İspanya Turları

11/12/2019 - 11/12/2020 tarihleri arası 14 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Madrid'den Barselona'ya, Barselona'dan Valenciya'ya uzanan İspanya turu ile Akdeniz kültürüne ilk adımı atın. Ilıman iklimi nedeniyle turistlerin uğrak tatil rotası olan İspanya, kültür ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyen tatilciler için gezilebilecek en etkileyici ülkelerden biri. Fotoğraf hobisi olanlar, gurme restoran meraklıları, sanat ve tarihe düşkünlüğü ile bilinenler Prontotour'un düzenlediği İspanya Turları tam size göre. Salvador Dali, Picasso ve Gaudi'yi daha yakından tanıyabileceğiniz, lezzetli İspanyol mezeleri olarak bilinen tapasa doyamayacağınız, ünlü flamenko dansı ile tanışacağınız unutulmaz bir İspanya Turu'na katılmak için bir çok sebebiniz var. Dünya'da en çok ziyaret edilen ülkeler arasında ilk 5'te yer alan İspanya'yı siz de daha yakından tanıyın...

İspanya Turu ile İspanya'da Gezilecek Yerler

İspanya turu ile seyahatiniz esnasında ülkenin en turistik şehri Barselona'nın La Rambla Caddesi, Sagrada Familia Bazilikası, Park Güell, Plajları ve daha fazlasını keşfedebileceksiniz. Başkent Madrid'in ihtişamlı ve büyüleyici Kraliyet Sarayı'nın yanı sıra Retiro Park, Plaza Mayor ve Prado Müzesi gibi yerler de ilginizi çekecek. Yaz tatili için Malaga, Valencia, Mallorca gibi destinasyonlarda yepyeni kültürleri keşfedip Flamenko coşkusunu yaşayabilirsiniz. Tarihi, kültürel veya tatil amaçlı bir seyahat için İspanya turları 2019 seçenekleri kapsamlı ve uzman rehberler eşliğinde Prontotour'da.

Yaz tatili için vazgeçilmez destinasyon İspanya'da Barcelona en fazla turist çeken şehirlerden biri. İspanya turu tavsiye ve yorumları kapsamında şehre giden yerel ve yabancı turistlerin büyük bir çoğunluğu mutlu ve harika anılarla ayrılıyor. Sadece yaz tatili değil, kültürel ve tarihi açıdan oldukça önemli eserlere sahip birçok şehir bulunuyor. Mimari eserleri ve müze turlarıyla geçireceğiniz öğle vaktini plajlarda dinlenerek noktalayabilir, durmak bilmeyen İspanya gece hayatı mekanlarında günü tamamlayabilirsiniz.

İspanya Turları 2019

İspanya'nın meşhur yiyeceği tapas yemeden dönmek olmaz! Meyveli şarap kokteyli Sangria deneyebileceğiniz en popüler ve güzel mekanları rehberlerimiz eşliğinde keşfedebileceksiniz. Sizin için özel seçilmiş otellerde konaklayıp, ülkenin festival ve etkinliklerinden haberdar olarak dolu dolu bir seyahat geçirmeye hazır mısınız? İspanya turu kapsamında ülkede sahip olmanız gereken tüm bilgileri yaşayarak öğrenecek, harika anılara sahip olacaksınız!

Devamını Oku
MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?