Kurban Bayramı Yurtiçi Turları

16/09/2019 - 16/09/2020 tarihleri arası 211 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Üzgünüz Aradığınız tur verdiğiniz tarih aralığında bulunamadı.

Kurban Bayramı Yurtiçi Turları 2019

Bayram tatilini Türkiye'nin doğal güzelliklerini ve zengin kültürünü keşfederek değerlendirebileceğiniz Kurban Bayramı yurtiçi turları, erken rezervasyon avantajları ve özel fırsatlar ile yola çıkmaya hazır tatilcileri bekliyor. Bu yıl, 10 Ağustos Cumartesi günü başlayacak ve 14 Ağustos Çarşamba gününe dek sürecek 5 günlük tatilinizi, Ege'den Karadeniz'e, İç Anadolu'dan Akdeniz'e uzanan farklı temalardaki turlarla planlayabilirsiniz. Dilerseniz bu 5 günlük tatil süresini, yıllık izin günlerinizle birleştirerek daha da uzun bir tatil ve keşif yolculuğu yapabilirsiniz. Kurban Bayramı yurtiçi turları ile bu yazı muhteşem kumsallarda, tarihin görkemli yapıları arasında ve ülkenin en gurme lezzetlerini tadabileceğiniz adreslerde geçirmeniz için zengin ve konforlu seçeneklerle donatılıyor.

 

Kurban Bayramı Kapadokya Turları İle Dinlenme Ve Eğlence Bir Arada

Bayram tatilini muhteşem vadiler ve doğanın hediyesi peri bacaları manzarasında geçirmek isteyen tatilciler, Türkiye'nin en turistik bölgelerinden biri olan Kapadokya'da buluşuyor. Siz de her anı tarih, kültür ve eğlence dolu bir bayram tatili geçirmek, uçan balonlar arasında unutulmaz günler yaşamak isterseniz Kapadokya turları rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz. Kapadokya tatilinizin başlangıç noktasını, dilerseniz İstanbul ve İzmir, dilerseniz Gaziantep, Mersin ve Hatay çıkışlı olarak tercih edebilirsiniz. Türk Gecesi, balon, ATV turu, atölye gezileri ve şarap tadımlarıyla geçen bu Kapadokya gezisinde, Kurban Bayramı kültür turları için sunulan bayrama özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Kurban Bayramı Ege Turları Sizi Travertenlere Çağırıyor

Kurban Bayramı ege turları ile Pamukkale'nin doğal güzelliklerini yakından görebilir, kendinizi şifalı sulara bırakabilirsiniz. Özel Pamukkale Salda turunda, doğa harikası travertenler ile Salda Gölü'nün turkuaz suları eşliğinde enerji tazeleyebilir, teleferikle çıkacağınız Bağbaşı Yaylası'nda temiz havayı içinize çekebilirsiniz. 3 gün boyunca en güzel fotoğraf karelerini yakalayabileceğiniz doğal güzelliklerin yanı sıra, Anadolu'nun en büyük antik mezar yapılarını görebileceğiniz Hierapolis Antik Kenti'ni, Roma Dönemi'ne ait antik yapıları ziyaret edebilirsiniz. Denizli kent merkezi ve Buldan gezisinin ardından, ismini Kapadokya'daki peri bacalarına benzerliğinden alan Kuladokya'da balon turuna çıkabilirsiniz.

 

Karadeniz Turları ile Bolu Dağı'nın Eteklerinden Yörük Köylerine Uzanan Maceraya Katılın

Karadeniz Turları bu kurban bayramında sizi Safranbolu'dan başlayıp Amasra'ya uzanan bir maceraya davet ediyor. Bu turda, Abant Gölü manzaralı bir öğle yemeğinden sonra kendinizi UNESCO tarafından koruma altına alınan Safranbolu sokaklarına bırakabilirsiniz. Kurban bayramı yurtiçi turlarında Safranbolu kültürünü keşfedip, Tokatlı Kanyonu manzarasında Kristal Teras'ın keyfini çıkarabilirsiniz. Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini yansıtan Yörükköyü'nde yöresel alışverişler yapabilir, Amasra'nın zengin mutfağına özgü lezzetleri tadabilirsiniz.

 

Bu Bayram Erken Rezervasyon Fırsatlarını Yakalayın

Kurban Bayramı yurtiçi turları ile bayramı Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinde geçirebilirsiniz. Üstelik tatil rezervasyonunuzu Prontotour ile hemen şimdi yaparak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kurban Bayramı Gap Turları, Özel Batı Karadeniz Turları, Pamukkale Salda Lavanta Tarlaları Turu gibi tematik gezilerde, yeni yerler görmek, dinlenmek, eğlenmek ve ünlü lezzetleri yerinde tatmak, Prontotour kampanyaları ile şimdi çok daha avantajlı. Prontotour güvencesiyle sunulan Kurban Bayramı yurtiçi turları arasından seçiminizi yapabilir, üstelik ödemelerinizi dilerseniz taksitle de yapabilirsiniz. Bayram tatili rotanızı seçtiyseniz, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaya hemen başlayın!

Devamını Oku
MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?