Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.PackageName }} - {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }} {{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}
{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
  • Alternatifler yükleniyor
Daha fazla
göster

Eğer romantizmin bir başkente ihtiyacı olsaydı, bu unvanı en layıkıyla kuşkusuz Paris göğüslerdi. Aydınlanma çağından beri tabloların, şiirlerin ve romanların merkezine oturumuş, sayısız şarkıya fon oluşturmuş ve aşkın yeryüzünde vücut bulmuş yegane temsilcisi olarak, milyonlarca insana ilham kaynağı olmuştur Paris. Günümüzde dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olmasının yanında, kozmopolit ve karmaşık yapısıyla da tanınmaktadır. Ancak bu karmaşa bile şehrin elegan yapısını bozamamış ve Paris'i dünyanın en “moda” şehirlerinden biri olmaktan alıkoyamamıştır. Paris eğer bugün modanın ve aşkın başkenti olarak anılıyorsa, buna bu kozmopolit yapısının da katkısı büyüktür.

Avrupa turlarının en dikkat çeken ve en çok tercih edilen destinasyonlarından olan Paris turları, belki de kültür turlarının en şiirselidir. Paris, ne gezmekle biter, ne de solumakla. Çünkü Paris gece ve gündüz hiç ara vermeksizin yaşayan, sosyal ve kültürel hayatı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan, durmadan devinen ve nefes alan bir Avrupa kenti olarak, hem turizme hem de sanata yol veren efsanevi bir şehir, modern bir masal diyarıdır. Tüm dünyanın en çok ziyaretçi alan şehri olan Paris, dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olarak da biliniyor.

Paris turu Pronto ile misafirler Louvre Müzesi, Notre Dame Kilisesi, Champs Elysees, Eiffel Kulesi, Opera Binası, Vendome ve Trocadero Meydanları, Concorde, Madeleine Kilisesi, Chaillot Sarayı,  Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası gibi şehrin en ikonik noktalarını görme imkanı elde edecekler. Dileyen Prontotour misafirleri, Ressamlar Tepesi Turuna katılabilecek ve ressamlara ilham veren bu şehri bir de ilham aldıkları tepeden görebilecekler. Paris Disneyland turları da Avrupa turları adına Paris'i tercih edenlerin öncelik sebeplerinden olabiliyor. Bu nedenle Prontotour misafirlerine ekstra Disneyland turu fırsatı da sunmayı ihmal etmiyor.

Paris, kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ancak yeraltında bir de saklı şehir barındırıyor. Buna göre Paris yeraltı şehri, bir labirenti andıran tünellerden ibarettir. 18 yüzyıl civarında inşa edilmiş olan ve aslında bir yeraltı mezarlığı olan Paris Catacombs, bilinmeyenden korkmayan ve farklı bir rota rayanlar için bir alternatif oluşturabilir.

 

İndirimli Paris Turları

Prontotour, bünyesinde kültür turları ile eğlenceyi birleştiren onlarca tur barındırıyor. Bunlar arasında hemen Amsterdam Turları ya da Prag Turları sayılabilir. Paris turlarıyla rüya şehir Paris'in tüm önemli lokasyonlarını görmek ve bu büyülü şehri demeyimlemek mümkün olacaktır.

Prontotur Paris turu ile misafirlerine hem Paris'in klasik seyirliklerini görme imkanı verirken, hem Disneyland ekstra turu ile Paris'in bir diğer eğlence merkezini görme olanağı da sunmaktadır. Öte yandan Prontotour Paris turu kapsamında üçüncü gün serbest zaman olarak tasarlanmış ve misafirlerin bu günü diledikleri gibi değerlendirmeleri sağlanmıştır. Zira Paris, dört güne sığmayacak kadar eğlenceli, kütlürel ve mimari anlamda dolu bir şehirdir.

Paris'e gidip gezilmeden gelinmeyecek yerler arasında elbette Eyfel Kulesi, Zafer Takı, Notre Dame Katedrali, III. Alexandre Köprüsü, Sainte Chapelle gibi tüm dünyada bilinen ikonik eserler yer alıyor. II. Dünya Savaşında Hitler'in hayran kaldığı ve bu nedenle bombalamadığı birkaç şehirden biri olan Paris, bu nedenle tüm mimari eserlerini de orijinal halleriyle koruyabilmiş ve geçmişten günümüze bir köprü olmayı başarabilmiştir.

Paris ayrıca parkları, müzeleri, tiyatro ve opera binaları ile de ünlüdür. Hayvanat ve botanik bahçeleri ise, bu alan tutkunlarının görmeden dönmemesi gereken yerler arasında yer alıyor. Ancak Paris dendiğinde ilk akla gelen kuşkusuz geniş meydanlar ve o meydanlara cepheli sokak masaları ile enfes Parizyen kafeler olsa gerek. Bu kafelerden birinde oturmadan ve kahvenizle Paris kruvasanının tadına bakmadan dönmeyin.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın