Yurtdışı Turları

24/04/2019 - 24/04/2020 tarihleri arası 45 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Yüzlerce farklı paket türleriyle beraber artık yurtdışına en uygun fiyattan gezi düzenlemek mümkün! Yurtdışı turlar ile Balkan turları, İtalya turları, Fransa turları, Hollanda turları ve daha nicelerine katılabilirsiniz. Birçok kişi için yurtdışına seyahat etmek hayalleri süsleyen bir durum olarak nitelendirilmektedir. Prontotour hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Üstelik 109 Euro’dan başlayan fiyatlarla!

Aşk şehri olarak adlandırılan İtalya’da 3 gece 4 gün geçirmek ister misiniz? Venedik’te sandalla gezmek, Roma’da tarihi yapıtları ziyaret etmek, Milano’da güzel bir şehir turu ve hediyelik eşyalar almak… İşte bunların tamamını kapsayan paketi sizlere en uygun fiyatlara sunuyoruz. Birçok kişinin İtalya hayalini gerçekleştirmek adına rehber eşliğinde veya bireysel paketler üzerinden turlara katılabilirsiniz.

Antik yapısı ve kültür mirası olan Fransa’da bir tura dahil olmak ister misiniz? Paris’te Eiffel’e çıkmak, Marsilya’nın en lüks restoranlarında yemek yemek, Lyon’da tarihi yapıtları ziyaret etmek, Nice ile doğa harikası bölgeleri görmek… Yurtdışı turlar arasında en verimlilerinden biri olan Fransa’yı tercih etmek için birçok nedeniniz var! Tüm güzellikleri kapsayan paketlerimizi 249 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Tur süreci boyunca rehber eşliğinde gezmek veya bireysel gezi ortamları oluşturmak mümkündür. Eşinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla veya sevgilinizle… Fransa, sizlere dilediğiniz gün sayısı kadar keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor!

Hollanda tartışmasız 4-5 günlük gezme paketleri açısından en ideal şehir. Doğa harikası bir yer olmasının yanı sıra yapısı bakımından birçok sanatsal ve tarihi objeleri barındıran şehir, yıllık olarak ortalama 200 milyonu aşkın turisti bünyesinde ağırlıyor! Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da kanalları ziyaret edebilir, müzelere ve antik kentlere uğrayabilir, aktif gece hayatını değerlendirebilirsiniz! 249 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizleri Amsterdam’a götürüyor ve dilediğiniz gün aralığı kadar bir hizmet sunmayı ihmal etmiyoruz.

Gitmek için hayalini kurduğunuz, uygun fiyatlara gezebileceğiniz paket turların tamamı, Prontotour ayrıcalığıyla bu sayfada yer alıyor. Tatilinizi en iyi şekilde geçirmek, seyahatlerle yeni şehirler keşfetmek istiyorsanız web adresimiz üzerinden görmek istediğiniz ülkelere dair araştırmalar yapmayı ihmal etmeyin! Her yaş grubunu kapsayan bu paketlerle beraber artık seyahat etmek ve fikir almak fazlasıyla söz konusu! Yüzlerce farklı şehir, onlarca farklı ülke… Üstelik İstanbul, Ankara ve İzmir çıkışlı olarak 3 farklı bölgeden sizleri karşılıyor, seyahatlerinizi gerçekleştirme konusunda da alternatif sunmayı ihmal etmiyoruz! Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin, en uygun fiyatla yurtdışı turlar arasından avantajlı paketimizi araştırın ve hemen yerinizi ayırtın!

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?