Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.PackageName }} - {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }} {{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}
{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
  • Alternatifler yükleniyor
Daha fazla
göster

Singapur, Güneydoğu Asya'da bir ada ülkesi ve şehir devletidir. Ekvatora 137 km uzaklıkta yer aldığı için, tropikal kuşakta bulunmaktadır. Bu nedenle de doğal yaşamda ve deniz yaşamında büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Singapur, Uzakdoğu turlarının tercih edilen destinasyonlarından biri ve tüm dünyadan hatrı sayılır turist alan bir ülke. Sadece 2017 yılında 18 milyon turiste ev sahipliği yapmış ve ağırlamıştır. Ayrıca Seyahat ve Turizm Rekabet raporuna göre Singapur, Asya'nın üçüncü en iyi destinasyonu olarak kabul edilmiştir. İkinci sırada Japonya turları ile Japonya yer almaktadır.

WEF'ye (World Economic Forum) göre, Singapur turları 2020 yılı için gözde destinasyonlardan biri olarak gösterildi. Singapur'un renkli doğal yaşamı, pırıl pırıl denizi, ilgi çekici kültürel ve tarihi birikimiyle birlikte, dünya standartlarındaki tesisleri de bu anlamda Singapur'u dünyanın en gözde tatil destinasyonlardan biri kılmaktadır. Bu bağlamda, Singapur'da yapılacak ve görülecek yerler saymakla bitmez.

Öncelikle Singapur'un doğal güzelliklerinden ve sayısız ulusal parkından bahsetmek gerekiyor. Zira tropikal kuşakta yer alan bu ada ülkesi, bu anlamda dünya standartlarında bir  ülkedir. Singapur'da görülmesi gereken parkların başında kuşkusuz Gardens Of The Bay (Singapur Botanik Bahçesi ya da Körfez Bahçesi) geliyor. 101 hektar alan üzerine kurulu bu ulusal parkta yok yok desek yeridir. Yeşilin her tonunu içinde barındıran ve birbirinden ilginç botanik örnekleri barındıran bu park, şüphe götürmez bir şekilde dünyanın en güzel botanik bahçelerinden birisidir.

Botanik Bahçesinin yanı sıra, Singapur Hayvanat Bahçesi de görülmeye değerdir. Dünyanın en saygın seyahat sitelerine göre tüm dünyanın 4. en güzel hayvanat bahçesi olarak kabul edilen Singapur Hayvanat Bahçesi, Uzak Asya'nın doğal yaşamına açılan fantastik bir kapı adeta. Bir birinden farklı yaşam türüne ev sahipliği yapan ve dizaynıyla da dikkatleri çeken hayvanat bahçesi, bazı kaynaklarda dünyanın en iyi yağmur ormanları hayvanat bahçesi olarak geçmektedir.

Singapur'a gidip orkide bahçelerini ziyaret etmeden dönmek olmaz. Konunun uzmanlarına göre, dünyanın en güzel orkideleri bu bahçedeymiş. Dünyada başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz renklerde ve çeşitlerde orkide barındıran bu park, misafirlerini adeta bir zaman makinesine bindiriyor ve onları milyonlarca yıl öncesinde vahşi bir maceraya çıkarıyor.

Ayrıca Marina Bay, Coney Island Park, Singapur Ulusal Galeri, Hindistan Mirası Merkezi, Asya Medeniyetler Müzesi, Malay Mirası Merkezi, Jurong Kış Parkı görülebilir. Ülke ayrıca Hindistan turları ya da Bangkok turları gibi turlarla bu ülkeleri ziyaret etmişlerin tanıklık etmiş olduğu gibi, bir Asya klasiği olarak, pek çok değerli tarihi eser ve tanınak barındırmaktadır. Bu tapınaklar arasında en çok dikkat çekenler, Buddha Tooth Rölik Tapınağı ve Müzesi, Thian Hock Keng Tapınağı, Burmese Buddhist Tapınağı, Sakya Muni Buddha Gaya Tapınağı (Bin Işık Tapınağı), Sri Mariamman Tapınağı ya da Sri Senpaga Vinayagar Tapınağı sayılabilir.

 

En Ucuz Singapur Turu Seçenekleri

Uygun fiyatlı Singapur turları için doğru adres, Prontotour. 4 gece 5 gün ve 4 gece 7 gün seçenekleri ile misafirlerine Singapur'u diledikleri gibi deneyimleme imkanı sunan Singapur turları, bu eşsiz ülkeyi diledikleri gibi gezebilmeleri için bol bol serbest zaman içermektedir. Ayrıca dileyen misafirler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir ve Singapur'u rehber eşliğinde gezmenin tadını çıkarabilirler.

Singapur, Uzak Asya'nın incisi. Tropikal iklimi, muhteşem güzellikteki doğa parkları, sualtı yaşamı ve modern yüzüyle masal gibi bir ülke. Tapınakları ve mimari eserleriyle eşsiz ve benzersiz. Eğer Uzakdoğu tutkunuysanız, Singapur'u atlamamalısınız.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın