Vizesiz Turlar

23/02/2017 - 23/08/2017 tarihleri arası 42 sonuç bulundu

Vizesiz Turlar

Ülkemizin uluslararası gerçekleştirmiş olduğu bağlantılar sayesinde günümüzde birçok ülkeye sadece pasaportla gidebilmek mümkün hale geldi. Vize gerektirmeyen ülkelerin arasında Rusya, birleşik Arap emirlikleri, Honduras, Sırbistan gibi çok sayıda turizm bölgesi bulunuyor.

Vize gerektirmeyen ülkeler arasında eğlence sektörünün merkezi olarak kabul edilen Phuket Adası Tayland’da görmek isteyen tatil sevenler için bir numaralı tercih olacaktır. Phuket hem gece hayatı hem doğal güzellikleri, hem de su altı zenginlikleri ile birçok tatilciye rüya gibi bir tatil yaşaması için imkan sağlıyor.

Uzakdoğu'da Hong Kong ve Singapur’da yine alışveriş yapmak isteyenlerin Uzakdoğu kültürünü yaşamak isteyen insanların tercihleri arasında bulunmaktadır. Özellikle Singapur içerisinde doğayla iç içe hayatı bir arada yaşamak için fırsat bulacaksınız. Alışveriş yapmayı seven insanların bir numaralı alışveriş merkezi olarak gösterilen Bangkok sizlere sınırsız gece hayatı ve dünya mutfaklarının eşsiz sunumlarıyla harika bir tatil vaat ediyor. Bangkok ülkemizde balayı turu gerçekleştirmek isteyen yeni çiftler tarafından en çok tercih edilen yerdi.

Bembeyaz kumları, mavinin en güzel tonlarını içerisinde barındıran deniz ve yeşil doğanın tadını çıkarmak isteyenler ise Honduras’ın önemli adaları arasında yer alan Maldivler ‘de tatil mi değerlendirmek istiyorlar.

Çöl içerisinde hazırlanmış bir cennet olarak nitelendirilen Dubai lüksü, gökdelenleri, eğlencesi, alışveriş merkezleri ve birçok önemli plajı ile yine unutulmaz bir tatil yaşamamız için önemli bir merkez olacaktır.

Ortadoğu'nun Paris’i olarak nitelendirilen Beyrut farklı dinlere ev sahipliği yapmış olmanın getirisiyle birçok insanın kültürel karmaşasını için içi bulunduruyor ve sizlere kültürel bir tatil imkânı sunuyor.

Vizeleri kaldıran ve ikili ilişkiler konusunda son derece güçlü bağlara sahip olan iki ülke Rusya ve Türkiye ile karşılıklı tatil için birbirlerinin en çok tercih eden ülkeler arasında. Daha önce imkânınız bulunmadıysa Rusya’nın Moskova ve St. Petersburg şehirlerini gezmenizi, kızıl meydandaki geniş caddeleri görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ukrayna'nın en güzel şehri ve başkenti olan Kiev mimarinin, denizin, antik müzelerin ve doğa sporlarının merkezidir. Yine Ukrayna’nın bir daha güzel şehri Lviv ve Odesa Türkiye’den giden turistlerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor. Odasında bulunan dünyaca ünlü Potemkin merdivenleri harika bir değer katıyor.

Savaştan çıktıktan sonra hızlı bir kalkınmaya girmiş olan Belgrad ülkemizden yine gençlerin özellikle çok tercih ettiği tatil beldelerindendir. Son derece uygun fiyatlarla tatilinizi gerçekleştirmek aynı zamanda balkanların kültürünü yaşamak istiyorsanız Belgrad sizler için harika bir merkez olabilir

Vize işlemleri yapmaktan sıkıldıysanız oradaki kuyrukta beklemek vizenin çıkıp çıkmayacağı endişesini yaşamak ve bunun gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız ülkemizden sadece pasaportunuzu olarak gidebileceğiniz onlarca farklı ülke bulunuyor bu yaz tatilini iyi değerlendirmek için rezervasyonunuzu erken yaptırmanız sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Yurtdışı turlar sayfasında bütün yurtdışı tur paketlerine ulaşabilirsiniz.