Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Lizbon - Porto Turu
Portekiz Turları

Son 2 Kişi
18/01/2020 - 22/01/2020
4 Gece - 5 Gün
3* HOTEL
Kişi Başı Ek%25 İndirim İmkanı
4,555 TL
3,730TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

*SÖMESTRE PROMOSYON... Porto (2 Gece 3* Star Inn Porto Hotel vb.) Lizbon (2 Gece 3* Roma Hotel vb.) 4 Gece (4 Kahvaltı ) Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanı, Porto Gidiş - Lizbon Dönüş **FATIMA TURU DAHİLDİR** **PROMOSYON turlarda misafir tarafından iptal ve iade yapılamaz...
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
4,555 TL 3,730 TL
İlave Yatak
4,555 TL 3,730 TL
Tek Kişi
5,745 TL 4,625 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 4,425 TL 3,625 TL

OTELLER


ROMA HOTEL / Lizbon


STAR INN HOTEL / Porto

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI
TK1449 ISTANBUL-PORTO 09:20-11:20
TK1760 LIZBON-ISTANBUL 16:00-23:50

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Havalimanı - Porto gidiş, Lisbon - İstanbul Havalimanı dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Porto'da 2 gece ve Lizbon'da 2 gece belirtilen otel kategorilerinde olmak üzere, toplamda 4 gece oda-kahvaltı (continental) dahil konaklama
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı ve Porto-Lizbon arası araç ile transferler
 • Panoramik Porto ve Lizbon şehir turları
 • Prontotour Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Konaklama vergileri
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV

 • Vize ücreti ve servis bedeli 120 Euro
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Ekstra turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Uçak içi yiyecek-içecek hizmeti
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

         GENEL UYARILAR & NOTLAR

 • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
 • Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalmak şartıyla, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerde de geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları müze ve ören yerlerinin girişlerini içermemektedir. Şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlı bir turdur.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak +  ekstra yatak)3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçüktür.
 • Triple odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitliğe göre 3 kişilik oda rezervasyonu yapılmaktadır. Triple odalar ek yatak nedeniyle diğer odalardan daha küçükmüş gibi görünebilir.
 • Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 – 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dır.
 • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkede ki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklik göstermektedir.
 • Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşu kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotura bildirilmelidir.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Pronto turun sorumluluğunda değildir.
 • Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri misafirden tahsil edilir.
 • Pronto Tour vize alımlarında konsolosluk ve misafirlerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya ret vermesi Prontotur’un sorumluluğunda değildir.
 • Programlarımızda belirtilen vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden misafirlerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz?) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Satın almış olduğunuz programın grup biletinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızda ki her uçuş mil garantisi vermez.
 • Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Pronto Tour Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Pronto Tour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları vb. durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL - PORTO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali'nde saat 06:20 itibariyle bagaj, bilet ve biniş işlemleri için hazır bulunulması önemle ricadır. Ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi TK1449 ile saat 09:20'de Porto'ya uçuş. Yerel saate göre 11:20'de varışımıza istinaden alanda bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Porto panoramik şehir turumuzda; Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, Tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore Dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista göreceğimiz yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PORTO (GUIMARAES & BRAGA & BOM JESUS DO MONTE)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Guimaraes & Braga & Bom Jesus Do Monte Turuna katılma imkanı. Tur sonrasında otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PORTO - FATIMA - LİZBON

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile UNESCO tarafından tarihi kent olarak kabul edilen Lizbon’a hareket. Yaklaşık 3 saatlik otobüs yolculuğumuz sonrasında yol üzerinde Katolikler’in en önemli Haç merkezlerinden biri olan Fatima Şehri'ni görme fırsatımız oluyor. Öğle saatlerinde Lizbon’a varış ve devamında panoramik Lizbon Şehir turumuz başlıyor. Bu turumuzda; Jeronimus Manastırı, Belem Kulesi, Kaşifler Anıtı,  Rossio & Praca Do Commercio Meydanları,  Av. Liberdade (Özgürlük Bulvarı), Marquez Pompal Meydanı ve şehrin tepesindeki Sao Jorge Kalesi görülecek yerler arasındadır. Sonra otele varış ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

4.GÜN LİZBON (SINTRA & CASCAIS & ESTORIL & CABO DE ROCA - FADO GECESİ)

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler ile ekstra olarak düzenlenecek Sintra & Cascais & Estoril & Capo De Roca Turuna katılma imkanı. Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra’yı, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca’yı Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabasını ve Estoril’i göreceğiz. Gezi sonrası otelimize hareket ve yerleşme. Akşam dileyenler ile ekstra olarak düzenlecek Portekiz folklorik müziklerini dinleyip yerel yemeklerinden tadabilme imkanı bulacağımız Fado Gecesi'ne katılma imkanı. Tur sonrası otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

5.GÜN LİZBON – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası odaların erken boşaltılması ve rehberimizin bildireceği saatte buluşma ve özel otobüsümüz ile dönüş yolculuğumuz için Lizbon Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1760 seferi ile saat 16:00'da İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:50'de İstanbul (yeni) Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a Hoş geldiniz!

GUIMARAES & BOM JESUS DO MONTE & BRAGA TURU 70 EURO (02-12 YAŞ 40 EURO)

Portekiz kralı olan D.Afonso Henriques'in yaşadığı, ana üst olarak kullandığı, gerçekleştirdiği fetihlerde kilit rol oynayan ve alışılagelmişin dışında şehrin merkezinde inşa edilmiş  Guimaraes Kalesi'ni gördükten sonra, orta çağ’ın dokusunu günümüze kadar tüm canlılığı ile korumuş olan Guimaraes'ten ayrılarak Bom Jesus do Monte’ye hareket ediyoruz. 1784-1857 yılları arasında Carlos Amarante tarafından neoklasik tarza çevrilmiş Bom Jesus Katedrali'nin önünde ki labirent olarak tabir edilen şaşırtmalı merdivenlerle aşağı inidikten sonra Braga’ya hareket ediyoruz. Günümüzde Lizbon ve Porto’dan sonra, Portekiz’in 3. büyük şehri ve dini başkent olması sebebiyle neredeyse Braga'nın her yerinde irili ufaklı kilise veya şapellere rastlamak mümkündür.
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

SINTRA & CABO DE ROCA & CASCAIS & ESTORIL TURU 75 EURO (02-12 YAŞ 40 EURO)

Portekiz Krallığı döneminde, özellikle yaz aylarında Kraliyet ailelerinin sıkça vakit geçirdiği "Ay Tanrıçası" anlamına gelen Sintra şehir merkezinde bulunan,Portekiz monarşisinin en önemli Ulusal Sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı gezerek, Arap stilinde neredeyse bir çini müzesini andıran sarayın ilginç mimarisini yakınkan görme imkanınız olacak. Sonrasında Portekizli 16. yüzyıl şairi Luis Camoes’in dizelerinin kazındığı Avrupa Kıtası'nın en batı noktası olan Cabo de Roca’ya ulaşıp, dileyen misafirlerimiz bu eşsiz günü turist ofisinden isimlerini yazdıracakları bir sertifika ile ödüllendirebilirler. Daha sonra altın sarısı kumlara sahip “Guincho” plajı ve falezleri ile çevrili yollardan ilerleyerek eski bir balıkçı kasabası olan Cascais’e ulaşıyoruz. Son olarak öğle yemeğinin ardından Estoril şehrinden geçiyoruz.
Dahil olan servisler: Ulaşım + Saray Girişi + Rehberlik

FADO GECESİ 60 EURO

19. Yüzyıl Portekiz kadınları, denizci eşlerinin ardından  özlem gidermek için  sık sık deniz kenarına giderek gelip geçen gemileri izlerlermiş. Aylarca hatta yıllarca süren bekleyişlerden sonra giden sevgililerin ya da eşlerin geri dönmeyeceklerine kanaat getirildiğinde ise denize karşı ağıtlar yakmaya başlamışlar. Yakılan ağıtların hüznü tüm halkı sarmaya başladığında ise Fado, Portekiz halk müziğinin önemli bir türü olarak var olup gelişmiş. Bu eşsiz müziğin eşliğinde, yerel yemeklerden ve içeceklerden tadma imkanı buluyoruz.
Önemli Not: YEMEKLİ 75 EURO
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Show  + 1 İçecek

PORTO - LİZBON EKSTRA TUR PAKETİ 200 EURO (02-12 YAŞ 140 EURO)

SINTRA & CABO DE ROCA & CASCAIS & ESTORIL (75 EURO) + GUIMARAES & BOM JESUS DE MONTE & BRAGA (70 EURO) + FADO YEMEKLİ (75 EURO)
Yetişkin Ücreti: 220 EURO YERİNE 200 EURO
Çocuk Ücreti   : 155 EURO YERİNE 140 EURO

***Avantajlı ekstra tur paketinin içinden tur azaltılamaz veya iptali yapılamaz. Misafirlerimizin katılmaması durumunda hiç bir ücret iadesi yapılmayacaktır.
***Paket tur içinde belirtilen turlar başka bir turla değiştirilemez. Turlara, turu satın alan kişiler katılabilir.

Önemli Not:

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

NİLGÜN GÜLER 30/09/2019 10:43:46

MERHABA, PORTO LIZBON GEZİNİZE KATILDIM,24_28 TEMMUZ TARİHLİ....ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM.REHBERİMİZ CAN BEY DE MÜKEMMELDİ .İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ GEZİ PROGRAMINDA SİZLE OLURUM. İYİ GÜNLER DİLERİM. NİLGÜN GÜLER...1/1

Nursel Emekli 31/01/2019 11:39:53

20-27.01.2019 tarihli Büyük Porto turuna katıldık. Rehberimiz Sn. İsmail Cihan Çal ilgisiyle, tarihi ve turistik bilgisiyle, misafirlerle kurduğu yakın ve düzeyli ilgisiyle bizlerin güzel bir seyahat geçirmemizi sağladı. Oteller bu tür gezilerde hep olduğu gibi şehir merkezlerine uzaktı. Coimbra ve Lizbondaki otellerimiz çok güzeldi. Lizbon Ramada otelin metro durağının hemen yanında olması nedeniyle merkeze uzaklık problemi yoktu. Portodaki otel (Starr Inn) otobüs durağına 8-10 dk yürüyüş mesafesindeydi, merkeze yaklaşık 30 dk da ulaşılıyordu, odaları küçüktü ama muhteşem kahvaltıları vardı. Aksamadan tamamlanan tur için Pronto Tura teşekkürler.....1/1

Gülsün Okutan 10/06/2018 19:42:17

26.05-02.06.2018 de gittigimiz Büyük Portekiz turu cok güzel gecti .Rehberimiz Sn.Ayhan Kalyan bey tecrübesi,derin tarih bilgisi,esprili anlatım ve aktarımı ,samimi ilgisiyle bize güzel bir gezi yaşattı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Lizbon da bize eşlik eden Sn.Hüseyin beye de teşekkürlerimi sunarım.Pronto turuda böyle donanımlı rehberlerle çalıştıkları için kutluyor iyi çalışmalar diliyorum....1/1

Mustafa Bilge Erdoğan 25/01/2018 13:54:12

20.01. 2018-24.01.2018 tarihleri arasında şirketinizin organize ettiği porto-lizbon turuna 5 kişi olarak katıldık. Genel olarak herşey planlandığı gitti ve bizim açımızdan çok keyifli geçti . Daha öncede birçok tura katılmıştık. Bu turda şunu anladıkki iyi bir tur rehberi ile gezmek geziyi ayrı bir keyif haline getiriyor. Tur rehberimiz Selim Kahvecioğlu ilk gunden son güne kadar iyi bir liderlik ve rehberlik yaptı. Gezilen yerlere hakimiyeti, profesyonelliği ve sorunlar karşısındaki çözüm odaklı tavrı çok iyiydi. Kendisine tekrar tekrar tesekkur ediyoruz. İyi gunler.. Çalışmalarınızda başarılar dileriz...1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?