Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}
{{ this.PackageName }} - {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }} {{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}
{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Balkanlar'da keşfedebileceğiniz öyle çok yer var ki! Balkan Turları kapsamında; Bosna Hersek’te; Saraybosna ve Mostar, Hırvatistan’da; Dubrovnik, Split, Zagrep, Makedonya’da; Üsküp, Ohrid ve Manastır, Karadağ’da; Budva ve Kotor, Sırbistan’da; Belgrad, Kosova’da da Prizren en çok ilgi gören ve ziyaret edilen şehirlerdir. Vizesiz olması ve doğal güzellikleri nedeniyle özellikle tercih edilen Balkan Turlarına katıldığınızda, tarihi dokusunu koruyan sokaklar ve evler ile karşılaşacak, Balkan ülkelerinin Türk kültürüne olan benzerlikleri karşısında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Dubrovik'i Cable Car ile gezmek, şehri daha yakından tanıyıp muhteşem manzaranın keyfini çıkarmak, Saraybosna'daki 15. yüzyıldan günümüze uzanan Osmanlı çarşısı Başçarşı'da gezmek ve çok daha fazlasını görmek için Prontotour ile Balkan Turları'na katılın. Yurtdışı turları içinde sunmuş olduğu zengin program ve harika coğrafyasıyla Balkan Turları sadece 129€’dan başlayan fiyatlarla.

Vizesiz Balkan Turu

Vize gerektirmeden seyahat etmenin rahatlığına varın. Prontotour Balkan Turları ile yepyeni kültürleri keşfetmek için tek ihtiyacınız pasaportunuz. Tüm sıcaklığıyla sizi karşılayacak olan Balkanlar, seyahat edilmesi en keyifli destinasyonlardan biri olmakla birlikte ekonomik olarak da uygundur. Osmanlı izlerini günümüzde yaşamak, etkilerini anlayabilmek ve insanların yaşamlarını gözlemleyebilmek, uzman rehberlerimiz ile çok kapsamlı olacak. Seyahat etmek istediğiniz tarihler aralığında Büyük Balkan Turu veya süreye bağlı olarak daha az ülke gezebileceğiniz turlar her bütçeye uygun seçeneklerle sizi bekliyor!

Balkan Turları 2020

Yaz aylarını berrak sularda geçirebileceğiniz Halkidiki, doğasıyla büyüleyen Karadağ, plajlarıyla mest eden Hırvatistan... Batı ile doğunun buluşmasını sağlayan Balkanlarda adeta kültür kaynaşmasına şahitlik edeceksiniz. Keşif yaparken ayrıca yaz tatilinizi planlayabileceğiniz birçok ülke bulunmaktadır. Kurban bayramı turları veya uzun hafta sonu seyahatlerinizde Balkanları keşfetmeye ne dersiniz?

Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan gibi yakın coğrafyaları otobüs yolculuğuyla keşfedebileceğiniz gibi daha kapsamlı turlarda uçakla yola çıkıp, diğer ülkelere karayolu ile geçiş sağlayabileceksiniz. Prontotour Balkan Turları zamanınızı en dolu şekilde geçirmeniz amacıyla planlanmıştır. Otobüslü Balkan turları ile gezerken birbirinden farklı kentleri göreceksiniz.

Uzun yıllar Osmanlı egemenliği altında olan Balkan ülkelerinin en cezbedici özelliği ucuz olmasıdır. Vize istemeyen ülkeler kapsamında çok uygun fiyatlara yeme-içme, alışveriş ve yaşam şartları sunulduğundan, Balkan turu bütçenizi yormayacak, dolu dolu seyahat geçirmenizi sağlayacak bir seyahat seçeneğidir.

Dünyaca Ünlü Yapıları Keşfedin!

Balkan turu kapsamında Yunanistan'da Atatürk'ün doğduğu evi, Saraybosna'da Mostar Köprüsü'nü, Kotor'un surlarını ve muhteşem doğasını, Makedonya'da Vardar Nehri'ni, Sırbistan'da Cumhuriyet Meydanı'nı, Hırvatistan'da Stradun Caddesi'ni görüp bol bol fotoğraf çekmeyi kim istemez? Her gün yeni bir şehirde uyanmak ve o şehri doyasıya keşfetmek Prontotour ile mümkün. 129€'dan başlayan fiyatlarla satın alın, yolculuğa başlayın!

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın