Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Japonya, dünyanın bir ucunda olmasına rağmen, kültürel anlamda Türkiye kültürüne en yakın uygarlıklardan biri olarak bilindi hep. Üstelik çok uzun zamandır karşılıklı olarak birbirimize sevgi ve saygı beslediğimiz bir dünya köşesi oldu. Bize hem çok uzak, hem de çok yakındı. Bugün de dünyanın en özgün ve en kendine has kültürlerinden biri olarak biliniyor Japonya. Çağdaş teknoloji anlamında trendler yaratan, kural koyan ve öncü bir isim olma özelliği taşırken bir yandan da geleneklerine son derece bağlı olmasıyla biliniyor. Gelenekselle modern arasında kurduğu köprünün sağlamlığını hiçbir şeyin yıkamadığı ve çağdaşlık alanında ilerleyişini hiçbir şeyin durduramadığı Japonya, Uzakdoğu turlarının gözbebeği destinasyonlardan birisi olma özelliği taşır.

Tıpkı Hindistan turları ya da Vietnam-Kamboçya turları gibi Japonya turları da dünyanın bu uzak noktasının en iyi şekilde tanınması için, görülmesi gereken tüm özel noktaları içermektedir. Japonya turu Pronto turun 6 gece 9 gün olarak operasyonunu oluşturduğu bir turdur ve misafirlerine Tokyo, Kyoto ve Osaka gibi Japonya'nın en önemli üç şehrini gezip görme imkanı sunmaktadır. Ayrıca dileyenler Maldivler turları ile Uzakdoğu seyahatlerine Maldivler'i de dahil edebilirler.

Japonya, Japonca dilinde “doğan güneşin ülkesi” anlamına gelmektedir. Uzakdoğunun bu eşsiz ülkesi için bundan daha güzel bir isim olamazdı herhalde. Uzak Asya'da bir ada ülkesi olan ve dünyanın en özgün kültürlerinden birine sahip olan Japonya, seyahat severler için birbirinden eşsiz lokasyonlar barındırıyor.

Japonya tur kampanyaları arasında en dikkat çekenlerden olan Prontotour Japonya turları, Tokyo'da başlamaktadır. Tur bünyesinde Meiji Tapınağı, Asakusa Kannon Tapınağı, Odaiba Bölgesi,  Hamarikyu Bahçesi, Ginza ve Akihabara Bölgeleri ile Nakamise Alışveriş Caddesi gezilmektedir. Ayrıca tur, Sumida Nehri'inde tekne gezisi de içermektedir. Tur kapsamında Kyoto'da Kinkakuji Tapınağı, Nijo Kalesi ve Kiyomizu Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Misafirler ayrıca dilerlerse Kyoto'da serbest zaman da geçirebilirler. Turun Osaka ayağı ise UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Nara'da başlamaktadır. Horyuji Tapınağı ve Todaiji Tapınağı görülecek yerler arasındadır.

 

Japonya Turu En Ucuz ve En Kaliteli

Japonya bir tanıpaklar ülkesi. Kendine has mimarisi ile Uzakdoğu mimari kültürünün hem genel özelliklerini taşımakta, hem de kendine has özellikleri ile genelden ayrılmaktadır. Bu bağlamda Prontotour, özellikle tapınakları mercek altına alarak, mevcut Japonya turu ile uygun fiyatı kalite ile buluşturmak adına bu turu hazırlamış ve misafirlerine sunmuştur.

Japonya aynı zamanda dünyanın deniz ürünleri başkenti sayılabilir. Sushi'nin ana vatanı ve özgün mutfağı ile Japonya, tüm dünya mutfakları arasında çok özel bir yere sahip. Bu nedenle tüm seyahat yazarları Japonya'ya gidip sushi tatmadan dönmemenizi öneriyor. Ancak Japonya'da yapılabilecekler sushi yemekle sınırlı değil.

Tokyo'nun teknoloji marketlerini gezebilir, kedi kafeleri ziyaret edebilir, ya da Tokyo'nun tarihi eserlerini ve eşsiz müzelerini ziyaret edebilirsiniz. Onlarca eğlence parkından birinde tur atabilir, Homozon bölgesinde yürüyüş yapabilir ya da Ulusal Bilim Müzesi'ni ziyaret edip Japonların bilimde neden bu kadar ileri olduklarına dair içeriden bir fikir alabilirsiniz.

Kyoto'da şehrin onlarca müzesinden birini gezebilir, tarihi tiyatrolarda perdeye konan geleneksel oyunlardan birini izleyebilir, ya da şehrin her köşesine dağılmış olan tapınakları seyredebilirsiniz. Osaka'da yapılacak en iyi şeylerden biri ise kuşkusuz Osaka tarzı sushi tatmak olacaktır. Öte yandan National Bunraku Tiyatrosu'nu ziyaret edebilir, şehri saran nehirlerde gezintiye çıkabilir, modern sanat galerilerini gezinti listenize ekleyebilirsiniz. Çünkü Osaka modern sanat galerileri ile dolu, Japonya'nın en sanatsal şehirlerinden biridir. Öte yandan parkları ve bahçeleri ile de bilinmekte ve buralarda yapılacak yürüyüşlerle misafirlerine doğal eğlenceler vaad etmektedir. Japonya, tapınakların ve rengarenk kimonoların ülkesi. Samurayları ve sushisiyle siz Prontotour misafirlerini çağırıyor.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın