Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Hammamet (Tunus) Turu
Tunus Turları

7+ Kişi
29/12/2019 - 01/01/2020
3 Gece - 4 Gün
2.615 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**Dünya Denizleri** Tunus Hammamet 3 Gece 5*Laico Resort Hotel ( Standard Oda) Yarım pansiyon konaklama (3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği) İstanbul Havalimanı'ndan Tunus Hava Yolları ile direkt Tunus Gidiş - Dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti*** Tunus Havalimanı- seçilen otel arası paylaşımlı grup, gidiş dönüş transfer** İngilizce rehberlik hizmeti **VİZESİZ** Deniz Manzaralı oda farkı 4 gece için kişi başı => 140,00 TL
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
2,615 TL
İlave Yatak
2,405 TL
Tek Kişi
2,930 TL
Çocuk
(0 - 2 Yaş) 960 TL
(2 - 12 Yaş) 3,230 TL

OTELLER


Laico Hotel /

5* HOTEL
Saphir Palace Hotel /

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TUNUS HAVAYOLLARI

TU215 ISTANBUL - TUNUS 12:55-13:40

TU216TUNUS - ISTANBUL 17:00-21:35

 • Tunus Hava Yolları ile İstanbul - Tunus- İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Seçilen otelde 4 gece konaklama
 • Otelde 4 sabah kahvaltısı ve 4 akşam yemeği
 • Tunus Havalimanı - Otel - Tunus Havalimanı transfer
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)
 • Turizm şehir vergisi (Ortalama günde 3,00 Tunus Dinarı 12 yaş üstü yetişkinler için kişi başı)
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
 • Öğle yemekleri
 • Programa dahil olan 3 akşam yemeğinde alınacak olan tüm içecekler
 • Ekstra turlar
 • Rehberlik hizmeti
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL - HAMMAMET

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Tunus Hava Yolları'nın TU215 tarifeli seferi ile saat 12:55'de Tunus'a uçuş. Yerel saat 13:40'da Tunis Kartaca Havalimanı'na varış.Tunus Havalimanı'ndan karayolu transferiyle otelimize hareket. Varışınızı takiben otele giriş işlemlerinin ardından, denizin tadını çıkarmak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

**Transferler paylaşımlı grup transferidir. Özel transfer talep etmeniz durumunda seyahat danışmanınızla iletişi geçmenizi rica ederiz.

**Tur programımız kişiye özel paket programdır.

**Ekstra turlar ingilizce olarak düzenlenmektedir.

Otellerde odaya giriş saati 14:00, odadan çıkış saati 11:00'dır

2.Gün HAMMAMET

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan KAIROUAN – EL DJEM –SOUSSE-PORT EL KANTOU turuna katılabilirler. Turumuzda Afrika Kıtası’nın en önemli eserlerinden biri olan Kayvaran (Aqaba) Camii’ni ziyaret, Aglabit havuzlarını gezi, dünyanın Roma’dan sonra en büyük ikinci kolezyumu El Djem kolezyoumunu gezi, öğle yemeği, ardından Sousse turistik kentinde çarşıda gezi ve devamında Port El Kantou liman kentine gidiş, Otelimize dönüş.

**Ekstra turların günleri gidiş gününden bir kaç gün öncesinde netleşecektir.

3.GÜN HAMMAMET

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya sunmuş olduğumuz ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Ekstra tur: CHAHRAZED Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır).

4.GÜN HAMMAMET

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya sunmuş olduğumuz ekstra turlara katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

Ekstra tur: Kahvaltıdan sonrasında rehberimizin bildireceği saate otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. Sonrasında otelimize hareket.

5.GÜN HAMMAMET - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından, belirtlen saatte Tunis Uluslararası Havalimanı'na transfer. Tunus Havayolları'nın TU216 tarifeli seferi ile yerel saat 17:00'da Istanbul'a uçuş. Saat 21:35'de Istanbul Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu. Uçusunuzdan 3 saat önce havalimanında olunacak şekilde transferiniz ayarlanmaktadır. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle...

1001 GECE ŞEHRAZAT SHOW – AKŞAM YEMEĞİ GALA 60,00 Eur

CHAHRAZED Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır).

KAIROUAN - SOUSSE - PORT EL KANTAOUI 70,00 EURO (02-12 YAŞ 50,00 EURO)

Kuzey Afrika’nın İslami Başkenti ve Mekke-Medine –Kudüs’ten sonra İslam’ın dördüncü önemli kenti Kairouan’da Okba In Nafa Cami ülkede yapılan arkeolojik kazılarda çıkarılan Roma ve Bizans dönemi sütünlarının kullanımı ile inşa edilen eşsiz bir cami . Aglebit havuzları gezdikten sonra ve Tunus’a özgü margum (kilim) ve halı eksposizyonu izledikten sonra , öğle yemeği. Ardından, turistik yatırımları ile ünlü Sousse kentini ve Tunus'un ünlü turistik limanı Port El Kantaoui’yi ziyaret edeceğiz. Dahil Hizmetler : Transfer - Öğle Yemeği - Rehberlik

BAŞKENT TUNUS - KARTACA – SIDI BOU SAID (Öğle Yemeği Dahildir) 70,00 Eur

Kahvaltıdan sonrasında rehberimizin bildireceği saate otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı. Sonrasında otelimize hareket.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?