Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Londra Turu Gallery Image
Uçak + Otel
Londra Turu - 3 Gece - 4 Gün
İstanbul Londra(4)
Son 6 Kişi
THY
IBIS LONDON EARLS COURT
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.PackageName }} - {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }} {{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}
{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
  • Alternatifler yükleniyor
Daha fazla
göster

Prontotour Günübirlik Turlar

Günlük, iş yaşamının stresinden kurtulmak ve sıkıcı şehir yaşamından uzaklaşmak için günübirlik turlar küçük bir tatil kaçamağına izin veriyor. Günübirlik turlar, istediğiniz türde tatil yapma alternatifi sunuyor. Bu küçük tatil fırsatında, doğa sporları yapabileceğiniz gibi, çeşitli kentlerimizin tarihini tekrar keşfedebilir, farklı kültürlerle tanışabilirsiniz. Günübirlik yapılan turlar sayesinde yöresel mutfaklardan değişik lezzetler tadabilirsiniz. Şehir yaşamına bir günlüğüne kısa bir ara vererek yeni haftaya stresten arınmış olarak girmeniz bu turlarla mümkün.

Günübirlik Turlar ile Bahara "Merhaba" Diyebilirsiniz

Yıl boyunca katılabileceğiniz birçok günübirlik tur var... Hem eğleneceğiniz hem de kültürel birikiminizi arttırabileceğiniz turlar. Günübirlik turlar kapsamında gidebileceğiniz Edirne Kakava Şenlikleri turunda Kakava ateşini yakarak baharın gelişini neşeli bir şekilde karşılayabilir, Kakava Şenlikleri’nde suya girerek Babafingo’yu siz de anabilirsiniz. Babafingo, Romanlara yol gösteren ve onlara önderlik eden kişidir. Romanlar, Babafingo’nun sularda kaybolduğuna ve bir gün geri döneceğine inanırlar. Kakava Şenlikleri sırasında Babafingo’yu anmak için suya girerler. Edirne Kakava Şenlikleri’ne katıldığınızda Selimiye Camiisi, Avrupa Müze Ödülü’nü kazanan II. Bayezid Külliyesi ve daha birçok tarihi yeri de ziyaret edebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden bunaldıysanız, günübirlik turlar kapsamında bir köy turu da gerçekleştirebilirsiniz. Doğal yaşam köyündeki baharı müjdeleyen şakayıkları fotoğraflayabilir, tamamen doğal olarak yetişen kekik, adaçayı gibi şifalı bitkilerden toplayarak şehirde yapamadıklarınızı bir gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Değişiklik Yapın, İstanbul Günübirlik Turlar ile İstanbul’u Yeniden Gezin

İstanbul'da yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız kent olan İstanbul'u günübirlik turlarla gezmeyi düşündünüz mü? İstanbul günübirlik turlar, mimari tutkunları, doğa tutkunları, tarih tutkunları için ve daha sayamayacağımız bir sürü kültürel zenginliği görmek isteyenler için düzenleniyor. Mimariye aşıksanız, İstanbul içi günübirlik turlar size mimari bir gezi programı sunuyor. Görebileceğiniz binalar arasında Taksim Topçu Kışlası, Dolmabahçe Saray Tiyatrosu, Acemi Oğlanlar Kışlası ve Hamamı, Bukaleon ve Antiochos Sarayları ve daha sayamadığımız birçok yapı bulunuyor. Yeraltındaki İstanbul'u merak ediyorsanız, sadece dehlizlere yapılan turlara da katılabilirsiniz. Şerefiye Sarnıcı,1001 Direk Sarnıcı, Magnaura Sarayı kompleksi, Nakilbent Sarnıcı, Azize Euphemia Kilisesi ve daha birçok yeraltı kompleksini görebilirsiniz. Fener Balat Ayvansaray üçgenini gezmek farklı kültürleri tanımanız açısından yararlı olabilir. Bu güzergahta, Tekfur sarayı, Kasturya sinagogu kapısı, Eğri kapı, İstanbul surları ve Sahabe türbeleri, Anemas zindanları, Meryem Ana Kilisesi ve Ayazması, Balat sokakları ve Çıfıt çarşısı görebileceğiniz tarihi zenginlikler arasında yer alıyor. İstanbul dışına çıkmadan bir doğa gezisi yapmak planlarınız arasındaysa, günübirlik Şile Ağva Polonezköy turu size göre.  Polonezköy’de Atatürk Evi, Zoşa Teyze’nin Evi (Eski Polonezköy Evi), Meryem Ana Kilisesi ve Polonezköy Kültür Evi'ni gezdikten sonra, Şile'de Ağlayan Kaya, Şile Feneri ve Şile Kalesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul'u günübirlik gezmek isteyenler için her temadan farklı bir günübirlik tur bulunuyor.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın