Prontotour | 4449192

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Viyana Prag Budapeşte Turu
İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turlar

Son 5 Kişi
22/08/2020 - 29/08/2020
7 Gece - 8 Gün
3* - 4* HOTEL
3.630 TL
Taksit tablosu için tıklayın

FİYAT VE TUR DETAYLARI

Budapeşte (3 Gece 3* Ibis Heroes Sq Hotel veya benzeri) , Prag (2 Gece 4* Duo Hotel veya benzeri) Viyana (2 Gece 3* Sup. Ibis Style President Hotel veya benzeri) 7 Gece (7 Kahvaltı)**3 ekstra tur dahil** Corendon Havayolları İzmir - Viyana- İzmir Adnan Menderes Havalimanı aktarmasız uçuşlar
İki Kişilik Odada:
 
Kişi Başı
3,630 TL
İlave Yatak
3,630 TL
Tek Kişi
4,690 TL
Çocuk
(2 - 12 Yaş) 3,500 TL

OTELLER


DUO / Prag


IBIS HEROES SQUARE / Budapeşte


PRESIDENT / Viyana

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ULAŞIM BİLGİLERİ

XC3538

İzmir - Viyana

07:00 - 08:30

XC3537

Viyana - İzmir

09:30 - 12:50

 • Corendon Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir - Viyana - İzmir uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, İzmir Havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Budapeşte - Viyana - Prag - Budapeşte arası ulaşım
 • Ücretsiz Cesky Krumlov, Balaton Gölü & Tihany yarımadası ve Bratislava turu(ulaşım+rehberlik)
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler
 • Seçilen kategori otellerde Budapeşte 3 gece ,Prag 2 gece Viyana 2 gece, , toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 • Panoramik Viyana, Prag, Budapeşte şehir turları *Müze girişlerini içermez
 • Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır
 • KDV Dahildir..

 • Schengen ücretleri  120 EUR (Macar ve ya Çek Schengen Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
 • Yurtdışı çıkış fonu 15 TL *Yurt dışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 10 EURO'dan başlayan cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

*** 3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
 

 

Alternatifler yükleniyor

1.GÜN İZMİR – VİYANA- BUDAPEŞTE

İzmir Adnan Menders Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Corendon Hava Yolları  önünde buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Corendon Hava Yolları XC3537 nolu tarifeli seferi ile saat 07.00’da Viyana’ya hareket, saat 08.30'da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan gecesi  turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Ekstra  Esztergom & Visegrad & Szentendre turu.Dileyenlerle ekstra akşam Tuna nehrinde tekne gezisi. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası Macaristan’ın en büyük ,Avrupa’nın 3.büyük gölü olan 197 km sahil şeridine sahip ‘Macar Denizi’diye de adlandırılan Balaton Gölü turu göreceğimiz yerler Tihany yarımadası (fiyata dahil). Geceleme otelimizde.

4.GÜN BUDAPEŞTE BRATISLAVA-PRAG

Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. "Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında fiyata dahil Bratislava turun"Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dileyenler misafirlerimizle yemekli tekne turu (ekstra) .Geceleme otelimizde.

5.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dresden veya arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PRAG – VİYANA

Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. Yol üzeinden fiyata dahil Cesky Krumlov turu. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı...  Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

7.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Viyana Ormanları & Seegrotte Mağara Gölü & Schönbrunn Sarayı ve akşam ki Klasik Konser turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

8.GÜN VİYANA - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı en geç saat 07:30 ‘da boşaltıyoruz rehberimizin vereceği saatte havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Corendon Hava Yolları  XC3538 nolu tarifeli seferi ile saat 09.30'da İzmir’e hareket, saat 12.50'de varış ve turumuzun sonu.

BRATISLAVA 20 EURO (2-12 yaş 15 EURO)

Slovakya'nın başkenti Bratislava'ya sehir turu...

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Turu + Rehberlik

Çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında zaman geçirebilir.
 

KARLOVY VARY 60 EUR

Prag'dan yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir. Bölgeye varışta, çevre gezintisi sonrası öğle yemeği alınacaktır. Serbest süremizde şehir etrafında yürüyüş ve alışveriş yapılabilir. ( Prag'a göre fiyatlar daha ucuzdur )

Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + 1 İçecek + Rehberlik
 

VLTAVA NEHRİ YEMEKLI TEKNE TURU 50 EURO (2-12 yaş 35 EURO)

Prag'da ki gecenizi oldukça değişik ve etkileyici bir atmosferde değerlendirmek isterseniz bu yemekli, müzikli gemi gezimiz size göre. Prag'ı ikiye bölen Vltava Nehri üzerindeki gezi boyunca, Ulusal Tiyatro, Charles Köprüsü, Prag Kalesi Manzarası'nı seyrederek ve müzik eşliğinde akşam yemeğinizi yiyeceksiniz. Sonrasında isteyenler şehir merkezine yada otelimize gidebilirler.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Gemi Gezisi + Açık Büfe Yemek + Hoşgeldin İçkisi + İlk İçecek + Rehberlik

ÇEK FOLK SHOW 55 EURO (2-12 yaş 35 EURO)

Prag'ın değişik yerel restoranlarında, sizler için seçtiğimiz özel menüyü, canlı müzik ve değişik bir show eşliğinde alacak ve gecenin geç saatlerine kadar eğleneceksiniz. Sonrasında eğlenceye devam etmek isteyenler aracımızla şehir merkezine yada otelimize gidebilirler.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Menü + Limitsiz İçecek + Show + Müzik + Rehberlik

 

DRESDEN 60 EURO (2-12 yaş 40 EURO)

Prag’tan Elbe nehri boyunca yaklaşık 188 km.lik (yaklaşık 2,5 saat) keyifli ve müthiş manzaralı bir yolculuk. Dresden, ufak ve şirin eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutlar dikkat çekiyor. “ Elbe’nin Floransa'sı ünvanını hakeden bir şehir. Eski şehirdeki; Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Turu + Rehberlik

Not: Öğle yemeği fiyata dahil değildir.

 

ORTACAG GECESI 65 EURO (2-12 yaş 45 EURO)

Prag'a 1 saat mesafedeki Detenice'de ki bir şato-restorana gidiyoruz. Varışta Ortaçağ Şato'sunu gezdikten sonra bir ortaçağ hanı olan restoran bölümünde, et çeşitleri, limitsiz şarap-bira ve meşrubattan oluşan muhteşem akşam yemeğimizi, ortaçağ müziği ve ortaçağı yaşatan show ve gösteriler eşliğinde aldıktan sonra geceyarısı otelimize dönüyoruz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + Limitsiz İçecek + Show + Müzik + Rehberlik

 

GRINZING 45 EURO (2-12 yaş 30 EURO)

Bir bağcılık köyü olan ve özellikle beyaz şarapları ile ün yapmış olan Grinzing Köyü şimdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Viyana’nın 20 dk. kadar dışında olan Grinzing’de alınacak yemek sırasında akordeon ve keman eşliğinde eğlence turu.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Yemek + İçecek
 

KLASİK MÜZİK KONSERİ 55 EURO

Sezonuna göre klasik müzik konseri veya vals ve bale gösterisi.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş

Çocuk indirimi yoktur.
 

TUNA NEHRİ TEKNE TURU 30 EURO (2-12 yaş 20 EURO)

Kıyılarında Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi sayılan Tuna Nehri'nde 1 saatlik tekne gezisi sırasında ikram edilen içkilerinizin tadına bakarken en güzel fotograflarınızı çekebilirsiniz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + 1 İçecek + Rehberlik

 

CESKY KRUMLOV 35 EURO (2-12 yaş 25 EURO)

Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanıma turu. UNESCO miras listesinde olan, Prag'tan 180 km uzaklıktaki CESKY KRUMLOV tam bir ortaçağ kentidir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yy da yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Kale içersinde bulunan kuleden tüm şehri izleme imkanı bulabilirsiniz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Turu + Rehberlik

Çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında zaman geçirebilir.


 

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur) 

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 

filiz mihrican 25/11/2019 11:23:55

Merhaba,17 Kasım tarihli Benelüks & Paris turuna katıldım.Uyumsuz insanlarla dolu olan turumuzu rehberimiz Burak bey öyle güzel idare etti ki sabrından dolayı kutluyorum. Bu essiz güzellikte ki yerleri bizlere anlaşılır ve duru bir dille anlatmasından ve bütün bilgisini bizlerle paylaşması ve yardım severliğinden dolayı kutluyorum.Teşekkürler Burak Bey. İnşallah Sicilya turumda karşılaşırız. iyi günler...1/1

Ecehan Kaya 24/11/2019 20:18:15

17-24 Kasım Benelux-Paris seyahatimize Burak Önay beyefendinin rehberliğinde katıldık.prontoyla 5.turum olmasına rağmen,Hem bu kadar bilgili hem bu kadar sabırlı bir rehberi ilk defa görüyorum.Kendisine sonsuz teşekkürler.45 farklı karakteri idare etmek çok zordur,görgüsüz kaba insanlara rağmen uslubunu ve beyefendiliğini asla bozmadı,böyle bir çalışana sahip olduğunuz için çok şanslısınız,umarım diğer seyahatlerimizde de kendisiyle gezme şansına sahip oluruz.Sayesinde Mükemmel bir 7 gün geçirdik,sevgiler...1/1

şule gündüz 01/07/2019 13:38:32

Sayın Yetkili, 21 Haziran-29 Haziran 2019 tarihli İzmir çıkışlı maxi İtalya turunuza kızımla beraber katıldık. Satış aşamasından itibaren tüm turdan çok memnun kaldık. Rehberimiz Uğur Fırat beyefendi bilgisi, görgüsü, yardımseverliği, her daim güleryüzü ile hem çok konforlu hem de tarih bilgisi dolu günler yaşamamızı sağladı. Çok keyifli bir tatildi. İzmir ofis Banu Hanım, Zeyno Hanım, Berk Bey ve Uğur Fırat’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Herkese tavsiye edeceğim. İyi günler ve çalışmalar dileriz. Şule Gündüz& Doğa Kurtoğlu...1/1

canan gölle 18/05/2019 12:22:53

10-18 Mayıs 2019 Elegant avrupa turuna katıldık 4 kişi olarak bugün dönüş yaptik. rehberimiz Mehmet bey inanilmaz ilgili,duyarlı biriydi çok sansliyiz denk geldiğimiz için.ona çok teşekkür ediyorum kendi adıma işini severek yapan bilgilendiren ve anlayış gösteren bir rehber. otellerle ilgili ufak defek sorunlar yaşadık şehre uzak özellikle fransadaki son 2 gecemizi geçirdiğimiz otel ve çalışanlar sıkıntılıydı otelin 3 katlı ve asansör olmayisi ve grubumuzun yaş ortalaması yüksek oluşu valizleri taşımaları açısından çok zordu.pronto turla daha öncede yurtdışı seyehati yaptim ama ilk defa bu kadar kalitesiz otellerle karşılaştım bu pronto tura yakışmayan bir durum oldu.umarım bizden sonra bu durum çözüme ulaşır....1/1

Figen özbay 25/08/2018 12:50:02

Tarih kokan bir tur oldu,çokta güzel oldu ve tabiki rehberimiz Deniz hanım onun katkıları çok büyük,çok güzel anlatımı ve bizlere olan sıcak samimi yaklaşımı onu çok seviyorum,ve herşey için teşekkürler🌺🌺🌺...1/1

Fikriye arslan 15/08/2018 20:16:37

30.07-06.08 2018 tarihli klasik ve Güney İtalya turuna rehberimiz Sinan Özen ile katıldık. Bol bol bilgilendik ve de eğlendik. Rehberimize çok teşekkür ederiz....1/1

Nur Bazan 07/08/2018 18:10:48

29.07.2018 - 05.08.2018 tarihleri arasinda izmir cikisli klasik italya ve guney italya turuna katildik.Bu kadar bilgi ve eglence dolu bir programi keyifle tamamlamamizi saglayan rehberimiz Sinan Ozen’e tesekkur etmek isterim.Italyanin tarihi ve guncel yasami hakkinda tam donanimli ve bilgi sahibi olmasi ,bizlere guler yuzle davranip tatilimizin verimli gecmesi icin elinden gelenin en iyisini yapmaya calisan Sinan Ozen’e tekrar tekrar tesekkurlerimizi sunarim.Nur BAZAN...1/1

Sibel Sıldıroğlu 07/08/2018 15:16:33

30.07.2018 - 6.08.2018 tarihleri arasında katıldığımız Klasik İtalya ve Güney İtalya turumuz çok güzel geçti.Bu turun güzel geçmesinde tabiki de en önemli pay donanımlı,bilgili rehberimiz Sinan Özen Beyin çok büyük katkısı vardır.Doğru yönlendirmeleri sayesinde İtalyan kültürünü doyasıya tanıma imkanımız oldu.Her şey için şahsım adıma çok teşekkür ederim....1/1

Bilal Yeşilöz 05/07/2018 13:56:40

24.06.2018-02.072018 tarihleri arası şirketinizin düzenledigi "İzmir Çıkışlı Klasik İtalya Turu"na eşimle birlikte katıldık. Bizim aile olarak katıldıgımız ilk turumuzdu. Nadire-Ali Akman çiftinin önerisiyle katıldıgımız bu turun her anından büyük keyif aldık. Gezilecek yerlerin planlaması ve organizasyon (Otel,transferler v.b) tek kelime ile çok güzeldi. Turun hiç bir gününde bizi rahatsız edecek bir problemle karşılaşmadık. Özellikle rehberimiz Mehmet Şenay'ın turu çok iyi yönetmesinin yanısıra gezdigimiz yerler hakkında bizleri detayına varıncaya kadar bilgilendirmesinden son derece memnun kaldık. Rehberin ne kadar önemli oldugunuda bu turumuzda ögrenmiş olduk,kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Son olarak bu gezi için şirketinize bir kez daha teşekkür ederiz,sadece bu tür kültür gezilerinde Pompei'de oldugu gibi her katılana her gezi yeri için küçük telsiz verilmesinin yerinde olacagını düşünüyoruz. Saygılarımızla,...1/1

VİDEOLAR

BLOG YAZILARI

MESAJBIRAKIN
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?