Avrupa Turları

21/05/2019 - 21/05/2020 tarihleri arası 23 sonuç bulundu

Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Avrupa Turları

Yurtdışında tatil kelimesi akıllara gelince ilk olarak batıya döneriz. Avrupa yurt dışı tatilini geçirebilmemiz adına oldukça güzel bir destinasyon olmaktadır. Her yaştan insanın kendine ait eğlencesi için gerekli tüm imkanların sunulduğu Avrupa’da tatil imkanları ve turları oldukça makul fiyatlara gerçekleştirilebiliyor. İsterseniz kültür turizmi gerçekleştirebilirsiniz isterseniz de sevdiklerinizle Avrupa’nın muhteşem plajlarında kaçamak bir tatil gerçekleştirme şansına erişebilirsiniz. Farklı insanlar tanıyarak hoş sohbet ve Avrupa’nın medeni yaşantılarını içselleştirmek adına güzel bir fırsat Avrupa turunda sizleri bulacaktır.

Binlerce yıllık kültürel mirasın hiçbir zarar görmeden günümüze kadar gelebilmesini sağlayan Avrupa bu alanda tatil sevenler için büyük bir imkân sağlamaktadır. İtalya'nın Venedik, Belçika’nın Genk, Avusturya’nın Viyana şehirleri tam olarak kültür turizmini doyasıya yaşayacağınız merkezler halinde bulunmaktadır. Bunun dışında dostlarınızla veya partnerinizle yurtdışında keyifli dakikalar yaşamak istiyorsanız İspanya’nın kumsallarında ve İspanya’nın adalarında tatil yapmanız çok daha elverişli olacaktır. Özellikle İbiza adasının gezerek ve burada doyasıya gece hayatını yaşayarak tatil yapmak sizlere yeniden hayata başlamak gibi bir his yaratacaktır.

Yurtdışındaki turlara otobüsle gidebileceğinizi gibi aynı zamanda biletlerinizi erken bir şekilde ayırtarak uçakla da son derece uygun fiyatlara gitmeniz mümkündür.

Yeni evlenenler için Avrupa’da balayı planı da oldukça popüler ve sık tercih ediliyor. Dünyada aşk şehirleri diye bilinen birçok ülke ve şehirleri Avrupa kıtası içerisinde yer almaktadır. Fransa'nın Paris İtalya’nın Como bölgesi, Venedik sizler için harika bir tatil olabilir. Barcelona ve Madrid’de İspanya’daki bir diğer mükemmel tatil destinasyonlarıdır. Özellikle kültür turizmi gerçekleştirmek isteyenler için Endülüs turuna katılmak ve Elhamra Sarayı’nı gezmek oldukça etkili bir tatil olacaktır.

Kültür turizmi için klasik müzik sevenlere Avusturya’nın Viyana şehri ve Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinin tavsiye ediyoruz. Buralarda on altıncı ve on yedinci yüzyıldan kalma tarihi müzeleri sarayları ve sanat galerilerini gezerek Avrupa kültürünü doyasıya yaşayabilirsiniz. Budapeşte ve Macaristan’ın diğer şehirlerini gezmek Osmanlı kültür mirasını bozmayan Macaristan içerisinde Türk kültürünün esintilerini yaşamanıza yardımcı olacaktır. Atalarımızın Avrupa’da bıraktığı kültürleri yerinde seyretmenin keyfine doymak için uygun bir Macaristan turu ayarlamanız son derece avantajlıdır.

Bu yaz hayallerinizi gerçekleştirin

Tatil yapmak insanlar için son derece büyük bir önem arz etse de birçoğumuz bunu erteliyoruz. Bu uygun fiyatlı tatil paketlerinden bir tanesini tercih ederek yurtdışının kültürünü eğlencesini ve görkemli hayatını yaşama şansı bulabilirsiniz. Londra ve İskoçya Bölgesi’nde tatil planladığınızda güneş batmayan imparatorluk adı verilen Büyük Britanya’nın tarihi sayfalar arasında gezme şansı bulacaksınız. Alkol sevenler için İskoçya bölgesindeki yüksek kalite standartlarında üretilmiş viskileri deneyimlemek unutulmaz anlar yaşamanıza sebebiyet verecektir. Yeni aşklara yelken açmak için porto fino ya da Akdeniz’in rengârenk plajlar arasında dolaşabileceğiniz turlara katılmak unutulmaz bir tatil yaşatabilir. Fransız Rivierası ve Cinque Terre turları sizler için muhteşem bir tatil olabilir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?