Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

 

Yılbaşı Ne Zaman 2024

 

Bu sene yılbaşı 31 Aralık 2024 Pazar gününe denk gelmektedir.1 Ocak 2024 pazartesi günü resmi tatil olmaktadır.  Cumartesi - Pazar-Pazartesi ile birlikte 3 günlük bir yılbaşı tatili olmaktadır.Bu tatili prontotour  yılbaşı turları ile değerlendirebilirsiniz.

 

Yılbaşında Nereye Gidilir?

 

Yılbaşı için gidilecek yerler arasında yurtiçi ve yurt dışından pek çok tur paketi bulunuyor. Yurtdışı yılbaşı turları arasında İtalya, İspanya, Orta Avrupa, Balkanlar, Benelüks, İngiltere, Portekiz, uzak rotalar ile yurtiçinde Kapadokya, Erzurum-Kars turları, Karadeniz turu, trenli veya uçaklı turlar ile otobüslü turlar dikkat çekiyor. Yeni yıl tatili için Prontotour’un yılbaşı fırsatları arasında muhteşem rotalar var. Erken rezervasyon ayrıcalıklarıyla yılbaşı avantajlı tur paketlerini bulabilirsiniz.

 

Yılbaşı Turları Kaç Gün Sürüyor?

 

2024 yılbaşı turları 2,3 gece konaklamalı turlar olarak başlıyor, 7 gece 8 günlük paket turlara kadar gidiyor. Prontotour’da yılbaşı tatil paketleri gideceğiniz yere göre farklı gün ve geceleme seçenekleriyle alternatif sunuyor.

 

Yılbaşı Turları Ve  Fiyatları

 

Prontotour’da uygun fiyatlı Yılbaşı Turlarını görebilirsiniz. Yılbaşı tatili ne zaman ve hangi güne denk geliyor? O yıl tatilinizi bu takvime göre planlayabilirsiniz. Eğlenceli, gala yemekli, sanatçılı otel ve yılbaşı programları, Kıbrıs Turları yanı sıra pek çok yurtiçi ve yurtdışı turları da mevcut.

 

Ucuz Yılbaşı Turları

 

Yılbaşı tatilinizi önceden planlayarak ister en güzel yılbaşı otellerini isterseniz en güzel yılbaşı turlarını tercih edebilir ve sevdiklerinizle güzel bir tatil yapabilirsiniz. Prontotour’dan tatilinizi her zaman erken alarak bütçe dostu tatil yapabilirsiniz. Yine erken rezervasyon dönemine denk gelen ucuz yılbaşı turlarını bu dönemde uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Vizesiz Yılbaşı Turları

 

Yılbaşında kaç gün tatil diye takvime bakıp planlamanızı yaptıysanız, hele haftasonu ile birleştirip yıllık izninizi de kullanma hedefiniz varsa yurtdışında 3 veya 4 gecelik, dileyene uzak rotalarda 1 haftalık tatil fırsatı bulunuyor. Yılbaşında gidilecek yerler arasında vizesiz turlar da var. Vize alma derdiyle uğraşmak istemiyorsanız, Vizesiz Yılbaşı Turları tam size göre. Balkanlar, Fas, Katar, Tayland, Sharm el-Sheikh, Tunus, Seyşeller, Maldivler bunlardan birkaçı…

 

Yurt İçi Yılbaşı Turları

 

Yılbaşında gidilecek yerler arasında yurtiçi rotaları da var. Prontotour’un internet sayfasından Yurt İçi Yılbaşı Turları sayfalarını da inceleyebilirsiniz. Bazı otellerde özel programlar olabiliyor. Yılbaşı yurtiçi turları arasında Yılbaşına özel Kültür Turları da mevcut. Yılbaşına özel Kapadokya turu, Kapadokya-Kayseri turları, Kapadokya-Konya turları, Doğu Ekspresi ile Kars turu, Karadeniz, Batum ve Antakya turlarını bulabilirsiniz. Bu yılbaşı özel turlar kaçırmayın.

 

 Yurt Dışı Yılbaşı Turları

 

Yurtdışı yılbaşı turları, yeni yıl coşkusunu farklı kültürler ve güzel destinasyonlarla birleştiren harika bir seyahat deneyimi sunar. Bu turlar genellikle dünyanın dört bir yanındaki büyüleyici şehirlerdeki özel etkinlikleri içerir. Örneğin, New York'taki Times Square'deki büyük kutlama, Londra'daki Thames Nehri'nde yapılan havai fişek gösterileri veya Viyana'daki geleneksel konserler gibi unutulmaz deneyimlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca, yılbaşı alışverişi için ünlü Noel pazarlarını ziyaret etmek, yerel yemekleri tatmak ve yeni yılı farklı bir kültürün içinde kutlamak da bu turların cazibelerinden biridir. Yurtdışı yılbaşı turları, seyahat ve yeni yıl kutlamalarını bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunar.

 
 
+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın