Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Amerika Turları

 

Amerika turları ile hem yeni yerler keşfedebilir hem de eşsiz güzellikteki şehirlerde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. ABD’nin en kalabalık ikinci şehri kabul edilen Los Angeles denince ilk akla gelenler arasında Sunset Bulvarı ve Hollywood yer alır. Ancak Universal Stüdyoları, Walt Disney Concert Hall, Los Angeles Zoo da görmeniz gereken yerler arasında olmalıdır. Amerika turumuzun ikinci durağı rüyalar kenti Las Vegas, kumarhanelerin ve gece kulüplerinin en yaygın olduğu bir şehirdir. Gece hayatı ve içinde pek çok casino barındıran lüks otellerin dışında Mob ve Neon müzesi, Mormon Ford State Parkı, Red Rock Kanyonu hatta pek çok kişinin farklı bir konseptle evlenmek için uğradığı Graceland Wedding Chapel gibi görülmesi gereken yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Amerika’nın kültürel ve finans açısından en önemli şehri sayılabilen San Francisco, bir liman kenti. Bilim insanlarının ilgisini çeken Silikon Vadisi, Meşhur Golden Gate parkı, China Town, Fisherman‘s Wharf ilginizi çekebilecek yerler arasında. Amerika turlarının son durağı New York, ABD’nin en kalabalık şehri unvanına sahip. Kültürün, finansın, eğitimin ve lüksün iç içe barındığı yer olarak kabul edilen bu şehirde gezmek isteyebileceğiniz pek çok mekân bulunmakta. Brooklyn köprüsünden geçmek, Julianas’ta New York pizzası yemek, Empire State binasından şehri kuşbakışı seyretmek veya Central Park’ta doğanın tadını çıkarmak size büyük keyif verecek.Amerika en çok turist çeken dünyanın gözde tatil yerleri arasında. Yurtdışı turlar arasında ise Amerika turları en çok tercih edilenlerden biri. Her bütçeye uygun Amerika turu fiyatlarını Prontotour’un internet sitesinde görebilirsiniz. En uygun Amerika turu fırsatlarını kaçırmayın!

 

En Uygun Amerika Turları

En uygun fiyatlı Miami-Orlando turları Pronto kalitesiyle Amerika turları arasında. Amerika’da denizden alışverişe, eğlenceden lezzete kadar tatil için pek çok seçenek var. New York turu ise başlı başına bir keyif imkânı sunuyor. En cazip Amerika turları, Amerika için fırsat turlar erken rezervasyon ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

 

Amerika Hakkında

4 Temmuz doğum günü olan Amerika Birleşik Devletleri 1776 yılında kurulmuş, eyalet sistemiyle yönetilen federal bir ülke. Yoğun göç alan Amerika kıtasının kuzeyinde yer alan ABD, dünyanın en gelişmiş ülkelerinin başında kabul ediliyor. Amerikan bayrağında yer alan yıldızlar 50 farklı eyaleti gösteriyor. 325 milyon civarında nüfusu olan ABD’nin başkenti Washington, en büyük şehri ise New York, gezginlerin en çok görmek istediği metropollerden biri. Yine Los Angeles, Chicago, Miami gibi şehirler de gözde varış noktaları arasında. California, Arizona, Teksas eyaletleri geleneksel Amerika’yı görebileceğiniz coğrafyalar arasında. Amerika turları arasında San Fransisco turunun olduğu seyahat paketleri de sıkça tercih ediliyor.

 

Amerika Turları için Hangi Mevsim Tercih Edilmeli?

Amerika turları arasında en uygun fiyatlı turları erken rezervasyon dönemi satın alabilirsiniz. New York, Miami, Orlando dışında San Francisco, Los Angeles, Las Vegas gezilecek şehirler arasında.

 

Amerika Turlarında Mutlaka Yapılması Gereken Aktiviteler

Geniş bir coğrafyaya yayılan Amerika’da yapılacak pek çok aktivite var. Şehir turundan, deniz keyfine, kültürel geziden, sanat, sinema ve lezzet ağırlıklı bir tura kadar pek çok seçenek var. Rüyalar ülkesi Amerika size harika bir tatil fırsatı sunuyor. Amerikan rüyasını en uygun Amerika turları ile Prontotour’dan alabilirsiniz.

 

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın