Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.
Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Yılbaşı Turları

 

Yeni yılı sevdiklerinizle keyifle karşılayacağınız yurtiçi ve yurtdışı yılbaşı turlarını Prontotour’da detaylı görebilirsiniz. Yılbaşı tatili için pek çok seçenek mevcut. Peki Yılbaşı tatili kaç gün? Yılbaşı resmi tatil mi? Her yıl farklı bir güne denk gelen yılbaşı ertesi gün olan 1 Ocak tatil ediliyor. Bazen haftasonu ile birleşerek uzun bir tatil dönemi oluşturulabiliyor. Peki şimdi 31 Aralık tatil mi diye sorabilirsiniz. Şayet bir resmi tatil gününe denk gelmediyse tatil değil ama izninizi kullanarak güzel bir yılbaşı seyahati yapabilmek mümkün. Ya da bazı şirketler 31 Aralık’ta da çalışanlarına yarım gün veya tam gün tatil verebiliyor.

 

Yılbaşı Turları Fiyatları

 

Prontotour’da uygun fiyatlı Yılbaşı Turlarını görebilirsiniz. Yılbaşı tatili ne zaman ve hangi güne denk geliyor? O yıl tatilinizi bu takvime göre planlayabilirsiniz. Eğlenceli, gala yemekli, sanatçılı otel ve yılbaşı programları, Kıbrıs Turları yanı sıra pek çok yurtiçi ve yurtdışı turları da mevcut.

 

Ucuz Yılbaşı Turları

 

Yılbaşı tatilinizi önceden planlayarak ister en güzel yılbaşı otellerini isterseniz en güzel yılbaşı turlarını tercih edebilir ve sevdiklerinizle güzel bir tatil yapabilirsiniz. Prontotour’dan tatilinizi her zaman erken alarak bütçe dostu tatil yapabilirsiniz. Yine erken rezervasyon dönemine denk gelen ucuz yılbaşı turlarını bu dönemde uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Vizesiz Yılbaşı Turları

 

Yılbaşında kaç gün tatil diye takvime bakıp planlamanızı yaptıysanız, hele haftasonu ile birleştirip yıllık izninizi de kullanma hedefiniz varsa yurtdışında 3 veya 4 gecelik, dileyene uzak rotalarda 1 haftalık tatil fırsatı bulunuyor. Yılbaşında gidilecek yerler arasında vizesiz turlar da var. Vize alma derdiyle uğraşmak istemiyorsanız, Vizesiz Yılbaşı Turları tam size göre. Balkanlar, Fas, Katar, Tayland, Sharm el-Sheikh, Tunus, Seyşeller, Maldivler bunlardan birkaçı…

 

Yurt İçi Yılbaşı Turları

 

Yılbaşında gidilecek yerler arasında yurtiçi rotaları da var. Prontotour’un internet sayfasından Yurt İçi Yılbaşı Turları sayfalarını da inceleyebilirsiniz. Bazı otellerde özel programlar olabiliyor. Yılbaşı yurtiçi turları arasında Yılbaşına özel Kültür Turları da mevcut. Yılbaşına özel Kapadokya turu, Kapadokya-Kayseri turları, Kapadokya-Konya turları, Doğu Ekspresi ile Kars turu, Karadeniz, Batum ve Antakya turlarını bulabilirsiniz. Bu yılbaşı özel turlar kaçırmayın.

 

Yılbaşı Paris Turları

 

Yılbaşı tur için en güzel tarihlerden biri. Özellikle ışıltılı Paris’i görmek isteyenler için Yılbaşı Paris Turları hem eğlence hem keyif veriyor. Romantik bir Yılbaşı turu için yurt dışı Paris turları kaçmaz!

 

Yılbaşı Dubai Turları

 

Yılbaşında yurtdışı turları arasında en gözdelerden biri de Yılbaşı Dubai Turları var. Gözde alışveriş ve tatil merkezi Dubai yılbaşı döneminde ışıltısıyla göz kamaştıran şehirler arasında. Prontotour’da Yılbaşı turları arasında yer alan Dubai turları belki de tam size göre.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın