Uzakdoğu Turları

13/11/2019 - 13/11/2020 tarihleri arası 19 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Uzakdoğu turları 2019 ile gizemli ve mistik dünyada siz de yerinizi alın. Erken rezervasyon fırsatlarıyla yeni kültürleri ve muhteşem doğayı keşfetmeye başlayın!

Kilometrelerce uzak olan Uzakdoğu ülkelerinin tamamen farklı kültürünü Prontotour ile keşfetmeye hazır mısınız? Sürekli hayalini kurduğunuz Phuket’in muhteşem plajlarında yüzmek, Bangkok’un doğasını hissetmek, Hong Kong’un bize çok uzak olan mutfağını keşfetmek, Bali’de uzun bir tatile çıkmak... Tüm bunlar artık hayal değil. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok uygun fiyatlara Uzakdoğu turları yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Uzakdoğu turlarının en büyük avantajlarından bir tanesi de vizesiz olmasıdır. Genellikle balayı turları kapsamında çiftlerin rüya gibi bir tatil geçirmesi için tercih edilen Uzakdoğu destinasyonları, muhteşem anılara şahitlik eder.

Tayland Turları

Tayland'ın en güzel noktaları Bangkok ve Phuket'in yanı sıra Pattaya ve Krabi'yi kapsayan turlar da bulunmaktadır. Ayrıca Tayland'ın parlayan incisi Koh Samui de turla gidilebilecek muazzam bir ada. Bangkok tarihi ve kültürel yapıtlarıyla da büyüleyicidir. Yatan Buda Tapınağı, Zümrüt Buda Tapınağı ve Tayland Kraliyet Sarayı'nı gördükten sonra buranın en önemli turistik aktivitelerinden biri olan Yüzen Pazar ziyaret edilmelidir. Daha çok muhteşem plajları ve gece hayatıyla ön plana çıkan Phuket, tatil olanakları için sıkça tercih ediliyor. Bir diğer eğlence merkezi Pattaya'da daha önce hiç karşılaşmadığınız hayvanlarla ve doğayla karşılaşmanız mümkün. Çerçeveleri süsleyen dünyaca ünlü Maya Plajı ise Koh Phi Phi adasında. Tekneyle gidilebilecek muhteşem ada Krabi'yi de unutmayın! Tayland turları kapsamında bu güzelliklerden fazlasını görebileceksiniz.

Uzakdoğu Turları Fırsatları 2019

Hong Kong, Uzakdoğu turları kapsamında görülebilecek bir diğer harika nokta. Yüksek binaların arasındaki daracık sokaklarda muhteşem eğlence mekanlarına sahip Hong Kong, yemek kültürüyle de keşfedilecek birçok olanak sunuyor. Görkemli binaları, otelleri ve alışveriş merkezleriyle bilinen Singapur da Uzakdoğu turuyla gidilebilecek bir ülke. Her ne kadar modern ve plaza yaşamıyla ön plana çıksa da birçok doğa güzelliğini ziyaretçilerine sunar. Singapur'un en bilindik ve sembolü haline gelen Marina Bay Sands'ten şehrin manzarasını görüp, Little India gibi keşfedilebilir yerleri görmek harika bir deneyim olacaktır. Bu kadar yol gidip sadece bir ülke görüp dönmek istemeyenler için Hong Kong, Tayland ve Singapur'u kapsayan geniş tur paketleri de bulunuyor. İster vaktinizin tamamını muhteşem doğasıyla ön plana çıkan Tayland'a ayırın, ister her ülkede vakit geçirecek şekilde planlanan paket turları seçin. Her Uzakdoğu turu paketi Prontotour tarafından en ince ayrıntısına kadar hazırlanmaktadır.

Singapur yolculuğunuzu harika plajları ve doğanın en derin hissedildiği Bali ile birleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Singapur ve Bali'yi kapsayan Uzakdoğu turu 8 günlük bir sürede tüm yapılması gerekenleri kapsayan bir pakete sahip. Görmeyi istediğiniz yerlerin fazlasını sunan Prontotour Uzakdoğu turları isteklerinizi karşılayacak en uygun fiyatları sunuyor!

Yepyeni maceralara atılabileceğiniz Uzakdoğu ülkelerini görmek zannedildiği kadar pahalı olmamakla birlikte, erken rezervasyon fırsatlarıyla uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Sömestr tatili, Kurban bayramı turları, şeker bayramı turları veya diğer resmi tatillerde bu sefer zamanınızı çok farklı coğrafyalarda, hayallerinizi süsleyen yerlerde geçirin.

Devamını Oku
MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?