Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Londra Turu
İngiltere Turları

Son 3 Kişi
30/01/2020 - 02/02/2020
3 Gece - 4 Gün
3* HOTEL
Kişi Başı Ek%15 İndirim İmkanı
3,500 TL
3,165TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

**SÖMESTRE... Londra (3 Gece 3* Ibis Earls Court vb.) Toplam 3 Gece (3 Kahvaltı) İstanbul Havalimanı, Türk Hava Yolları, Londra gidiş-dönüş **Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak+ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür. Zaman zaman triple odalarda 2 tane büyük yatak verilebilir.
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
3,500 TL 3,165 TL
İlave Yatak
3,500 TL 3,165 TL
Tek Kişi
4,425 TL 3,950 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 3,365 TL 3,045 TL

OTELLER


IBIS LONDON EARLS COURT / Londra

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI
TK1981İSTANBUL-LONDRA(GATWICK)08:15-09:30
TK1998 LONDRA(GATWICK)-İSTANBUL16:45-23:35

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Seçilen otel kategorisinde Lonadra'da 3 gece 4 gün oda- kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Panoramik Londra şehir turu
 • Prontotour Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Havalimanı ve Güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV dahildir

 • İngiltere vize ücreti,servis bedeli 160 EURO olup, ancak İzmir, Antalya ve Adana için servis bedeli 235 EURO dur  (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.) Ayrıca İngiltere konsolosluğu vize evraklarını tarama işlemine geçmiştir.Bu nedenle aracı kurum tarafından evraklar taranacak ve bu tarama işlemi karşılığında 165 TL ödeme alınacaktır. Randevuya gelen misafirler bu ödemeyi kredi kartlarıyla başvuru merkezinde ödeyeceklerdir. Başvuruya gelen misafirleri yanlarında kredi kartlarını getirmeleri gerekmektedir.
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Ücrete dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
GENEL UYARILAR & NOTLAR
 • İngiltere'deki otel odaları Türkiye'de bulunan otel odaları standartlarına göre daha küçüktür.
 • İngiltere'de elektrik prizleri farklıdır.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 • Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
 • Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
 • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
 • Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
 • Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.
 • Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
 • Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.
Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İSTANBUL - LONDRA

İstanbul (yeni) Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde uçuştan en az 3 saat önce bulunulması tavsiye edilir. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK1981 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:15'de Londra’ya (Gatwick Havalimanı) hareket. Yerel saate göre 09:30'da varışımızı takiben alanda bekleyen özel aracımız ile yapılacak olan panoramik şehir turumuzda; Knights Bridge, Hyde Park, Natural History Müzesi, Thames Nehri, Buckingham Palace, Palace of Westminster, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery ve Picadilly Circus görülecek yerler arasındadır. Ardından otele hereket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LONDRA (OXFORD & WINDSOR & BICESTER OUTLET - ROYAL BAQUET TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bichester Outlet Turu'na veya yarım günlük Oxford Turu'na katılabilirler (katılımcı sayısına göre tam günlük yada yarım günlük tur yapılabileceğirehberimiz tarafından bildirilecektir. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Devamında da  Winsor'ı geziyoruz. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Tur sonrası otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN LONDRA (LONDON EYE & MADAME TUSSAUD & THAMES CRUISE TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz.Tur bitiminde otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN LONDRA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Gatwick Havalimanı'na hareket. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1998 sayılı seferi ile saat 16:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 23:35`de İstanbul (yeni) Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.

LONDON EYE & MADAME TUSSAUDS & THAMES NEHİR TURU 110 GBP (02-12 YAŞ 90 GBP)

Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz.
Önemli Not: Ulaşımsız tur fiyatı 100 GBP (02-12 YAŞ 80 GBP) dir.
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(metro ile) + Giriş biletleri + Rehberlik Hizmeti

 

OXFORD & WINDSOR & BICESTER OUTLET TURU 85 GBP (02-12 YAŞ 65 GBP)

Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı buluyoruz. Devamında ünlü markaların outlet ürünlerini bulabileceğiniz Bichester'a hareket ediyoruz. Son olarakda Windsor'a gezerek turumuzu tamamlıyoruz.
Önemli Not: Kalesi girişi ve gezimi tura dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

OXFORD TURU 50 GBP (02-12 YAŞ 30 GBP)

Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı bulunacaktır.
Önemli Not: Tren ile ulaşım yapılacağı için tur içerisinde yürüş parkuru olacaktır. En az 10 kişi katılımı ile de yapılabilir.

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(tren ile) + Rehberlik Hizmeti

ROYAL BANQUET & SHOW 65 GBP (02-12 YAŞ 55 GBP)

Kral Henry sizi akşam yemeğine davet ediyor... 4 çeşit yemek (çorba, soğuk ara atıştırmalık, ana yemek ve tatlı) ve yetişkinler için sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yeme imkanı buluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz yönlendirmesiyle kostüm de kiralayabilirler.
Önemli Not: Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır.Ulaşım metro ile yapılıp ve fiyata dahil değildir.

Dahil Olan Hizmetler: 4 Çeşitten oluşan akşam yemeği + Sınırsız bira & şarap & kola + Rehberlik Hizmeti

Önemli Not:

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

Emine İnci İskenderoğlu 19/08/2019 22:42:26

Kurban Bayramında Britanya Turuna ailece katıldık.Rehberimiz Ferruh Armutçuoğlu'nun mükemmel kişiliği derin bilgisi ve hep gülen yüzü gezimizin doyurucu olmasını sağladı.Çok zevk aldık çok teşekkürler Sayın Ferruh Armutçuoğlu böyle rehberlerle çalıştığınız için teşekkürler Pronto tur....1/1

Caner Güner 19/07/2019 17:38:41

12-15 Temmuz 2019 tarihli Londra turuna ailece katıldık. Dorsett otelde kaldık konumu çevre imkanları bakımından çok iyiydi. Metro istasyonuna çok yakındı ve hemen yakınında avm vardı ayrıca bir sürü cadde dükkanları otel önünde parkta vardı çocuklu aileler için👍Rehberimiz Ferruh Armutçuoğlu muhteşem birisi bilgi donanım ilgi ve alaka bize hiç yabancılık çektirmedi harika vakit geçirdik kendisine ve prontotura teşekkürler...1/1

Emine Akdoğan 06/11/2018 21:21:51

2018 temmuz ayında katıldıgım tur tek kelimesiyle muhteşemdi.. Kaldığımız oteller cok iyiydi..otellerden şehir merkezine ulaşım cok rahat olduğu icin serbest zamanı kaliteli gecirme fırsatımiz oldu..Herseyden öte tur rehberimiz Ferda Alpasal muhteşem bir rehberdi..kendisine burdanda cok teşekkür ederim ilgisi, birikimi ve tempomuzu hep yüksekte tuttugu icin...1/1

yusuf yavuz benlioglu 24/05/2018 23:46:15

12/20 / 05 /2018 Tarihleri arasinda Biritanya Adaları turuna katıldık.Herşeyiyle mükemmeldi. Rehberimiz Ferda Alpasal,deneyimi samimiyeti ve bilgilendirmeleriyle turumuzu efsaneleştirdi. Teşekkürler Ferda rehberim. PRONTO PRONTO PRONTO.❤ Daha nice turlara....1/1

İZZET KARADUMAN 22/05/2018 14:00:49

17-21/05/2018 tarihleri arasında Londra turuna katıldım. Öncelikle rehberimiz Ferruh Armutçuoğlu'na teşekkür ederim. Gezi boyunca ilgi,alaka ve deneyimlerini bize sundu. Çok güzel bir tur oldu. Kaldığımız yıldızlı Copthorne Millenium Chelsea Club Hotel mevkii olarak merkeze çok yakın bir konumda olması bizi memnun etti. Tekrar Londra ziyareti yapmamı düşündüren Prontotur ailesine teşekkür ederim....1/1

Nihan Tüzün 30/01/2018 20:05:29

20.01-2018-24.01.2018 tarihleri arasında tura katıldım.Öncelikle rehberimiz Bülent Bey e canı gönülden teşekkür ederim bu seyahatı benim için rüya gibi geçirttiği için.Verdiği bilgiler benim İngiltere bilgime ek oldu.Otel Ibis Earl's Court çok şahane değildi,odalar soğuktu,banyoya şampuan,duş jeli vb konulabilirdi.Oda bomboş geldi bana.3 yıldızlı otele göre çok zayıf kaldı.Bunlara rağmen harika vakit geçirdim.Pronto ailesine teşekkür ederim.......1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?