Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Zanzibar Tatili
Dünya Denizleri

Son 4 Kişi
17/10/2019 - 22/10/2019
5 Gece - 6 Gün
9.115 TL
Taksit tablosu için tıklayın
Bu Turda Akşam 8 – Sabah 8 Saatleri Arasında Kişi Başı 100 TL İndirim
İndirim Kodu: VİZESİZ

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Zanzibar ( 5 Gece 4* Uroa Bay Hotel Hotel/ Gardenview oda konaklama) Toplam 5 Gece, 5 Kahvaltı, İstanbul Havalimanı, Türk Havayolları, Aktarmasız Zanzibar Gidiş - Dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti. **KAPIDA VİZE** Yarım pansiyon konaklama farkı 5 gece için kişi başı => 75,00 USD** Tam pansiyon konaklama farkı 5 gece için kişi başı => 145,00 USD** Herşey dahil pansiyon konaklama farkı 5 gece için kişi başı => 220,00 USD**
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
9,115 TL
İlave Yatak
7,935 TL
Tek Kişi
9,875 TL
Çocuk
(0 - 2 Yaş) -358 TL
(2 - 12 Yaş) 7,700 TL

OTELLER

4* HOTEL
UROA BAY HOTEL /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TURK HAVA YOLLARI (TURKISH AIRLINES)

TK 567 ISTANBUL - ZANZIBAR 20:25 03:50 +1

TK 567 ZANZIBAR - ISTANBUL 04:45 13:45

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Zanzibar- İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Uroa Bay Hotel'de 5 gece tam pansiyon gardenview odada konaklama
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Zanzibar Havalimanı'dan otele gidiş/dönüş kara transferi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
 • Adada geziler
 • Rehberlik hizmeti
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu kapıda vize uygulamasına tabidir. Turistik vize 50,00 USD. )
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Plastik kullanımı, uçaktaki kilitli torbalar hariç yasaktır.

Alternatifler yükleniyor

KONAKLAMA

UROA BAY HOTEL 4*

KONUM :

Zanzibar Uluslar arası Havalimanı’ndan bir saatlik bir kara transferiyle ulaşılmaktadır.

ODALAR:

Otelin toplam 97 odası bulunmaktadır. Gardenview odalarında sineklik, özel lavabo, deniz veya bahçe manzara, klima, televizyon, telefon, minibar, çay/ kahve ünitesi, vantilatör, kasa, isteğe bağlı internet bağlantısı bulunmaktadır.

RESTORANLAR:

Otelin bir adet restoranı ve iki adet barı bulunmaktadır.

Jua Restoran - Doğal ahşapla dekore edilmiş olan restoranda kahvaltı ve ana yemeklerin servisi yapılmaktadır. Kahvaltı 07:00-10:00, öğle yemeği 12:30-14:30, akşam yemeği 19:30-22:00 için hizmet vermektedir.

Rafiki Bar ve Pwani Bar - Plajda konumlanmış olan barlarda kokteyller, meşrubatlar, lokal alkollü içecekler ve spirit içecek, kahve , dondurma ve taze meyve suları servis edilmektedir.

OTELİN HİZMETLERİ:

Genel alanlarda ücretsiz wi-fi,kuru temizleme, SPA Merkezi, tenis, plaj voleybolu, masa tenisi

Otele kabul saati 15:00 / Otelden çıkış saati 10:00

Plastik kullanımı, uçaktaki kilitli torbalar hariç yasaktır.

İSTANBUL - ZANZIBAR

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK567 tarifeli seferi ile saat 20:25'de Zanzibar'a uçuş.

ZANZIBAR

Saat 03:50'de varış. Zanzibar Havalimanı'nında İngilizce konuşan rehberimiz tarafından karşılanma ve otele transfer. Check-in işlemlerinin ardından, otelimizde konaklama. Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

ZANZIBAR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

ZANZIBAR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

ZANZIBAR

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya otelimizin sunmuş olduğu ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

ZANZIBAR- ISTANBUL

Transfer saatine kadar serbest zaman, odaların boşaltılması, otelden belirtilen saatte havalimanına transfer. Türk Havayolları'nın TK567 tarifeli seferi ile saat 04:45'de Istanbul'a uçuş. 13:45'de Istanbul'a varış. Programımızın sonu. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle...

YARIM GÜN STONE TOWN GEZİSİ ( Kişi başı 72,00 USD)

Stone Town şehrinin ara sokaklarını, yöresel kapılarını, yerel kültürün ayak izlerini ve müzeleri geziyoruz. Ve tabii Freddie Mercury'nin evinin önünden de geçeceğiz (içeri giriş dahil değildir) minimum 2 kişi: 72,00 USD kişi başı Ekstra turlar kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

YARIM GÜN BAHARAT GEZİSİ ( Kişi başı 68,00 USD)

Zanzibar'daki baharatları keşif için rehberli tur. Baharatlar adanın en önemli ihracat ürünüdür. Köle ticaretinin yıkılmasından sonraki dönemde adanın ana gelir kaynağını teşkil ederdi. minimum 2 kişi: 68 USD kişi başı Kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

YARIM GÜN JOZANİ ORMANI GEZİSİ (Kişi başı 62,00 USD)

Jozani ormanı Zanzibar'daki tek ulusal parktır. Misafirler bu adaya ait bir ırk olan kırmızı Colobus maymunlarını ve yağmur ormanının içindeki yerel florayı görüp mangrovların arasında tur yaparlar. minimum 2 kişi: 62 USD kişi başı Kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

YARIM GÜN YUNUS TURU ( Kişi başı 68,00 USD)

Kizimkazi - Yunus koyuna gidilerek tekneye binilecek v burada snorkel için gereken malzemeler teslim alınacaktır. Bu koy yunusların doğal beslenme alanıdır ve çoğu her sabah buraya gelir. Burada yunuslarla beraber yüzebilecek ve su altında serbestçe yüzdüklerini gözlemleyeceğiz. minimum 2 kişi: 68 USD kişi başı Kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

YARIM GÜN PRISON ADASI TURU ( Kişi başı 85,00 USD)

Misafirler Forodhani Bahçeleri'ne transfe edilip buradan yelkenli tekne ile Prison Adası'na götürüleceklerdir. Adada 200 yaşından yaşlı kaplumbağaları ve hapishaneyi ziyaret edeceğiz. Ayrıca adanın çok güzel olan plajında güneşlenip yüzdükten sonra saat 2 gibi tekne ile otele geri dönüş min 2 kişi: 85 USD kişi başı Kişiye özeldir ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

TAM GÜN KARAFUU PARADISE (Kişi başı 118,00 USD)

Saat 10:00'da hareketle bir ngalawaya (yerel bir tekne türüdür)binip yarımadanın etrafını denizden gezdikten sonra Chwaka Koyu'nda Kae plajında tekneden inilir. Burada, bembeyaz kumsalın üzerinde harika istakoz barbeküsü servis edilecektir. Plajda deniz kestanesi ve mercan olmadığından yürüyüş sorunsuzdur. Gün batımına doğru, mangrov ormanını ve yerel bir köyü gezdikten sonra, misafirin seçtiği saatte minibüs ile otele geri dönülür. min 2 kişi: 118 USD kişi başı Kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

TAM GÜN FUMBA TURU (Kişi başı 140,00 USD)

Sabah minibüs ile otelden harekete ve tekne ile Fumba atolüne transfer. Burada snorkel yapma imkanı vardır. Öğle yemeğinden sonra Kwale adasında dinlenip lagunayı gezebileceksiniz. Öğleden sonra Fumba'ya tekne ile geri dönüp, minibüs ile otele transfer yapılır. min 2 kişi: 140,00 USD kişi başı Kişiye özeldirler ve ingilizce rehber eşliğinde yapılmaktadır.

ZANZİBAR PAKETLERİ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

BILETLERINIZ

** Biletleriniz, kesildikten sonra iptal edilemeyen sınıftandırlar.

** Havayolu prosedürü gereği minimum 2 kişi seyahat etmesi durumunda fiyatlar geçerlidir.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi ve yeri, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

CHECK-IN / CHECK-OUT SAATLERİ

** Otellerde genellikle odaların misafire teslim saati 14:00, odaların boşaltılma saati 10:00’dur. Uçuş saatlerinin öngörülen oda teslimi saatinden önce veya odaların boşaltılması gereken saatten daha sonra olması oteller açısından bağlayıcı olmayıp, misafirin daha erken otele kabulü veya odasının daha geç saate kadar ek ücretsiz kullandırılması otelin müsaitliğine ve inisiyatifine bağlıdır.

** Aynı şekilde, uçuş saatleri sebebi ile tüketilemeyen yemek öğünlerinin iadesi yoktur.

BAGAJ HAKKI

** Türkiye çıkışlı THY uçuşlarında Zanzibar 'a gidiş ve dönüşte valiz ağırlığı kişi başı maksimum 40 Kg.dır. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

GEREKLİ PASAPORT SÜRESİ / VİZE DURUMU

** Tanzanya Cumhuriyeti’ne seyahat edecek umumi, diplomatik, hizmet ve hususi pasaport sahibi TC vatandaşları için kapı vizesi uygulaması mevcuttur. ANCAK seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süresi olan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. K.K.T.C. dahil olmak üzere başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumları, konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir. Normal pasaport hamilleri için havaalanlarında turistik amaçlı vize ücreti 50 USD’dir.Farklı bir ülkenin pasaportuyla seyahat etmek için vize prosedürleri hakkında satış departmanımıza danışabilirsiniz.

ÜÇLÜ ODALARDA YATAK DURUMU VE ÇOCUKLAR:

** Triple odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Ek yatak konulması durumunda odanın hareket alanı kısıtlanabilir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Asistanımız/acentamız dışında, bireysel alınan ekstra turlardan firmamız sorumlu değildir.

DİĞER:

** Yukarıda belirtilen uçuş saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı uçak biletleri mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?