Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

2023 Ramazan Bayramı Yurt içi & Yurt Dışı Turları Fiyatları

 

Hemen herkes bilir bayram tatilleri dinlenmek isteyenler için en güzel zaman. Gezginler bir yıl öncesinden bayram kaç gün diye sormaya başlıyor. Ramazan Bayramı tatilinde unutulmaz bir seyahat deneyimine hazırsanız Prontotour’da sizin için pek çok seçenek var. Acele edip kontenjan ve fiyat avantajlarını kaçırmadan bayrama özel turlar sayfasını detaylı inceleyebilirsiniz. En uygun Ramazan Bayramı turlarını ister yurt içinde isterseniz yurt dışı turlarda Prontotour’un fiyat avantajlarıyla ulaşabilmeniz mümkün. Üstelik erken rezervasyon avantajları devam ediyor. Prontotour’da neredeyse her bütçeye uygun bir yurtiçi turu ve yurtdışı turu bulabilirsiniz. Şimdiden Ramazan Bayramı bayram tatili kaç gün seslerini duyar gibiyiz. Unutmayın Ramazan Bayramında en güzel bayram tatil turları sizi bekliyor.

 

2023 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

 

Bayram tatili denilince genelde Ramazan Bayramı veya Şeker Bayramı olarak bildiğimiz dönem gelir. Bayram tatili ne zaman derseniz, Ramazan ayının hemen bitiminde Ramazan Bayramı başlıyor. Ramazan Bayramı bu yıl 21 Nisan 2023 Cuma günü başlayacak ve 23 Nisan 2023 Pazar günü sona erecek. Bu dönemde en çok sorulan sorulardan biri de bayram tatili resmi tatil mi oluyor. Genellikle Ramazan ve Kurban bayramları resmi tatil ilan edilir ve önceden açıklanır. Peki şimdi geldik diğer önemli soruya: Ramazan tatili kaç gün?

 

2023 Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün?

 

Tatil severler için Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün sürdüğü de önemli bir detay. Bayram tatili kaç gün diye soranlara hemen söyleyelim. Ramazan Bayramı tatili bu yıl hafta sonuyla birlikte 4 gün olacak. Perşembe arife günü, cuma ise bayramın birinci günü olacak. Bu yıl bayram tatili 3. günü 23 Nisan Pazar’a denk geliyor. Yani 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile aynı gün. Demek ki bu yıl çifte bayram kutlayacağız. Öyleyse Ramazan bayram tatili kaç gün derseniz toplam 4 gün olduğunu söyleyebiliriz. Bir de yeniden altını çizelim, bayram tatili hangi günler? Cuma, Cumartesi ve Pazar, bayram günleri. Perşembe ise arife olacak.

 

Ramazan Bayramı Turları İle Gidilecek Yerler

 

Ramazan Bayramı tatilinde gidilecek pek çok seyahat rotası olduğunu söyleyebiliriz. Prontotour’un bayram turları hem fiyat avantajlı hem de bol seçenekli! Siz de Prontotour yurt içi ve yurt dışı turları sayfasını inceleyerek Ramazan Bayramı turları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Onlarca seyahat paketi ve gidilecek yerler sizi bekliyor. Özellikle bayramda turlar yoğun ilgi gördüğü için bazı kontenjanlar önden tükenebiliyor. Acele etmekte fayda var. Erken rezervasyon dönemi fırsatlarını kaçırmadan kendiniz ve sevdikleriniz için en güzel turu alabilirsiniz.

 

Ramazan Bayramı’nda Gidilecek En Güzel Şehirler

 

Ramazan bayramı tatilinde gidilecek pek çok güzel şehir var. Şeker ve çikolata tadında bir seyahat için yurt dışında Roma, Madrid, Paris, Viyana, Prag, Budapeşte, Belgrad, Saraybosna, Londra, Amsterdam, Berlin, Barcelona görülecek rotaların sadece birkaçı. Bu güzel şehirleri, tarih ve kültür dolu sokakları keşfe çıkmak için bayram tatili turları ve her bütçeye hitap eden fırsatları kaçırmayın. Yurt dışı kadar yurtiçinin de pek çok güzel şehri var. O yüzden bayramda tatil yerleri denilince aklınıza sadece yurt dışı rotaları gelmesin. Örneğin Kapadokya, Erzurum, Kars, Çeşme, Bodrum, Konya, Van, Eskişehir ve daha fazlası sizi bekliyor.

 

Ramazan Bayramı’nda Gidebileceğiniz Yurt Dışı Şehirleri

 

2023 Ramazan Bayramı tatili için yurt dışında hem uçakla gidebileceğiniz hem de otobüsle gidilecek yerler de var. Prontotour’un Yunanistan ve Balkan coğrafyasını kapsayan keyifli otobüs turlarını mutlaka incelemelisiniz. Yurtdışında İtalya, Orta Avrupa, İspanya, Benelüks şehirleri gidilebilecek en güzel şehirler arasında. Şeker Bayramı demek seyahat demek. Mutlaka Prontotour’un Ramazan bayramı yurtdışı turları sayfasına bakmadan karar vermeyin. Tatil zamanı yaklaştıkça uçuş ve otel fiyatlarında, kontenjanlarda değişiklikler olabiliyor. Tatil günlerinizi önceden planlayarak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanız ve büyük indirimler kazanmanız mümkün.

 

 

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın