Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Dubai Turu Air Arabia Havayolları Tarifeli
Dubai Turları

Son 4 Kişi
16/04/2020 - 19/04/2020
3 Gece - 4 Gün
4* HOTEL
Kişi Başı Ek%10 İndirim İmkanı
2,505 TL
2,360TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Dubai (4*Golden Tulip Media Hotel, 4* Grand Excelsior Hotel vb.), 3 gece (3 kahvaltı), Air Arabia Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sharjah gidiş/Sharjah dönüş
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
2,505 TL 2,360 TL
İlave Yatak
2,505 TL 2,360 TL
Tek Kişi
3,960 TL 3,670 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 2,375 TL 2,240 TL

OTELLER


GOLDEN TULIP MEDIA HOTEL / Dubai


GRAND EXCELSIOR HOTEL / Dubai

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

Sabiha Gökçen-SharjahAir Arabia HavayollarıG928400:20 05:25
Sharjah-Sabiha GökçenAir Arabia HavayollarıG928320:5000:20

 • Air Arabia Havayolları ile İstanbul(Sabiha Gökçen)-Sharjah-Istanbul(Sabiha Gökçen) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti (Sharjah Havalimanı-Dubai Havalimanı 20 km)
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri
 • Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Dubai şehir turu
 • Prontotour profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Alan-otel-alan transferleri

Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Programda yer almayan öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Vize ücreti ve servis bedeli (100 Euro)
 • Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED(yaklaşık 2 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED(yaklaşık 3 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED(yaklaşık 4 EUR)'dir)
   
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Turumuz diğer acente ve operatör satışlarına açık olduğundan, otobüslerde birleştirme yapılabilmektedir.


                     ** Ekstra turlar lokal acentamız tarafından düzenlenecek olup, diğer acentalar ile ortak olarak yapılabilmektedir.


*Uçuşlar, müsaitlik durumuna göre Fly Dubai, Türk Hava Yolları, Emirates Havayolları veya başka bir havayolu ile Sabiha Gökçen veya İstanbul Havalimanı üzerinden yapılabilir.

GENEL UYARILAR & NOTLAR
 

 • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 • Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
 • Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
 • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
 • Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
 • Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
 • Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
 • Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.


Dubai turlarımız için önemli bilgilendirme:

Bayram, yılbaşı ve özel günler dışında gerçekleşen Dubai programlarında rehber Dubai karşılamalı olacağı gibi, pakete dahil rehberlik hizmeti panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Turlarımız diğer acentelerin satışına da açık olduğundan karma olarak düzenlenebilir. Dubai karşılamalı turlarımızda rehber, misafirlerimizle müsaitliğe bağlı olarak pasaport kontrolünden sonra terminalde ya da havalimanı çıkış kapısında buluşabilir. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir. Ekstra tur ücretleri minimum 15 kişinin katılımı ile belirlenmiştir. 15 kişinin altındaki durumlarda rehber ekstra tur ücretlerini misafirler ile paylaşacaktır. Burj Khalifa turumuz için rezervasyon gerekli olduğundan misafirlerimizin en geç 24 saat önceden tura katılımlarını bildirmeleri gerekmektedir. Tüm ekstra turlarda ön kayıt yapıldıktan ve ücretler alındıktan sonra tur iptali ve iade yapılamamaktadır. Akşam ve gece yarısı varışlı turlarımızda panoramik şehir turu ertesi gün rehberimizin önceden bildireceği saatte gerçekleştirilecektir. Turumuza katılan misafirlerimize Dubai Havalimanı'na varışta yerel makamlar tarafından pasaport kontrolünden önce göz taraması yapılacaktır.
Bazı tarihlerde grup sayısına bağlı olarak turlarımız diğer acentelerin satışlarına açık olabilir. Bu gibi durumlarda turlarımız karma olarak düzenlenebilir.

Alternatifler yükleniyor

1.Gün Sabiha Gökçen - Sharjah - Dubai

Tur hareket gününden bir gün önceki akşam saat 21:30'da Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Air Arabia Havayolları kontuarında checkin işlemlerinizin ardından Air Arabia Havayolları’nın G9 284 sefer sayılı uçuşu ile 00:20'de Sharjah Havalimanı'na hareket. Yerel saat ile 05:25'de Sharjah'a varış. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir  turumuz öncesinde ekstra olarak bir Türk restoranında serbest kahvaltı molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada kahvaltı alabilirler. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi,  Souk Medinat, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab,  Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket edip odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dubai Mall & Fountain Gösterisi turuna katılabilirler(40 USD). Dünyanın en büyük gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesindeki dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’un hemen arkasındaki dünyanın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir dünyanın en büyük alışveriş merkezinde akşam yemeklerini alabilirler. Turumuz sonrası otellerimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün Dubai

Sabah kahvaltısının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Frame turuna katılabilirler(50 USD). Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışımız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarımızda hissedeceğiz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler(90 USD). 4X4 araçlarla çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz.Gezinin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün Dubai (Abu Dhabi)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler(90 USD). Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması.  Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Sheikh Zayed Camii’ni de göreceğimiz turumuzda öğle yemeğini sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği olarak alacağız. Gezimiz sonrası Dubai’ye ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) turuna katılabilirler(75 USD).  Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir. Gezinin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Dubai - Sharjah - Sabiha Gökçen

Turumuzun son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Havalimanı transfer saatine kadar gününüz serbest.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dubai Eski Çarşılar(40 USD) veya Miracle Garden & Burj Khalifa(100 USD) turlarından birine katılabilirler (hangi turun düzenleneceği grupta çoğunluk sağlanmasıyla belirlenir). Dubai Eski Çarşılar Turu: Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.  Miracle Garden & Burj Khalifa Turu: Gezimize ilk olarak 828 metre uzunluğu ile dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa’yı ziyaret ederek başlıyoruz. Dünyanın en yüksek gökdeleninde 124. Ve 125. katlardaki inanılmaz Dubai manzarasına hayran kalacaksınız. 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş dünyanın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek. Tur liderinizin belirleyeceği saatte Sharjah Havalimanı’na transfer.Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Air Arabia Havayolları’nın G9 283 sayılı tarifeli seferi ile 20:50'de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:20'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi

 • Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi (40 Dolar)
 • Dubai Frame Gezisi (50 Dolar)
 • Çöl Safari Gezisi (90 Dolar)
 • Abu Dhabi Gezisi (90 Dolar)
 • Dhow Cruise Tekne Gezisi (75 Dolar)
 • Dubai Eski Çarşılar Turu (40 Dolar)
 • Miracle Garden & Burj Khalifa Turu (100 Dolar)
 • Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 485 Dolar yerine 400 Dolar olacaktır.
 • Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Selin Turgut 26/07/2019 01:01:56

Ramazan Bayramı'nda Prontotur ile GAP turuna katıldık.Rehberimiz Didem Hanım'a çok teşekkür ederiz.Didem Hanım'ın sevecenliği,doğru zamanlama-programlamaları ve konuya hakimiyeti sayesinde çok güzel bir gezi oldu. Pronto Tur ailesine teşekkür ederiz....1/1

ece atilla 03/07/2019 13:45:48

27 nisan-01mayıs 2019 Büyülü Sahra Çölü turuna katıldım. Birileri size Fas hakkında birşeyler anlatabilir kötü çirkin diyebilir. Hindistan içinde aynısını diyebilirler. Hiç önemsemeyin :) Ben tek başıma katılmama rağmen çok eğlendim. Rehberimiz Eyyüp Rüstem Bey in her konuda yardımcı olması ve bilgili olması size kendinizi güvende hissettiriyor. Tabi unutkanlığını saymazsak :) (burada şaka yapıyorum tabiki). Herşeyiyle çok seveceğiniz bir tur. Teşekkür ederiz Rüstem Bey diyorum ve buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Pronto ailesine de Hindistan rehber fiyaskosundan sonra Fas rehberi ile tekrar güvenimi kazandığını belirtmeyi borç bilirim. 3 yıl sonra tekrar gitmeyi de isterim tabi araya biraz özlem ve başka şehirler koymalı :)...1/1

Cansu 25/06/2019 15:21:36

17-22 Nisan tarihleri arasında tura katıldık. Bilgi birikimi ve tüm yolcularına ayrı ayrı özen gösterdiği için DİDEM ÇALOĞLU'na teşekkür ederim. Yaşattığı konfor sayesinde unutulmaz bir tatil yaptık diyebilirim....1/1

özlem şakar 11/06/2019 10:03:55

Merhaba Ramazan Bayramı'nda Budapeşte - Viyana turuna oğlum ile birlikte katıldım. Rehberimiz Erkan Bey'in (KONAK) ilgisi ve bilgisi sayesinde turumuz çok keyifli geçti. Oteller şehirden uzak olmasına rağmen önünde tren ve metro olması bir derece kolaylık sağladı. Daha merkezi otellerin daha iyi olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim...1/1

Çiğ dem duman 08/06/2019 15:42:43

18 23 mayıs tarihli orta avrupa gezimizde rehberimiz rıza bey ve pronto tura teşekkür ederim harika bir gezi yaşattılar bize.prontoyla gezmeye devam....1/1

Ali YILMAZ 22/04/2019 18:51:49

Dubai çok güzel ama çok pahalı bir yer.dubai:Türkiye×1.5 onun dışında otelden çok memnun kaldık.rehberimiz beril hanıma ve eşine çok teşekkür ederiz bizi memnun etmek adına herşeyi yaptılar.yemekli tekne turu ve safariyi kesinlikle es geçmeyin.meerasta deniz mükemmel....1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?