Kurban Bayramı Turları

09/08/2019 - 17/08/2019 tarihleri arası 37 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Kurban Bayramı turları ile resmi tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeye var mısınız? İster yurtiçi ister yurtdışı, resmi tatili kapsayan paket turlar eşliğinde her gününüz dolu dolu geçecek. Kısa bir yolculuk tercih edenler için yurtiçi kültür turları, tatilin tamamını yurtdışında geçirmek isteyenler için Avrupa Turları , Benelüx turları veya İtalya Turları tercih edilirken tatili biraz daha uzatıp haftasonuyla birleştirenler için ise Amerika turları, Uzakdoğu turları veya Gemi turları öne çıkıyor.

Kurban bayramı turları 2018 yılında çok kapsamlı seyahat destinasyonlarına açılıyor! Bu kurban bayramı tatilinde kendinize bir iyilik yapın; muhteşem doğaya sahip Uzakdoğu'ya yelken açın. Ben denize doyamam ve sezonun son tatilimde de her anımı denizle geçirmek istiyorum diyorsanız gemi turlarını tercih edin.

Kurban Bayramı Yurtdışı Turları

4 günlük Kurban bayramı tatilinde yurtdışında geçirmek kadar iyi bir fikir olamaz. İsterseniz bu sürede Balkanları keşfetmeye koyulun, isterseniz Orta Avrupa'nın eğlenceli ve tarihi yapısında kendinizi kaybedin, isterseniz de Amerika'nın dünyaca ünlü turistik noktalarında muhteşem bir tatil geçirin! Prontotour Kurban Bayramı turları ile yurtdışında gidilebilecek tüm destinasyonlar için özel paketlerle kapsamlı bir tatil seçeneği sunuyor.

Bu tatil süresince gidebileceğiniz bir diğer yurtdışı destinasyonu ise Uzakdoğu. Sezonu kapatmadan önce Tayland'ın doğaüstü güzelliklerine sahip Bangkok, Pattaya, Phuket gibi yerlerinde bulunmak harika bir deneyim olmaz mı? Asya'nın tamamen farklı kültürünü size sunan Hong Kong, Çin veya Japonya'ya ne dersiniz? Alışverişin ve modern yaşamın öncüsü Singapur veya doğal yapısını hiçbir şekilde bozmayan Bali de kurban bayramı turu için muhteşem bir tercih olabilir! Yapmanız gereken sadece en çok gitmek istediğiniz destinasyonu belirlemek, gerisini Prontotour'a bırakın!

Kurban Bayramı Gemi Turları

Prontotour, Kurban Bayramı tatil coşkusunu denizde geçirmek isteyenler için yepyeni turlarla karşınıza çıkıyor! Lüks ve konforlu gemilerle Yunan Adaları, İskandinavya, Amerika veya Uzakdoğu keyfini çıkarmak sizin de hakkınız. Yolculuk boyunca gözlerinizi alamayacağınız muhteşem manzaraları seyrettikten sonra yepyeni topraklara keşfetmek üzere adım atmak, Kurban Bayramı gemi turları ile mümkün.

Kurban Bayramı Kültür Turları

Fazla uzaklaşmak istemeyip yine de içindeki tatil ruhunu kaybetmek istemeyenler için de Kurban Bayramı kültür turları seçeneğimiz mevcut! Eskişehir turu kapsamında harika parklar, Eskişehir'in müzeleri, Odunpazarı evleri ve diğer kültürel aktivitelerinde yer alabilirsiniz. Karadeniz turuyla yeşilin ve mavinin olağanüstü halini gördükten sonra çalışma ortamına dönmek istemeyebilir, Kapadokya turları ile huzurlu bir bayram tatili geçirebilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatları ile yapacağınız rezervasyonlar sayesinde Kurban Bayramı turlarında %50'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Prontotour ile ucuz tur fırsatlarını kaçırmayın!

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?