Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Tayland kuşkusuz Uzakdoğu'nun en egzotik ülkelerinden birisi. Uzun yıllardır Uzakdoğu'nun kendine has kültürünün, mimarisinin ve yaşam tarzının peşinde olanların sıklıkla ziyaret ettikleri bir ülke. Doğası ayrı güzel, kumsalları ve denizi ayrı güzel... Bu otantik ülkenin başkenti ise Bangkok ve Uzakdoğu'da her yıl en çok turist çeken ülkelerden de biri. Şehir, Orta Tayland'da konuçlanıyor ve ülkenin en kalabalık şehri olma özelliği taşıyor. Bu nedenle de Tayland'ın en kozmopolit ve çok kültürlü şehri olarak da kabul ediliyor.

Bangkok, pek çok Uzakdoğu şehri gibi, çok değil 50 yıl önce adeta küçük bir kasaba idi. Ancak 60'lı yıllardan sonra, hızla gelişmeye ve büyümeye başladı ve bugün itibarıyla ülkenin en büyük şehri haline geldi. Bangkok bugün Buddhist tapınakları, gökdelenleri ve modern semtleri ile gelenekselle moderni buluşturan ve canlı sosyal hayatı ile dikkatleri çeken eşsiz bir şehir. Uzakdoğu turları tutkunları ya da Pattaya turları ile Tayland'ın tatil cennetlerini ve okyanus kıyısını görenler, Phuket turları ile Tayland adalarının turkuaz sularının keyfine varanlar, Bangkok turları ile ülkenin kültürel köklerine daha derin bir bakış atabilirler.

 

Promosyonlu Bangkok Turları

Pronto turun Bangkok Pattara turu 5 gece 7 gün ya da 5 gece 8 gün seçenekleri ve ücret seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bangkok Pattaya turu fırsatları, Uzakdoğu'nun bu eşsiz ve kendine has köşesini herkes görebilsin diye yeniden değerlendirildi. Bangkok - Pattaya turu en ucuz ve en bütçe dostu seçenekleri ile, sizleri bekliyor.

Peki bangkok'ta neler yapılabilir? Bu sorunun cevabı öyle uzun ki, sadece en çok tavsiye edilenleri sıraladık sizler için. Çünkü Bangkok'ta yapılabilecekler saymakla bitmiyor. Bangkok, kelimenin tam anlamıyla bir müzeler ve tapınaklar şehridir. Uzakdoğu'nun kendine has kültürünü deneyimlemek için görülecek en iyi yerlerden de birisidir. Dünyanın en büyük tapınak komplekslerinden Wat Pho, Bangkok'a gelip de görmeden dönülmez denilen bir mimari harikası tapınak Wat Phra Kaeo, kayaların ve taşların birer oya gibi işlendiği inanılmaz güzellikteki tapınak Wat Arun, ihtişamıyla ve tarihi değeriyle göz dolduran ve kimilerine göre Tayland'ın tüm özelliklerini bünyesinde barındıran Grand Palace (Büyük Saray) muhakkak görülmelidir.

Mimari eserler yanında Bangkok, görülmeye değer onlarca müze de barındırmaktadır. Bunlardan ilk akla gelenler Bangkok Ulusal Müzesi, Bangkok Folk Müzesi ve Çağdaş Sanat Müzesidir. Kültür turları tutkunlarını derinden etkileyecek kadar fazla sayıda müzesi ve sergi merkezleri ile Bangkok, Tayland'ın en aktif sanat merkezlerinden de biri.

Ya Uzakdoğu mutfağı denildiğinde ilk akla gelen mutfaklardan olan ve özellikle deniz mahsülleri ile baharatlı lezzetleri birleştirmesi ile tanınan Bangkok'a gidip yenmeden dönülmemesi gereken lezzetler neler? Bangkok, tüm dünyada birbirinden lezzetli sokak lezzetleri ile tanınır. Körili tavuk, baharatlı Pad Thai ya da neredeyse her köşe başında bulabileceğiniz taze meyve suyu satıcılarının enfes ve taptaze meyve suları denemeye değerdir. Ayrıca Bangkok'un karakteristik yüzen çarşısı muhakkak görülmeli ve burada satılan egzotik meyvelerin tadına bakılmalıdır. Öte yandan Bangkok'un Çin Mahallesindeki Çin lezzetleri de tadılabilir.

Prontotour, bu eşsiz turla sizleri Parlamento Binası, Kraliyet Caddesi, Altın Buda, Uyuyan Buda, Oturan Buda, Demokrasi Meydanı ve Devlet Konukevine götürecek. dileyenler ekstra olarak Bangkok Kanallar turuna katılabilecekler. Ayrıca dileyenler Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turuna katılabilecekler. Ayrıca turumuz, misafirlerimiz yukarıda bahsettiğimiz eşsiz güzellikteki noktaları diledikleri gibi gezebilsinler diye, bulca serbest zaman da barındırmaktadır. Bangkok, Uzakdoğu'nun en karakteristik şehirlerinden biridir, Bangkok görülmeden Uzakdoğu görülmüş sayılmaz.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın