prontotour Merkez Ofis Önü - 04.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanından sizleri alarak, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alana kendi imkânları ile gelecek olan konuklarımızla 05.00‘da Pegasus Havayolları Kontuarı önünde buluşarak güvenlik kontrolünden geçiyor ve 06.45’te hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen – Dalaman uçağı ile Dalaman’a hareket ediyoruz. Dalaman Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek, Göcek'e doğru yola çıkıyoruz. Göcek şehir merkezini panoramik olarak gördükten sonra, güneş ışığı geçirmeyen günlük ağaçlarının içinde yemyeşil bir doğa harikası olan Günlüklü Koyuna ulaşıyoruz. Sakin kristal berraklığında denizi, hafif çakıllı ince kuma sahip plajıyla Fethiye Günlüklü Koyu, sakin ve kalabalık olmayan atmosferi ile bizleri büyüleyecek. Yüzme molamızın ardından Fethiye’nin sembolü olan Ölüdeniz'e (Kıdrak Lagünü) hareket ediyoruz. Ölüdeniz'de vereceğimiz serbest zamanda denize doymuş olacağız. Sonrasında turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize Fethiye şehir merkezini panoramik görerek hareket ediyoruz. (İstanbul’dan hareket ettikten sonra, ertesi gün otele giriş yapmadan Günlüklü Koyunda yüzme molası  verileceğinden  misafirlerimizin, kolaylık olması açısından plajda kullanacakları deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb. gibi kullanım eşyalarını, güneş yağı vb. malzemelerini ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.)

Öğle Yemeği: Günlüklü Koyunda Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Ekici Otel, Vb.
Rota: Dalaman – Günlüklü Koyu (30 km) Günlüklü Koyu - Ölüdeniz (30 km) Ölüdeniz - Kalkan (150 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 210 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

2. GÜN: KAŞ – BÜYÜK ÇAKIL PLAJI – KEKOVA TEKNE TURU - BATIK ŞEHİR - ÇUKURBAĞ YARIMADASI TURU

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe veya serpme kahvaltı sonrası Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesine çıkarak eşsiz manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Ayrıca Kekova Adası (Batık Şehir), Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacaklar. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında, Üçağız köyümüzde köylü bayanların yaptığı el işlerini ve yöresel ürünleri (keçiboynuzu pekmezi, zeytinyağı, vb..) alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz.  Ardından Kayalıklarından çıkan tatlı su kaynağından dolayı deniz suyu az tuzlu ve serin olan Kaş Büyük Çakıl Plajına hareket ediyoruz. Suyun tadını çıkardıktan sonra Kaş'ın uzantısı olan Çukurbağ Yarımadasında arabamızla panoramik bir tur yapıyoruz. Bu tur esnasında Antiphellos antik kentinin günümüze ulaşmış olan antik tiyatrosunuda ziyaret ediyoruz. Sonrasında otelimize geri dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Kekova Teknede Ekstra Olarak Alınacaktır.

Rota: Kaş - Üçağız (35 km) Üçağız - Kaş (35 km) Kaş Çevre Gezileri (25 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 95 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3. GÜN: KAPUTAŞ YÜZME MOLASI - KALKAN - KÖMÜRLÜK PLAJI - PATARA PLAJI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, turkuaz renginin hâkim olduğu Kaputaş plajına hareket ediyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından ardından 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Patara Plajı’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben Rumların Kalamaki adını verdiği doğal güzelliklerini kaybetmemiş Kalkan'a hareket ediyoruz. Kalkan şehir merkezinde küçük bir gezintinin ardından kasabanın merkezinde bulunan Kömürlük Plajında serinlemek için mola veriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Kalkan Serbest Menü (Ekstra)

Rota: Otel - Kaputaş Plajı (40 km) Kaputaş Plajı - Kalkan (10 km) Kalkan - Patara Plajı (20 km) Patara Plajı - Otel (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 140 Km
Otele Giriş Saati: 18.30

4.GÜN: DEMRE NOEL BABA KİLİSESİ - ADRASAN PLAJI - OLYMPOS PLAJI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, isteyen misafirlerimizle (EKSTRA) Antalya'nın fazla bilinmiyen belki bundan kaynaklı doğallığını kaybetmemiş Adrasan'a hareket ediyoruz. Bugün turumuza katılmayan misafirlerimiz Kalkan beldemizin güzelliklerinden yararlanabilirler. İsteyen misafirlerimizle Demre - Finike üzerinden Adrasan Koyuna ulaşmış oluyoruz. Bu bakir ve güzel koyda denizin keyfini çıkardıktan sonra içinde Olympos antik kentinide barındıran Olympos'a hareket ediyoruz. Olympos'a vardıktan sonra kısa bir yürüyüş ile plaja yürürken antik kentin kalıntılarınıda görme ve gezme şanşına sahip oluyoruz. Olympos plajında bir taraftan denize girerken diğer tarafta tatlı suya girme şanşına sahip oluyoruz.Yüzme molamızın ardından MS 6. yüzyılda inşa edilen, Aziz Nikola (Noel Baba)’nın lahdinin de burada bulunması ile ayrı bir öneme sahip olan Noel Baba Kilisesi'ni ziyaret etmek için Demre ilçesine hareket ediyoruz. Kilise ziyaretimizin ardından otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Adrasan'da Serbest Menü (Ekstra)

Rota: Otel – Adrasan (115 km) Adrasan - Olympos (25 km) Olympos - Demre (75 km) Demre - Otel (45 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 260 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

5.GÜN: XANTHOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT KANYONU - ZİPLİNE - RAFTİNG KEYFİ - TLOS - YAKAPARK - SALDA GÖLÜ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Likya bölgesinde yer alan önemli antik kentlerden biri olan ve Unesco tarafından Dünya Kültür Miras Listesinde bulunan Xanthos Antik Kentini gezmek için otelimizden hareket ediyoruz. Antik kent gezimizin ardından antik dönemde Xanthos Çayı olarak da bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilir veya çay üzerinde zipline keyfi yaşayabilirler (Ekstra). Sonrasında Akdağ'ın eteklerinde bulunan Yakapark alanına çıkarak öğle yemeğimizi alıyoruz. İsteyen misafirlerimiz suyun keyfini çıkarmak için soğuk su havuzuna girebilirler. Ardından beyaz kumları ve suyun masmavi rengiyle Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü'ne hareket ediyoruz. Göl keyfimizin ardından Denizli Çardak Havaalanına hareket ediyoruz. Pegasus Havayollarına ait uçağımıza binerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Sabiha Gökçen havaalanından kullanmak isteyen misafirlerimiz için Kadıköy, Şişli ve Yenibosna için servislerimiz bulunmaktadır. Servislerimizle sizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Prontotour organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın..

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Yakapark'da Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Salda Gölü Restaurant Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. DÖNÜŞ GÜNÜ

Rota: Otel – Xanthos (20 km) Xanthos - Saklıkent (20 km) Saklıkent - Yakapark (20 km) Yakapark - Salda Gölü (170 km) Salda Gölü - Havaalanı (65 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 295 Km

Toplam Tur Mesafesi: 1000 Km

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

TEKNELER

KEKOVA TEKNELERİ: Genellikle 40  kişilik 17 metre uzunluğunda 4.5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt katı yanları oturma sıralı ve gölgelikli genel mekanlıdır.

 

İKLİM

Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir. Bitki örtüsü Kızılçam ormanlarıdır. Alçak alanlarda (0-800 m) Makiler bu ormanların tahribiyle oluşmuştur. Maki yaz kuraklığına, dayanabilen; Mersin, Defne, Kocayemiş, Zeytin, Zakkum Keçiboynuzu gibi kısa bodur ağaçlardan meydana gelen bir bitki topluluğudur.

 

ÖNEMLİ:

* İlk gün otele girmeden geziye başlayacağımızdan, yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

* Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine; yoğunluk, rüzgâr yönü ve şiddeti, berraklık, denizdeki akıntı gibi etkenler dikkate alınarak, tekne kaptanı tarafından karar verilir.

* Gece Turları, Ekstralar: Tüm gece turları ekstra olup katılıma ve kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.

 

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

SULTAN OTOGAR: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

** Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

** Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir.

** Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.

** Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

** Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

** Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenler ile rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

** T.C. kimlik numaralı hüviyeti olmayan misafirlerimiz (yabancı uyruk, çifte vatandaşlık vb...), tur paket rakamına ek olarak ödeyecekleri bedeli kayıt esnasında öğrenebilirler.

** Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

** Uçaklı tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir. Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri vb... detaylar iletilecektir.

** Uçaklı tur programlarımızda uçakta taşınabilir valiz hakkı, bagaj bölümü için 15 Kg, kabin bölümü için 8 Kg ile sınırlıdır.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda kabin bölümünde bulundurulabilir sıvılar için kısıtlamalar sözkonusudur. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Batum (Gürcistan) çıkışında, TC nüfus cüzdanı veya pasaport dışında hiçbir kimlik geçerli değildir. Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb…), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, açılmış kimlikler giriş esnasında Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir. **

** Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.**

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?