Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Tayland'ın cennet köşesi Phuket Adası, günümüzde egzotik Doğu'nun en gözde noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Beyaz kumsalları, turkuaz rengi saydam ve pırıl pırıl denizi, akvaryumu aratmayan sualtı yaşamı, ılıman iklimi ve ılık meltemleri ile adeta yeryüzünde cenneti yaşamak isteyenlerin akın ettiği bir diyar Phuket. Prontotour için ise, Uzakdoğu turlarının ayrılmaz bir parçası.

Phuket'te yapılabilecekler saymakla bitmiyor. Kumsal ve deniz, elbette başı çekiyor. Ancak Phuket'te suyun altı da suyun üstü kadar renkli ve hareketli. Eğer sualtı sporlarından hoşlanıyor ve dalış yapmaktan keyif alıyorsanız, Phuket bu iş için en doğru noktalardan birisi. Bazı seyahat blogger'larına göre tropikal kuşağın en renkli sualtı doğalarından biri Phuket'te bulunmaktadır. Bu nedenlerle olsa gerek, Phuket'i her yıl 9 milyondan fazla kişi ziyaret ediyor ve ada bu ziyaretçileri en iyi şekilde ağırlamak için inşa edilmiş binlerce otele sahip. Bir söylentiye göre adada 60 binden fazla otel odası bulunmaktadır. Prontotour bu odalardan sadece en güzellerini sizler için seçmiş ve tura konaklama adına dahil etmiştir.

Phuket turları ucuz ya da uygun fiyatlı seçenekleriyle Prontotour tarafından güncellendi. Misafirlerin hem bütçesi düşünüldü, hem de adanın en güzel noktaları göz önüne alınarak seyahat seçenekleri düzenlendi. Avrupa turlarından farklı olarak, Bali Phuket turları gibi turlar, deniz ve güneş turizmi odaklıdır. Bu nedenle tur programı, misafirlerin deniz ve güneşten bol miktarda yararlanabilmesi için bol bol serbest zaman içermektedir.

 

Phuket Turları İndirim Avantajıyla

Prontotour, Uzakdoğu tutkunları için Phuket adasını içeren çeşitli seçenekler hazırladı. Phuket'i de içeren Bangkok turu da bunlardan biri. Ancak tüm zamanlarını Phuket'te geçirmek isteyenler için de enfes turlar mevcut. Phuket turu, bol bol serbest zaman ve bol bol ekstra plaj turları içerdiğinden, Phuket balayı turu olarak da değerlendirilebilir ve yeni evli çiftler için unutulmaz bir balayı tatili sunabilir.

Phuket turunun ekstra gezileri arasında The Beach filminin de çekildiği efsanevi Phi Phi Adaları turu, James Bond adası turu da yer alıyor. Ayrıca Fantasea show turu da bir başka ekstra tur seçeneği. Tıpkı Pattaya turları gibi Phuket turları da güneş ve deniz adına sayısız seçenek barındırıyor.

Phuket günümüzde dünyanın en gözde tatil cennetlerinden biri halini aldı. Bu da pekçok farklı tarzda tatil arayanlar için bambaşka seçenekler sunan bir köşe olduğu anlamına geliyor. Dileyenler sadece güneşin ve denizin tadını çıkarıp akşamları da otellerinde dinlenebileceği gibi, dileyenler gecelerini renkli Phuket kulüplerinde geçirebilirler.

Phuket Adası, tüm Tayland'da olduğu gibi son derece canlı bir gece hayatıyla da tanınıyor. Sabaha kadar eğlencenin sürdüğü, sokakların hiç boşalmadığı, köşe başı tadımlık sokak lezzetlerinin misafirlere enfes kokular ve egzotik tatlar vaad ettiği bir diyar burası. Phuket öte yandan pahalı alışveriş merkezleriyle de dikkat çekmektedir. Tropikal kuşakta alışveriş yapmaktan geri durmak istemiyorsanız, Phuket'in alışveriş merkezleri dünyaca ünlü markalarıyla sizleri bekliyor.

Peki Phuket'te doğa adına denizden başka ne var? Aslında Phuket onlarca kumsalla dolu. Bunun yanında ise sık ormanlarla ve irili ufaklı tepelerle kaplı. Yürüyüş için son derece uygun olan bu noktalar, denizden ve güneşten bunalanlar için nefes alma imkanı sunabilirler. Öte yandan Phuket, doğal parklarla ve rezervasyon alanlarıyla da bilinmektedir. Phuket'in kültürüne dair ufak bir gezi planlıyorsanız adanın tapınaklarını, Büyük Buddha heykelini ve tarihi eserlerini gezebilirsiniz. Phuket'te herkes için bir şeyler var ve Phuket'e gitmek için de Prontotour var!

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın