Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Uzakdoğu turları 2024 ile gizemli ve mistik dünyada siz de yerinizi alın. Erken rezervasyon fırsatlarıyla yeni kültürleri ve muhteşem doğayı keşfetmeye başlayın!

Kilometrelerce uzak olan Uzakdoğu ülkelerinin tamamen farklı kültürünü Prontotour ile keşfetmeye hazır mısınız? Sürekli hayalini kurduğunuz Phuket’in muhteşem plajlarında yüzmek, Bangkok’un doğasını hissetmek, Hong Kong’un bize çok uzak olan mutfağını keşfetmek, Bali’de uzun bir tatile çıkmak... Tüm bunlar artık hayal değil. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok uygun fiyatlara Uzakdoğu turları yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Uzakdoğu turlarının en büyük avantajlarından bir tanesi de vizesiz olmasıdır. Genellikle balayı turları kapsamında çiftlerin rüya gibi bir tatil geçirmesi için tercih edilen Uzakdoğu destinasyonları, muhteşem anılara şahitlik eder.

Tayland Turları

Tayland'ın en güzel noktaları Bangkok ve Phuket'in yanı sıra Pattaya ve Krabi'yi kapsayan turlar da bulunmaktadır. Ayrıca Tayland'ın parlayan incisi Koh Samui de turla gidilebilecek muazzam bir ada. Bangkok tarihi ve kültürel yapıtlarıyla da büyüleyicidir. Yatan Buda Tapınağı, Zümrüt Buda Tapınağı ve Tayland Kraliyet Sarayı'nı gördükten sonra buranın en önemli turistik aktivitelerinden biri olan Yüzen Pazar ziyaret edilmelidir. Daha çok muhteşem plajları ve gece hayatıyla ön plana çıkan Phuket, tatil olanakları için sıkça tercih ediliyor. Bir diğer eğlence merkezi Pattaya'da daha önce hiç karşılaşmadığınız hayvanlarla ve doğayla karşılaşmanız mümkün. Çerçeveleri süsleyen dünyaca ünlü Maya Plajı ise Koh Phi Phi adasında. Tekneyle gidilebilecek muhteşem ada Krabi'yi de unutmayın! Tayland turları kapsamında bu güzelliklerden fazlasını görebileceksiniz.

Uzakdoğu Turları Fırsatları 2024

Hong Kong, Uzakdoğu turları kapsamında görülebilecek bir diğer harika nokta. Yüksek binaların arasındaki daracık sokaklarda muhteşem eğlence mekanlarına sahip Hong Kong, yemek kültürüyle de keşfedilecek birçok olanak sunuyor. Görkemli binaları, otelleri ve alışveriş merkezleriyle bilinen Singapur da Uzakdoğu turuyla gidilebilecek bir ülke. Her ne kadar modern ve plaza yaşamıyla ön plana çıksa da birçok doğa güzelliğini ziyaretçilerine sunar. Singapur'un en bilindik ve sembolü haline gelen Marina Bay Sands'ten şehrin manzarasını görüp, Little India gibi keşfedilebilir yerleri görmek harika bir deneyim olacaktır. Bu kadar yol gidip sadece bir ülke görüp dönmek istemeyenler için Hong Kong, Tayland ve Singapur'u kapsayan geniş tur paketleri de bulunuyor. İster vaktinizin tamamını muhteşem doğasıyla ön plana çıkan Tayland'a ayırın, ister her ülkede vakit geçirecek şekilde planlanan paket turları seçin. Her Uzakdoğu turu paketi Prontotour tarafından en ince ayrıntısına kadar hazırlanmaktadır.

Singapur yolculuğunuzu harika plajları ve doğanın en derin hissedildiği Bali ile birleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Singapur ve Bali'yi kapsayan Uzakdoğu turu 8 günlük bir sürede tüm yapılması gerekenleri kapsayan bir pakete sahip. Görmeyi istediğiniz yerlerin fazlasını sunan Prontotour Uzakdoğu turları isteklerinizi karşılayacak en uygun fiyatları sunuyor!

Yepyeni maceralara atılabileceğiniz Uzakdoğu ülkelerini görmek zannedildiği kadar pahalı olmamakla birlikte, erken rezervasyon fırsatlarıyla uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Sömestr tatili, Kurban bayramı turları, şeker bayramı turları veya diğer resmi tatillerde bu sefer zamanınızı çok farklı coğrafyalarda, hayallerinizi süsleyen yerlerde geçirin.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın