ŞİMDİ NEREYE GİTMELİ? TEMMUZ 2013

Mevsime ve etkinlik takvimine göre, bu sezonda seyahat etmek için en cazip destinasyonlar.

Roma

Roma İtalya

Yaz tatilini romantik taş sokaklarda dolaşıp Spagna Meydanı'nda alışverişe doyarak geçirmek kulağınıza hoş geliyorsa Roma doğru seçim. Havai fişek ve sokak gösterileriyle şenlenen Festa de Noantri temmuz ayında gerçekleşiyor.

Viyana

Viyana Avusturya

En yaşanabilir şehirler arasında ilk sıralarda gelen Viyana, sadece sanat tutkunları için değil tarihe ilgi duyanlar için de bir cazibe merkezi. Film ve Yemek Festivali temmuz ayı itibariyle başlıyor. Viennese Kaisershmarrn adı verilen yumuşak pankekleri mutlaka deneyin!

Berlin

Berlin Almanya

Berlin'e gitmek her zaman iyi bir fikir, özellikle de yılın bu zamanında. Yazla beraber kasvetinden kurtulup cıvıl cıvıl bir hal alan Berlin'in Kreuzberg, Neukölln ya da Mitte gibi mahallelerindeki hip kafeler ile dükkanları keşfedebilirsiniz. Berlin Moda Haftası bu çok kültürlü şehrin temmuz ayını renklendiren etkinliklerden sadece biri.

Los Angeles

Los Angeles ABD

Los Angeles'ı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız temmuz bunun için çok iyi bir seçim. Dillere destan 4 Temmuz kutlamalarına katılabilirsiniz. Summer Theatre Festival'de bir açık hava tiyatrosu izleyebilir, Laguna Beach'te yapılacak Festival of Arts'ta göz alıcı sanat eserleri arasında dolaşabilirsiniz.

Phuket

Phuket Tayland

Dalış dersleri almak, sabahları bisikletle uzun turlara çıkmak, gece hayatının tadını çıkarmak gibi motivasyonlarınız varsa, buna bir de temmuz ayında turist kalabalığının azaldığı sakin plajları ekleyin. Ayrıca temmuzda düzenlenen Kathu Sokak Festivali'nde canlı şovlar izleyebilir, sergilere gidebilir, Taylandlı çocukların geleneksel oyunlarına katılabilirsiniz.

Vietnam

Hue Vietnam

Vietnam'ın en ünlü festivallerinden Hue Festivali'ni kaçırmamak için yılın bu zamanı doğru tercih. Yerlilerin de en az turistler kadar katılım gösterdiği bu festival, Eski Meydan'da yapılıyor. Alışveriş için Ho Chi Minh City'nin ışıldayan gökdelenleri arasında dolaşabilirsiniz.

Talep Formu
Bizi Arayın